Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2


Recommended Posts

Ta tabelka jest regularnie aktualizowana i pojawiła się dzień po rozpoczęciu sprzedaży.

 

A oni nie zaczelo tego publikować na początku października dopiero (3 tyg po premierze?)

 

Tu sa dane z okolic 9 pazdziernika i wspominają o 344 kartach sprzedanych....

 

https://videocardz.com/newz/danish-retailer-fulfiled-only-10-of-geforce-rtx-3080-preorders?fbclid=IwAR3cO7xTwjJCIkIf-5Q4szake_wfexSAa2DiXQOFZEf8XzNXJ06UYEVnzac

 

https://www.en24news.com/2020/10/proshop-a-danish-retailer-says-it-has-only-received-4-of-the-rtx-3080s-it-is-due-to-deliver.html

Edytowane przez kingisdead
Link to post
Share on other sites

Każdy sklep daje 2 lata bo tyle musi dać. Potem przez sklep zgłaszasz gwarancje do producenta. Jeśli sklep nie istnieje albo robi problemy ruszasz do dystrybutora. Czasem zdarzają się też sklepy altruistyczne jak komputronik, który potrafi pomóc i zgłosić do producenta kartę nie kupioną u nich w sklepie sklepie. 

Link to post
Share on other sites

Mi X-kom bez problemu załatwił reklamacje u producenta mimo, że rękojmia sprzedawcy została wyłączona ze względu na to, że zakup był na firmę. Nie wiem czy robią tak co do zasady, ale przyznam szczerze, że nie było większego problemu. Nawet przy zgłoszeniu RMA mają w formularzu do zaznaczenia czy chodzi o rękojmię, czy reklamację u producenta za pośrednictwem xkom. 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

W sumie żadna łaska. Asus/MSI/GB nie przyjmują reklamacji płyt głównych/GPU od end usera więc siłą rzeczy musi iść to przez sklep.

 

W sumie żadna, ale wcześniejsze wpisy zdawały się sugerować, że jest z tym jakiś wielki problem, kiedy z mojego doświadczenia wynika, że nieszczególnie. 

Link to post
Share on other sites

Na razie WSZYSTKO było 6am PST (u nas to będzie obecnie 15:00)

 

3080

3070

3090

Zen3

 

Więc spodziewałbym się o 15

Czyli w polskich sklepach 14:00, 14:15, 14:45, 15:15, 15:30, 15:45 bo tak to wyglądało u nas.

Nawet nie wiem w jakich sklepach próbować polować na karty.....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...