Skocz do zawartości

Dokonałem najlepszej, albo najgorszej transakcji w życiu.


Recommended Posts

Cześć...

 

Za 420zł kupiłem nowe 6870 Toxic. Haczyk tkwi w tym, że dostane ją za 30 dni, a zapłaciłem teraz. Wszystko przez allegro, więc mam pewne zabezpieczenie. Ale wiadomo, pikawa jest, bo jest ryzyko. Jak facet okaże się rzetelny to będę mógł skakać w górę z radości ;) A jak nie...

Link to post
Share on other sites

Żebyś tylko ją otrzymał bo ja już na swojego procka czekam 3 tydzień, kontakt się urwał itd. Gościu kase otrzymał a ja zostałem na lodzie. :[ Ale ty masz tę przewagę że kupowałeś przez allegro także jakby coś to problemu nie będzie :)

Kontaktowałeś się już z obsługą Allegro albo założyłeś nowy spór? Ja też miałem problem właśnie z kupnem proca, koleś zwlekał 11 dni z wysyłką ale w końcu się doczekałem :)

 

Cześć... Za 420zł kupiłem nowe 6870 Toxic. Haczyk tkwi w tym, że dostane ją za 30 dni, a zapłaciłem teraz. Wszystko przez allegro, więc mam pewne zabezpieczenie. Ale wiadomo, pikawa jest, bo jest ryzyko. Jak facet okaże się rzetelny to będę mógł skakać w górę z radości ;) A jak nie...

JAK ją dostaniesz to będzie interes ;) Edytowane przez MatiQ
Link to post
Share on other sites

Kontaktowałeś się już z obsługą Allegro albo założyłeś nowy spór? Ja też miałem problem właśnie z kupnem proca, koleś zwlekał 11 dni z wysyłką ale w końcu się doczekałem :) JAK ją dostaniesz to będzie interes ;)

Właśnie w tym problem, że to nie było przez allegro i to był jeden z błędów które popełniłem przy kupowaniu tego procka. Ogłoszenie zamieściłem tutaj na forum i w ten sam dzień kiedy je zamieściłem na gg odezwał się pewien gościu który zaoferował mi i5 2500K w wersji OEM za 600 zł. Pomyślałem sobie że cena ok, więc później ustaliliśmy warunki. Chciał żebym mu na początek przelał za pośrednictwem BlueCash bo tak będzie szybciej coś kasy a on go na drugi dzień wyśle. Więc tak też zrobiłem, przelałem mu 250zł a reszta miała być płatna przy odbiorze. Na drugi dzień pisze mi na gg czy nie mógłbym mu dorzucić jeszcze 132,68zł, więc pomyślałem sobie, że dam mu już całą pozostałą kwotę i to był poważny błąd. Jak gość otrzymał kasę na drugi dzień kontakt nagle się urwał. Wcześniej kontakt był idealny pisał sms po kilka razy na dzień, podobnie na gg. Ostatnio po wielu próbach kontaktu z mojej strony nagle się odezwał, miał mi w niedziele wieczorem wysłać potwierdzenie wysyłki ale do też nie ma z nim żadnego sms. Wysłałem mu chyba z 10 sms dzisiaj i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi. W sobote co się odezwał pisał też żeby poczekać do środy bo po 14 dniach poczta dopiero rozpatruje reklamacje, więc skoro czekałem ponad 3 tygodnie to poczekam jeszcze do środy. Obiecał, że stratny nie będę. Ale jak procek do środy nie przyjdzie lub gościu nie odda mi kasy idę na policje. Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/nowa-karta-graficzna-saphire-radeon-hd-6870-i1855888858.html

 

Aukcje zrobił na moje żądanie. Cena tutaj taka, bo 170-pare zł dostał w innej formie.

 

No ja właśnie w takiej sytuacji jestem, że mam świetny komputer, złożony na częściach, które zdobyły już swoje doświadczenie, wiecie - dojrzały, a nie z jakiegoś gów** co dopiero wypuścili. Moje obecne HD3870 zjada to 6870 na śniadanie. Dlatego tez nie spieszy mi się do czegokolwiek. Jak przyjdzie podejrzewam, że po testuję ten syf w benchmarkach i od razu puszcze w handel, bo po co mi takie dziadostwo? :P

Edytowane przez Michael_91
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...