Skocz do zawartości

Recommended Posts

Możliwe, że na czas realizacji wpływ ma nie tylko czas, ale też forma płatności czy wysyłki. Sklep zarzeka się, że leci chronologicznie, ale skoro nie ma jawnej listy, to nie ma jak tego potwierdzać.

 

Ja chyba odpuszczę 3080, spróbuje z premierą 3070 i może uda mi się dostać kartę jeszcze w tym roku, a patrząc na to co się dzieje, to na wiosnę może sprzedam ją bez straty... 

Link to post
Share on other sites

 

 

Napisałem do olx do jednego janusza sprzedającego Ventusa. Gdy zaproponowałem 3,5k za kartę, wyśmiał mnie i zapropononował czekać do lutego. Gdy odpisałem że spodziewam się kupić kartę w listopadzie, odpisał "Pracuje w największym sklepie z częściami komputerowymi, raczej do stycznia/lutego default_smilies_smile.gif pierwsze karty trafiły do pracowniķów default_smilies_smile.gif A dostawy tych kart to tragedia więc powodzenia życzę" Także jak widzicie bekę z nas mają frajerzy że mają łatwy zarobek. 

 

 

Info z innego forum, patrząc na to co się dzieje sądzę, że prawdę gość z OLX pisze. 

Link to post
Share on other sites

Ja mówiłem o PL, czyli się mniej więcej zgadza jeśli chodzi o samą PL.

Wszystko zależy od tego jak rozdzielają na kraje (czy jest osobny dystrubutor na PL) i jak rozdzielają na sklepy.

 

Ale 150k POWINNO chociaż zamówienia z pierwszego dnia rozładować, jeżeli by proporcjonalnie podzielili...

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę w sklepach w USA co chwilę dostępne są karty i co chwile ktoś dostaje wcześniej zamówione egzemplarze. 

Od ponad tygodnia nie ruszyłem się w kolejce w Morele a to w PL nie jest mały lokalny sklep. 

Nie sądzę by u nas dostawy chodziły codziennie, raczej raz na tydzień my się spodziewał, czasem rzadziej.

 

Morele w ogóle informuje o miejscu w kolejce? X-kom tylko mówi że trzeba czekać i że dostawy są detaliczne, nie hurtowe.

Link to post
Share on other sites

Mogę potwierdzić, że u mnie w mieście karty wzięli na premierę pracownicy jednej z sieciówek, mimo że w tym sklepie na ich stronie, są one od 17 września praktycznie cały czas "NIEDOSTĘPNE". Najgorsze jest to, że wzięli nie po jednej sztuce, tylko po kilka i sprzedają je z januszową wysoką marżą. Za Ventusa na olxie chciał 4500, a za TUFa 5000 (!!!). Ręce się załamują i kurwica człowieka strzela :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...