Skocz do zawartości

Recommended Posts

23 minuty temu, GreQonE napisał:

est, mogę przesunąć slider power limit na 111% a karta wyraźne boostuje wyżej

A zegar ci nie spada mocno po przekroczeniu np 350 W ?

Bo mi np ze strixa pokazywało 440 wat a zegar dużo niższy niż na stock

 

 

I tak już dawno Uv nie mam zamiaru przepalać 100 wat dla 50mhz które marnie sie skaluje

Link to post
Share on other sites
A zegar ci nie spada mocno po przekroczeniu np 350 W ?
Bo mi np ze strixa pokazywało 440 wat a zegar dużo niższy niż na stock
 
 
I tak już dawno Uv nie mam zamiaru przepalać 100 wat dla 50mhz które marnie sie skaluje
Zegar spada przez temperaturę, a te nie rozpieszczają, niemniej temp jest wyższa niż przed tym biosem, ergo więcej prundu :)
Link to post
Share on other sites

Z innej beczki ale też dotyczącej RTXów. Czy ktoś z Was się spotkał z tym, że sklep "warzywniak.net" odmawia wysłania kodu do promocyjnej rocznej subskrypcji GeForce Now dla RTX 3060 Ti mimo, że wg Nvidii znajdują się na liście uprawionych produktów do takiej promocji? Napisałem do nich i odpisali, że tylko RTX 3090 i 3080 się łapią. Ciekawe, bo MediaEx, jak najbardziej honoruje RTX 3060 Ti jako uprawione do promocji. Ciekawe jak jest u x-scamu?

Edytowane przez topiq
Link to post
Share on other sites

Póki co napisałem do sklepu, bo nvidia poleca by się właśnie ze sprzedawcą kontaktować. Dałem im linki, jakby mieli problem ze znalezieniem. Mi tam tak szczerze i tak to nie potrzebne, bo raz może skorzystałem i obraz był gorszy niż w grze bezpośrednio odpalonej na PC. Darmowa ma wsparcie tylko do 1080p i 60 Hz, nie wiem jak płatna.

Póki co na wydajność w grach na RTX 3060 Ti nie narzekam. A z moich gier i tak wsparcia za wiele nie ma w GeForce Now.

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, mutissj napisał:

chyba ploteczki

Chyba nikt się nie spodziewał niczego innego. Od początku pisałem, że plotki o przejściu na TSMC w środku 1 generacji są co najmniej mało prawdopodobne. Koszty opracowanie projektu na inny proces, próbna produkcja, testy to skórka nie warta wyprawki.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...