Skocz do zawartości

Recommended Posts

Taki biosik to ja rozumiem :) RTX 3090 STRIX OC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tą sztukę ogarnął mi Blacku, jedna jedyna jaka była dostępna retailowo. Czekam na blok wodny i idzie do konfigu dla widza, wraz z X570 Formula + Ryzen R9 5950X.  Zasiadam zaraz do benchowania, a potem testów.

 

 

 

Piękna karta :D, do mnie jadą nowe pamięci, i potem jeszcze procesor pewnie :D

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli trzeba czekać na serie 7 od amd i 4 od nvidii. 2080 narazie wszystko w co gram ciągnie 2k 60fps

Też gram w 1440p, ale mój asus ma 165Hz i chciałbym zrobić z tego użytek :)

A czemu tak rusza Cię ten pobór prądu Ampere? Blackwite ładnie podliczył, że giercując standardowo średnio przez rok zużyjemy prądu o jakieś 100 zł więcej niż z Turingiem. Przy cenach highendowego sprzętu to chyba pryszcz :)

Link to post
Share on other sites

Witam, zamówiłem Strixa 3080 od Asusa. Dopiero po fakcie zauważyłem że na stronie producenta sugerowany zasilacz do tej karty to 850w, a nie jak do innych 3080 750w. Mam i7 9700k@4,4GHz, AIO od NZXT ,2xHDD, 2xSSD, 5 wentylatorów i kartę sieciową PCIe w obudowie. Mój zasilacz to EVGA P2 750w. Wystarczy czy rzeczywiscie czas rozejrzeć się za nowym?

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam, zamówiłem Strixa 3080 od Asusa. Dopiero po fakcie zauważyłem że na stronie producenta sugerowany zasilacz do tej karty to 850w, a nie jak do innych 3080 750w. Mam i7 9700k@4,4GHz, AIO od NZXT ,2xHDD, 2xSSD, 5 wentylatorów i kartę sieciową PCIe w obudowie. Mój zasilacz to EVGA P2 750w. Wystarczy czy rzeczywiscie czas rozejrzeć się za nowym? Pozdrawiam!

http://forum.benchmark.pl/topic/296915-zasilacz-1000w/

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Witam, zamówiłem Strixa 3080 od Asusa. Dopiero po fakcie zauważyłem że na stronie producenta sugerowany zasilacz do tej karty to 850w, a nie jak do innych 3080 750w. Mam i7 9700k@4,4GHz, AIO od NZXT ,2xHDD, 2xSSD, 5 wentylatorów i kartę sieciową PCIe w obudowie. Mój zasilacz to EVGA P2 750w. Wystarczy czy rzeczywiscie czas rozejrzeć się za nowym? Pozdrawiam!

wystarczy na chillu, wiecej niz 600w ci nie pociagnie wiec masz ~150W zapasu

Edytowane przez Lexus404
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...