Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zobaczcie na to i opis.

https://www.olx.pl/oferta/rtx-3080-aorus-master-CID99-IDH6NdM.html#afb26deed8

 

Chamstwo to mało powiedziane.

Napisałem do niego i rzuciłem propozycję, że dam więcej jeśli zamknie ogłoszenie i przetrzyma ją do końca tygodnia.

Czyżby wyczuł że go wkręcam ale jakby nie było osiągnąłem to co chciałem... usunął ogłoszenie. A miałem mu potem napisać że sam jest frajerem

 

Co do kupowania kart przez pracowników i sprzedaży ich w po wyższej cenie.. wg mnie to powinno być odpłacone naganą w pracy wyrzuceniem z roboty. Totalne świństwo, rzucające gorycz na sklepy, tylko co tu zrobić jak w PL dominuje morele i x-kom

Edytowane przez willis81
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W końcu ruch na terenie high endowym. Powiększenie z 40cu do 80cu względnie łatwe do zrobienia, ale ogarnąć wykarmienie ich na 256bit to niezłe osiągnięcie:P

 

Szkoda tylko, że pobór prądu straszy niemiłosiernie. Czy rzeczywiście musieli iść tą drogą? Bardziej dopieścić tych rdzeni się nie da, bez zwiększania ich ilości? :/

Edytowane przez dragzor
Link to post
Share on other sites

Generalnie RTX 3070 świetna karta. Wydajność już teraz +/- jak RTX 2080 Ti, a ten aspekt ulegał będzie jeszcze poprawie za sprawą sterów jak i patchy wszelakich tak by efektywniej wykorzystywać potencjał przebudowanych FP32.

 

Kwestia jeszcze jak będzie sprawował się RTX 3070 po OC (od razu jakaś wersja konkret) vs RTX 2080 Ti po OC, tak by obydwie karty pokazały w pełni swój potencjał. W takim wypadku obstawiam NA TEN MOMENT przewagę po stronie RTX 2080 Ti.

 

Sprawdzę jak tylko dorwę 3070 ;-)

Link to post
Share on other sites

Z jednym RTX 3080 TUF OC miałem niezłe jaja, był dostępny za 4349 zł, a żeby mi go nie sprzątnęli spod nosa musiałem dorzucić do pełnej 5K, miał iść do konfigu jednego gdzie finalnie wlatuje RTX 3090 STRIX więc karta zwolniona.

 

Także ktoś chce nieotwieranego RTX 3080 TUF OC? Nie naliczam żadnych januszowych, oddaje za tyle za ile dorwałem. Jak nie to wtedy wrzucę może z magicznym 500+ na OLX :D Chociaż nie chce mi się w to bawić nawet.

 

Tylko realnie to wiadomo, że sobie lepiej poczekać na unormowanie cen. No chyba, że mocną zajawkę ktoś ma czy GPU niezbędne na już to wiadomo.

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites

Zamiana Macho na aio pięknie wpłynęło na temperatury karty :) i procek bez spiny +100Mhz nie przekraczająć 90C

 

https://www.3dmark.com/3dm/52206097?

 

w rdr2 podchodziło mi do 80C z macho na karcie

 

20201027-201340.jpg

Edytowane przez wiwat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zamiana Macho na aio pięknie wpłynęło na temperatury karty :)

Tak przewidywałem, dlatego wczoraj kupiłem Arctic Freezera II 280 i za kilka dni zmienię moją Noctuę. Mimo że jeszcze pewnie długo poczekam na 3080-tkę, to wolałem już teraz zainwestować w aio, wiedząc o skwarze jaki będzie oddawał mój TUF.

Link to post
Share on other sites

Tak przewidywałem, dlatego wczoraj kupiłem Arctic Freezera II 280 i za kilka dni zmienię moją Noctuę. Mimo że jeszcze pewnie długo poczekam na 3080-tkę, to wolałem już teraz zainwestować w aio, wiedząc o skwarze jaki będzie oddawał mój TUF.

Dobry zakup , polecam

najlepiej montaż od góry ;)

Link to post
Share on other sites

Coś czuje że big navi rozwali w swoje wadzę 3070. Dla mnie wygląda dość słabo 8GB to już mało sam fallou 4 na modach w 1440p zjada 8gb plus 21gb ram. Wydajnościowo  sporo odbiega od 3080. Szczerze chyba lepiej kupić FD 3080 niż jakiegoś 3070 z niereferencyjnym chłodzeniem. 

Link to post
Share on other sites

Tak przewidywałem, dlatego wczoraj kupiłem Arctic Freezera II 280 i za kilka dni zmienię moją Noctuę. Mimo że jeszcze pewnie długo poczekam na 3080-tkę, to wolałem już teraz zainwestować w aio, wiedząc o skwarze jaki będzie oddawał mój TUF.

skwarze ? u mnie temperatury na procesorze zostały takie same jak były, mam taka samą noctue jak Ty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...