Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych NAVI 3 / RDNA3


Recommended Posts

Ja bym obstawiał, że większą popularnością wśród radeonów cieszą się tańsze modele od Asrocka, XFX, PowerColor, Sapphire, a jeszcze doszedł Acer z konkurencyjnymi cenami. MSI może się zwyczajnie nie sprzedają bo ceną nie są w stanie konkurować z resztą stawki.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ,może ty sobie wrzuc na chat gpt jak go tak lubisz xd Jak nie rozumiesz,to ci przetlumaczy,choć wątpię aby cię tak poprowadził, że jak nie masz dowodu to dla własnego dobra trzeba mówić półsłówkami . Tego pewnie też nie zrozumiesz xd

Ogólnie wyjdź choć na balkon to ci przejdzie xd

16 minut temu, bmi86 napisał:

Asrocka, XFX, PowerColor, Sapphire

Trójca świeta (asus ,gigabyte,msi)dawno temu straciła na znaczeniu jak lutuja zamiast dawać nowe lub kase,obecnie w chlodzeniach jest dobrych wiele firm

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Gdybym tylko ja miał problem ze zrozumieniem Ciebie to jasne, pewnie bym tak zrobił. Tyle że o ile pamiętam to @joker5513, wcześniej @Kawabongai jeszcze inni zwracali Ci uwagę, że tego nie da się czytać. Jeśli słyszałeś kiedyś przypowieść o koniu i siodle tj ten moment, w którym powinieneś zacząć rozglądać się za siodłem. 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jezeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase, msi zapewne nie widzi kaski $$$ na tym rynku kart amd. 

Zerknijcie sobie na aktualne statystyki steam, pierwsze 15 pozycji to grafiki nvidi, dopiero 16 pozycja to amd i to na dodatek integra.

W mojej opini slabo to wyglada bo nvidia staje sie, przepraszam stala sie monopolista a to dla klientow nic dobrego.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, janek20 napisał:

W IT nie reprezentujecie ten sam poziom co ja

Przepraszam, ale jak reprezentujesz ten wysoki poziom w IT? Jak określasz poziom IT u innych? Jaką pozycję w rankingu poziomu IT ja posiadam? 

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. 

 

3 godziny temu, Genghis Khan napisał:

W mojej opini slabo to wyglada bo nvidia staje sie, przepraszam stala sie monopolista a to dla klientow nic dobrego.

Nic nie trwa wiecznie, Nokia też miała silną pozycję. Sytuacja na rynku GPU może zmienić się w przeciągu jednej generacji, Nvidia wydaje się skupiona obecnie na temacie akceleracji obliczeń a nie grach, jest zatem miejsce dla pozostałych graczy. Karta intela to solidny średniak, który nadaje się do wszystkiego, Chiny robią własny akcelerator, a w tle ciągle widmo wielkiej przesiadki świata na ARM. Wiesz co się stanie, jak świat przejdzie na ARM? Kolejna szansa dla nowych firm na start z nowymi akceleratorami. 

 

4 godziny temu, janek20 napisał:

Trójca świeta (asus ,gigabyte,msi)dawno temu straciła na znaczeniu jak lutuja zamiast dawać nowe lub kase

Producent raczej rzadko zwraca kasę, takie coś działa w odniesieniu do sprzedawcy a nie producenta. Naprawiają, bo mogą, ciekawe czy skutecznie bo jakoś nie widziałem ogromnych narzekań na naprawiane karty. Na alledrogo czasem trafi się karta po naprawie, nie jest to jednak bardzo częsty widok. 

 

Jeżeli AMD w nowej generacji skupi się na rozwoju SDK i dobrej ofercie cenowej, to ich udział może wzrosnąć. RT wygląda bajecznie ładnie, pod warunkiem, że standardowe oświetlenie zostało skopane. Tam gdzie standardowa rasteryzacja jest wykonana starannie, to RT można nie zauważyć. 

  • Że co, proszę? 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, janek20 napisał:

W IT nie reprezentujecie ten sam poziom co ja i o tym wiecie

Mnie też trudno zrozumieć te teksty (dawno przestałem się starać je zrozumieć), ale wiem, że @janek20 reprezentuje wysoki poziom wiedzy. Jak sprzedawca na allegro podał parametry chińskiego dysku SATA - realny odczyt/zapis 600/600 MB/s, to Janek wiedział, że to najszybszy dysk na rynku i inni znani producenci się chowają ze swoimi 560/530 (przykładowo). Tak więc wiem, że to wielki specjalista IT, bo nikt inny by nie uwierzył w takie parametry. Gdyby sprzedawca dopisał: SSD z turbo kontrolerem na SATA3 650/650, Janek też by uwierzył, bo on się zna i wie, że to możliwe.

  • Że co, proszę? 1
  • Haha 7
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Adames napisał:

Producent raczej rzadko zwraca kasę, takie coś działa w odniesieniu do sprzedawcy a nie producenta. Naprawiają, bo mogą, ciekawe czy skutecznie bo jakoś nie widziałem ogromnych narzekań na naprawiane karty.

Nie pisałem że od producenta.koncowego użytkownika nie obchodzi z jakiej sakwy to pójdzie i jak się w łańcuchu dostaw rozlicza.jak sprzedawca nie ma co dać w towarze to da kasę w przeciwieństwie do kart gdzie sa serwisy.a co do napraw to raz na jakiś czas są narzekania na polskich forach  IT na jakość usług z wielokrotnym odsylaniem do oprawkami ,łącznie z takimi tematami na ukoik czy tam jest gorzej niż było po serwisie i płacz o poradę co zrobić czy tam obsmarowaniem na necie sklepu,serwisu xyz

Wrzućcie to na gpt jak nie rozumiecie xd

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Ciebie ******* nie zrozumie nawet superkomputer z NASA. Wróć do 1 klasy podstawówki jak pani tłumaczyła konstrukcję zdania na języku polskim analfabeto.

Edytowane przez adivxv
  • Haha 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...