Skocz do zawartości

Dokonałem najlepszej, albo najgorszej transakcji w życiu.


Recommended Posts

Cześć. Mam teraz trochę wolnego więc myślę, żeby kolesia ścigać. Logował się na PClabie, więc moje wiadomości musiał odebrać. Od czego zacząć Waszym zdaniem? Na mail mam cała korespondecję, część jest także w skrzynce na PClolu. mam także numery aukcji.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem screeny rozmów z PClaba, mam w PDFie potwierdzenia przelewów,wprawdzie przez P4U czytam jeszcze wówczas PzA, ale mam i pokrywają się z PDFami zawierającymi potwierdzenia z allegro. Zastanawiam się czy wystarczy że zaniosę to na penie, czy muszę kombnować z drukarką.

Link to post
Share on other sites
Gość oszukał cię na 400zł a Ty siedzisz na tyłku i nic nie robisz? Pytasz się ludzi na forum czy masz iść na policję? :D List chcesz mu wysłać? :D Przez takich jak Ty, tacy jak On czują się bezkarni. Może Cię pstryknąć palcem w nos a Ty nie zrobisz nic, prawda?
Link to post
Share on other sites

Ostrzegłem. Pisałem z kolesiem, który mu pożyczył, a ten zdziwiony cała sytuacją, bo pożycza mu już trzeci raz bodajże i ma o nim bardzo dobrą opinię.

 

Ponadto napisałem PW do moda od ich działu sprzedaży z zapytaniem czy założyć temat czy co - nie znam ich zwyczajów, a tam ostrzeżenie dostajesz za każdą pierdołę, więc pytam.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co... dla mnie tu są dwa rozwiązania.

 

Albo naprawdę tak dobrze Ci się wiedzie, że 400zł to drobniaki, które jak się zgubią to nikomu żal nie będzie... albo jesteś totalnie oderwany od rzeczywistości, traktując taką sprawę jako "to tylko 400zł [...] jak znajdę czas to go zgłoszę"

 

Tak czy siak - uśmiać się można do cna.

Link to post
Share on other sites

Moja najlepsza transakcja, spontanicznie kupilem przedmioty w pewnej grze internetowej za 100 zł, po 20 minutach sprzedałem je za 900 :) Itemy w grach to naprawde dobry biznes panowie, przy odrobinie zacięcią da sie za to utrzymywać i żyć na poziomie :)

Edytowane przez Sirek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...