Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli Ventus z x koma, to kolega kupił 15:05 a dyspozytor w xkom mówił mu że jest ok 150, więc nie wiem jak tam z tym Twoim 100 o 17:30. Mail ze sklepu doszedł o 15:20, przedpłata, paczkomat.

jezeli chodzi o kolejke to mialem na mysli ze jestem 100 w morelach, bo w x-komie mi nie chca powiedziec ktory jestem

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś miał wątpliwości nt. dostępności 3070 to chyba ten leak wiele rozwieje:

 

https://videocardz.com/newz/danish-retailer-received-86-geforce-rtx-3070-graphics-cards-in-12-days

 

106 szt. na magazynie, 140 w drodze, ponad 4200 zamówionych :/

Link to post
Share on other sites

Jest dostępna 1szt. w sklepie stacjonarnym w którym jak kupowałem , wszystko śmiga żadnych wysypek zegar 2025Mhz

cena 4599

https://www.tryton.com.pl/cennik_towar.php?idtow=50264&pos=0

Mógłbyś dowalić DSR do 4K i pograć w siekające GPU tytuły? Ciekawi mnie ile faktycznie przy docisku GPU i maksymalnie wykorzystanym power limicie, będzie trzymać. W 1440p nie ma zazwyczaj pełnego docisku GA102-200. Zbieram info o różnych modelach z pierwszej ręki, także im więcej info tym lepiej :)

 

Gaming PRO ma referencyjne pcb i limit na 350W.

 

122091800_641793493175886_61933019022145

Edytowane przez EH_Gosu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no tylko mi przysłali 2x8 pin dwie sztuki a szczerze myślałem że będzie 1x8 :D ale w moim przypadku podłączam przedłużkę w oplocie pod jedna wtyczkę 8 pinowa i nie widac tego ohydnego rozgałęzienia

Szanowny Seasonic chce 20 Euro za jeden pie....y kabel 6+2 Pin. Niech sobie go wsadzą w taki razie. Widać gesty handlowe wykonują tylko dla niektóych klientów. Ostatni PSU tej firmy w moich PC'tach.

 

@Ciomasta - nie czytałeś postów kilka stron temu? Chyba sam nawet tam pisałeś. cofnij się to będziesz wiedział dlaczego zmiana zasilacza.

 

@Kubakk - rozwiązałeś już problemy ze swoim Ventusem? Co w końcu winne karta czy PSU?

Link to post
Share on other sites

Post z PCLab

 

 

właśnie dostałem email od XKom w sprawie zamówienia z 17 września - sami napisali ja nic do nich nie pisałem

kontaktujemy się w sprawie tytułowego zmówienia. Informujemy, iż dostępność kart graficznych RTX 3080 w dalszym ciągu nie poprawiła się.

 

Kolejne dostawy, które do nas docierają nie są sprecyzowane w kwestii ilości oraz terminów. Realizację zamówień przewidujemy w przedziale od 2 tyg do 4 miesięcy. Problem jest globalny. Daty mogą ulec zmianie. Kolejny kontakt w sprawie dalszej realizacji, z naszej strony, nastąpi za około 3 tygodnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szanowny Seasonic chce 20 Euro za jeden pie....y kabel 6+2 Pin. Niech sobie go wsadzą w taki razie. Widać gesty handlowe wykonują tylko dla niektóych klientów. Ostatni PSU tej firmy w moich PC'tach.

 

@Ciomasta - nie czytałeś postów kilka stron temu? Chyba sam nawet tam pisałeś. cofnij się to będziesz wiedział dlaczego zmiana zasilacza.

 

@Kubakk - rozwiązałeś już problemy ze swoim Ventusem? Co w końcu winne karta czy PSU?

uważaj bo corsair ci da za darmoche :D

Link to post
Share on other sites
Realizację zamówień przewidujemy w przedziale od 2 tyg do 4 miesięcy.

 

 

To już nawet nie jest śmieszne. Ja rozumiem, że można czekać miesiąc bo są jakieś problemy, ale 4 miesiące realizować przyjęte i opłacone zamówienia? 

 

Jak taki bądź co bądź poważny sklep może przyjąć 1000 zamówień na kartę mając ich na stanie 20 i nie mając pojęcia kiedy w ogóle dojdą kolejne?

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

uważaj bo corsair ci da za darmoche :D

Dokładnie , tym bardziej ze bierze od seasonic jak resztę pewnie.

Teraz to do telefonu za 5k ładowarki nie dostaniesz przy zakupie ;)

 

 

To już nawet nie jest śmieszne. Ja rozumiem, że można czekać miesiąc bo są jakieś problemy, ale 4 miesiące realizować przyjęte i opłacone zamówienia? 

 

Jak taki bądź co bądź poważny sklep może przyjąć 1000 zamówień na kartę mając ich na stanie 20 i nie mając pojęcia kiedy w ogóle dojdą kolejne?

To normalka się robi , kiedy po premierze kupiłem 10900k w xkomie tez po paru miesiącach zmieniłem na 10700k bo stał się dostępny a nie chciałem już czekać kolejnych dwóch.

 

 

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

 

 

@Kubakk - rozwiązałeś już problemy ze swoim Ventusem? Co w końcu winne karta czy PSU?

Karta leci na reklamacje. Testy na Siso 850W oraz na Super Flower 1kW dały ten sam rezultat. Karta robi zwarcie i resetuje kompa.

 

 

 

Szanowny Seasonic chce 20 Euro za jeden pie....y kabel 6+2 Pin. Niech sobie go wsadzą w taki razie. Widać gesty handlowe wykonują tylko dla niektóych klientów. Ostatni PSU tej firmy w moich PC'tach.

Widać dla krajów zachodu nie jestem drugim sortem jak dla niektórych naszych obywateli :D

rex650km3tcj67.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...