Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mogliby stworzyć nowego Crysisa.

Pomysł odświeżenia jedynki jest spoko, tylko oni to zrobili po łebkach i ogłosili sukces. A pamiętajcie, że to miało wyjść dwa miesiące temu, gdyby nie lament graczy to byłoby jeszcze gorzej. Co za tego, że otoczenie wygląda lepiej, jak modele postaci są niepoprawione, jakość twarzy i mimiki prosto z 2007 roku. 

Link to post
Share on other sites

3440x1440 144 Hz

4K 144 Hz

2560x1440 240 Hz.

 

Odpłynąłeś w daleką podróż niczym Elon Musk.  :D

 

1080p przy kosmicznych wartościach refresh rate (raczej bez sensu pomysł)

1440p 144-165Hz

2160p 60Hz (monitor, atm bieda z wersjami 120Hz i HDMI 2.1)

2160p 120Hz TV (LG Oled, LG Nano86, Samsung QLED 55' np.)

Edytowane przez Revenant
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@k0zik 

 

 

Eh, może następnym razem trafię z refreshem:D

 

No ja już miałem w koszyku i byłem pytany o nr karty kredytowej ale jednak odpuściłem ;)

Nie jestem pewien czy akurat bym chciał ten model.

 

Po chwili wróciłem na główną stronę i było już out of stock.

Zastanawiam się, czy gdybym dokończył płatność, to czy na pewno dostałbym GPU w ciągu obiecanych przy zamówieniu max 3 dniach.

I to wszystko podczas krótkiego, ale jakże emocjonującego, porannego posiedzenia :) 

Link to post
Share on other sites

No ja już miałem w koszyku i byłem pytany o nr karty kredytowej ale jednak odpuściłem ;)

Nie jestem pewien czy akurat bym chciał ten model.

 

Po chwili wróciłem na główną stronę i było już out of stock.

Zastanawiam się, czy gdybym dokończył płatność, to czy na pewno dostałbym GPU w ciągu obiecanych przy zamówieniu max 3 dniach.

I to wszystko podczas krótkiego, ale jakże emocjonującego, porannego posiedzenia :)

Jakbym trafił to bym kupił. Tymczasem Xkom przysłał mi maila żeby im opinie wystawić na temat zakupionej karty :D nawet jej jeszcze nie wysłali.

Link to post
Share on other sites

2560x1440 240 Hz :) super a jaki model ?

Sa na rynku TRZY modele (2x TN, 1x VA) i... najlepszy jest niewiele droższy od TN.

 

Samsung oddysey, z rewolucyjną matryca VA (rzeczywisty czas reakcji na poziomie IPS). Monitor występuje w wersjach 27" oraz 32" i jako "ficzer" na bardzo mocne zakrzywienie.

 

Samsung Odyssey C27G7

Samsung Odyssey C32G7

Jeżeli wolisz płaski to będzie to TN 27"

 

HP Omen X27.

Link to post
Share on other sites

Sam chciałem kupić G7 w wersji 32" bo do milimetra wpasowuje się w moją przestrzeń na monitor, ale każdemu kto hce go kupić polecam najpierw go zobaczyć.

Myślałem, że wytrzymam ten "gamingowy" wygląd, bo przecież na tył rzadko się patrzy, ale nie dałem rady. Pozekam na bardziej cywilne wersje tej matrycy.

Link to post
Share on other sites

I się przecieki o 10-15% różnicy w wydajności potwierdziły :/ Co więcej - moim zdaniem takie pozycjonowanie karty NIE ZOSTAWIA miejsca dla 3080 Ti. W związku z tym nadchodzący model z 20GB to będzie co najwyżej 3080S lub po prostu zostaną na rynku oba jako 3080 (analogicznie jak to było z 1060 3/6 GB). 

 

Przyznam szczerze, że moim zdaniem trochę się NVidia samozaorała z 3090. Ot, karta dla jeszcze węższego grona odbiorców (no chyba, że ma zabraknąć Titana Amper).

Link to post
Share on other sites

@Up

 

Jak miała tragicznie niską podaż to mogło się wyprzedać nawet i w milisekundę - nie ma znaczenia, bo i tak moim zdaniem ta karta nie podołała oczekiwaniom wielu osób. 

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...