Skocz do zawartości

Recommended Posts

uhum

 

http://www.revistafelicia.ro/uploads/modules/news/2012/11/1011132/24_25_bags_150dpi.jpg

 

do tego jakiś dressing, ja osobiście preferuję sos vinegret w swojej pierwotnej formie - sok z cytryny, oliwa z oliwek, pieprz i sól

a wiosną rzecz jasna nowalijki

Link to post
Share on other sites

 

 

w oko 7 - 14 dni nauczyć się szpagatu ?

nie słyszałem, jeśli jest to chętnie poznam :D

Tak czy siak, zależy to od indywidualnych predyspozycji. Jednemu przyjdzie to szybciej innemu wolniej, ale raczej nie w tym czasie.

Link to post
Share on other sites

może być dłuższy zależy mi żeby do oko miesiąca się tego nauczyć a idą ferie u mnie więc bd miał sporo czasu na rozciąganie po 3-4 godzinny dziennie + reszta ćwiczeń 


 

 

i w 4 dni schudnąć 20kg
 

 

jeśli masz dostęp do kroplówki i innych dobrodziejstw to jest szansa bo zdarza się że zawodowi bokserzy w tydzień po 15 kg chudnął ale ja nwm jak oni to robią :/ 

Link to post
Share on other sites

Do pewnych rzeczy potrzeba czasu, uważaj żebyś się kontuzji jakiejś nie nabawił bo wtedy będziesz miał większy problem.

Sam przy rozciąganiu sobie coś "naderwałem" w udzie i musiałem zrezygnować z treningów :/

Jeśli chodzi o szpagat to jest milion filmików na YT, po prostu wybierz jakiś zestaw od danego jutubera ;)

Link to post
Share on other sites

2 dni temu robiłem nogi. Zawsze trzymalem hantle w dłoniach ale tego dnia mialem skatowane bicepsy i nie bylem ich w stanie utrzymać. Wlozylem krążki do plecaka a plecak na plecy. Dziwnie sie tak cwiczylo. Do dzis dokucza mi zewnetrzna strona lew3j stopy. Jak podnosze stope w gore i w dol czuje jakby cos ciagnelo. Mozliwe ze to przez ten ciezar na plecach?

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz poćwiczyć nogi w inny sposób, przecież atlas kulturstyczny w necie znajdziesz na każdym kroku. Maszyny, które umożliwiają wykonywanie ćwiczeń, również. Takie praktyki jak krązki na plecach, mogą mieć swoje efekty uboczne.  Tyraj bicepsy może dzień po nogach? - Zwiększona ilość testosteronu pozwoli na mocnniejszy trening łap.

Link to post
Share on other sites

Panowie macie jakiś ciekawy zestaw ćwiczeń domowych na brzuch? Stwierdziłem, że chce męczyć basiora 6x w tygodniu, co mi ciekawego polecicie? Głównie zależy mi na zbiciu tkanki tłuszczowej(chodzę jeszczę na MMA 3x w tygodniu i 3x na siłownię).

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

Panowie macie jakiś ciekawy zestaw ćwiczeń domowych na brzuch? Stwierdziłem, że chce męczyć basiora 6x w tygodniu, co mi ciekawego polecicie? Głównie zależy mi na zbiciu tkanki tłuszczowej(chodzę jeszczę na MMA 3x w tygodniu i 3x na siłownię).

 Możesz robić tysiąc brzuszków i NIE POZBĘDZIESZ SIĘ tkanki tłuszczowej robiąc brzuszki.

http://youtu.be/ica-zu1MgAM?t=7m49s

 

Dieta + trening cardio.

 

 

Ja osobiście robię te ćwiczenia na brzuch.

http://vimeo.com/76302252

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Knife też niekiedy gada głupoty. Gdzieś w internecie jest bodajże jego artykuł, w którym stwierdza, że od cardio zanikają jaja.

A6W działa, natomiast szkodzi na odcinek lędźwiowy. Jest też "głupio" ułożony - zakłada wykonanie treningu w jakimś czasie, a jak ktoś policzy sobie zalecany czas wykonywania ćwiczeń, to wyjdzie, że niemożliwe jest wykonanie tego treningu, bo trzeba by zaginać czasoprzestrzeń.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...