Skocz do zawartości

Recommended Posts

Teraz ciężko byłoby dostać dekstrozę np. w sklepie :P

Trzeba po takim wysiłku po prostu zrobić lekki nadmiar kalorii w posiłkach i tyle no i płyny uzupełnić bo niedobór bardzo niebezpieczny.

Ja kiedyś miałem niedobór elektrolitów to izotniki ratowały, serce z 50 udrzeń na min, ból głowy, masakra

Link to post
Share on other sites

 

 

Teraz ciężko byłoby dostać dekstrozę np. w sklepie
 

ale fruktoza i glukoza są w sprzedaży

 

 

 

Trzeba po takim wysiłku po prostu zrobić lekki nadmiar kalorii w posiłkach i tyle no i płyny uzupełnić bo niedobór bardzo niebezpieczny. Ja kiedyś miałem niedobór elektrolitów to izotniki ratowały, serce z 50 udrzeń na min, ból głowy, masakra

 

zgadza się, choć po przeczytaniu tego artu unikam innych niż isostar

http://bieganie.mauser.com.pl/2011/08/03/napoje-izotoniczne-test-4move-gatorade-isoplus-isostar-oshee-powerade/

Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanie :)

Był ktoś kiedyś na IF (intermittent Fasting ) ? jakie odczucia, co jedliście, w jakich godzinach robiliście trening, i jak długo trwało okno żywieniowe.

Nie powiem zainteresowałem się tym IF , bo już mi trochę przeszkadza co 2-3 godziny robic sobie posiłek (najczęsciej ryż brązowy+ kurczak+ warzywa).

Chciałbym trochę spalić tłuszczu, przy tym zachować mięśnie.

Link to post
Share on other sites

Wracając do moim przed treningówek zaopatrzę się jeszcze  Trec - Tribulon (tribulusa z testosteronem)

Z przed (treningówek ) trochę już tego spróbowałem zamierzam teraz na coś konkretnego się rzucić , typu nie żadne (mózgozjeby ) %-)

 

Mesomorph

Driven Sports Craze- to właśnei podchodzi pod to co pisałem wyżej ale trzeba i takie coś kiedyś spróbowac i ocenić wszystko dla ludzi :jupi:.       (Fire snake Gladius )  Dostałem saszete od kolegi i powiem fajne kopnął. Zastanawiam się jeszcze nad  ( Vpx - NO Shotgun MHF-1 - 588g ,  Labs - Jack3d MICRO )

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wymieńmy się opiniami :)

 

1. Co myślicie o treningu na czczo np. 30 min rowerem (można zjeść BCAA) ?

2. Młotki, wchodzą na przedramie, biceps czy tu i tu ? Wg. mnie pół na pół.

3. 20 min aerobów po treningu siłowym ? Chyba nie powinno dać wielkich strat mięcha.

Link to post
Share on other sites

 

 

1. Co myślicie o treningu na czczo np. 30 min rowerem (można zjeść BCAA) ?

 

nic dobrego

 

 

 

2. Młotki, wchodzą na przedramie, biceps czy tu i tu ? Wg. mnie pół na pół.

 

masz na myśli uginanie ramion z hantlami w uchwycie młotkowym? pracuje mięsień ramienny oraz ramienno-promieniowy, podczas gdy dwugłowy ramienia (biceps) wspomaga

 

 

 

3. 20 min aerobów po treningu siłowym ? Chyba nie powinno dać wielkich strat mięcha.

 

zgadza się 

Link to post
Share on other sites

generalnie mam złe doświadczenia z ćwiczeniem na czczo i nie polecam

a upraszczając zagadnienie redukcja nie wiele różni się od masowania poza liczbą zjadanych kalorii, głównie za sprawą ograniczenia węgli

Tak jak mówisz ja redukcja czy masa ćwiczę tak samo w sumie. Z tym, że na redukcji obcinam węgle i daję więcej aminokwasów.

Link to post
Share on other sites

Ograniczenie węgli to raz dwa to dobrze ułożony trening po redukcję.

 

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Nie ma takiego cegoś jak trening na redukcję :E

JEst albo dieta z dodatnim bilansem kalorycznym albo z ujemnym. Koniec kropka.

 

 

Wymieńmy się opiniami :)

 

1. Co myślicie o treningu na czczo np. 30 min rowerem (można zjeść BCAA) ?

2. Młotki, wchodzą na przedramie, biceps czy tu i tu ? Wg. mnie pół na pół.

3. 20 min aerobów po treningu siłowym ? Chyba nie powinno dać wielkich strat mięcha.

1. Bardzo kiepski pomysł.

2. Chwyt młotkowy razczej ogranicza pracę przedramienia.. JA osobiście polecam uginanie ramion z supinacją. Wchodzi znacznie lepiej niż młotki.

3. 15min to tak optymalnie moim zdaniem.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites
JA osobiście polecam uginanie ramion z supinacją. Wchodzi znacznie lepiej niż młotki.

 

Do tego weź pod koniec w rękę gryf, złap podchwytem i kręć w swoją stronę obydowma rękoma, pompa gwarantowana. Aaa i kręć aż będzie paaliło bardzo mocno.

 

P.S. Fajny posiłek po treningu.

 

Kostka twarogu + jogurt 200-300g (zależy od zapotrzebowania). To rozpier*** blenderem i wypić/zjeść :D

 

B/T/W - 44g/12g/36-60g

Edytowane przez assistant
Link to post
Share on other sites

sorry że przerwę ale chcę się dowiedzieć jakie białko polecacie :) przez wakacje zrzuciłem 8 kg zostało oko 2/3 do idealnej wagi ale niestety przez to że miałem sporą ilość tkanki tłuszczowej to pomimo dość intensywnych ćwiczeń widzę tylko drobne zarysy mięśni (wiem krótki okres ale i tak moim zdaniem mało :/ tych mięśni widzę  ) więc chcę teraz troszkę białka sobie dać przez oko miesiąc 2 żeby pokazała się ciekawa  rzeźba , jeśli robię źle to poprawcie , co do białka to smak najlepiej czekolada/banan (chyba że takich nie ma to wchłonę co będzie ) 

Link to post
Share on other sites

suple jak sama nazwa wskazuje tylko uzupełniają dietę, a nie ją zastępują

także jak nie będziesz solidnie jadł to nic ci to białko nie da

inna sprawa, że albo redukujesz albo masujesz, nie da się tego zrobić jak w head&shoulders

jak masujesz (budujesz mięśnie) to musisz mieć dodatni bilans kaloryczny, a to się wiąże także z pewnym przyrostem smalcu, jakim zależy od ćwiczeń, diety, typu budowy i paru innych czynników

a jak chcesz redukować (spalać smalec) to jesteś na ujemnym bilansie i nie będziesz rósł, choćbyś nie wiem jak ćwiczył i nie wiem jak dużo białek wcinał

Link to post
Share on other sites

to nie tak, że koniecznie w błoto, tylko albo rośniesz albo zrzucasz tłuszcz

natomiast po treningu bogate w BCAA białko na regenerację to dobra rzecz, czy budujesz czy redukujesz

z tych, których próbowałem (smaki, które jadłem):

 

Olimp Pure Whey (bodajże to nie pamiętam dokładnie) - syf (czekolada)

Dominator Mega Strong Protein - dobre (czekolada, wanilia)

Optimum Nutrition Whey Protein Gold - bardzo dobre (czekolada)

Scitec Nutrition Whey Protein Professional - dobre, ale tak słodkie, że zęby bolą (Chocolate hazelnut)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...