Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od sklepu "mirabelki" polecam trzymać się z dala, miałem zamówionego rtx 3060ti msi tri za 2600pln po 4 miesiącach anulowani mi zamówienie.

Nie denerwowałem się za bardzo bo mam 3060ti ventus x3, a trio jest ponoć cichsze.

 

Zdecydowane i nigdy nic więcej nie zamówię w mirabelkach, jeden zły klient = ich trochę więcej.

Pewnie nie tylko mnie tak potraktowali, pisałem pod filmami Liptona na youtubie, pani dzwoniła do mnie z mirelkóff, pisałem z jakiś automatem na fejsie.

 

Nie naprawdę porażka.

 

A kartę polecam poszukać na *.fr stronach.

Gdybym nie miał msi 3060ti ventus x3 (ogarnąłem dzięki msi af, wiatraki i jest cicho).

Nie szukał bym trio, ale się da i polecam poszukać na stronach *.fr

 

A mirrabelki nie powiem co i gdzie, ponad 4 miesiące i anulowali zamówienie (kasę też oddali, ale wiadomo wtedy 2600pln a teraz ?? ).

Edytowane przez jaco007
Link to post
Share on other sites
W dniu 6.03.2021 o 11:41, marko22 napisał:

Nie rozumiem jednej rzeczy. Skąd u nas takie ceny?

 

A jeszcze mirabelki - 8389zł - niedostępna.

Kto tu z  kogo robi wała i w konia? 

Próbowałem to wyjaśnić, że największą marżę mają sklepy. W weekend byłem po karty w Trójmieście. Kupiłem po 4800 sztuka. Koleś na fakturze miał 4200zł. Nie pytałem skąd ich tyle miał bo wuj mnie to obchodzi.

Odnośnie 3060 to cena złotego partnera Nvidia to 428$ + VAT

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, jaco007 napisał:

Od sklepu "mirabelki" polecam trzymać się z dala, miałem zamówionego rtx 3060ti msi tri za 2600pln po 4 miesiącach anulowani mi zamówienie.

Nie denerwowałem się za bardzo bo mam 3060ti ventus x3, a trio jest ponoć cichsze.

 

Zdecydowane i nigdy nic więcej nie zamówię w mirabelkach, jeden zły klient = ich trochę więcej.

Pewnie nie tylko mnie tak potraktowali, pisałem pod filmami Liptona na youtubie, pani dzwoniła do mnie z mirelkóff, pisałem z jakiś automatem na fejsie.

 

Nie naprawdę porażka.

 

A kartę polecam poszukać na *.fr stronach.

Gdybym nie miał msi 3060ti ventus x3 (ogarnąłem dzięki msi af, wiatraki i jest cicho).

Nie szukał bym trio, ale się da i polecam poszukać na stronach *.fr

 

A mirrabelki nie powiem co i gdzie, ponad 4 miesiące i anulowali zamówienie (kasę też oddali, ale wiadomo wtedy 2600pln a teraz ?? ).



Ja byłbym serio zainteresowany zrozumieniem czegokolwiek z tego posta, ale musiałbym mieć chyba tyle promili co autor kiedy pisał, a nie zamierzam w najbliższym czasie...

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, adivxv napisał:

Dystrybutorzy też, to od nich się windowanie cen zaczyna.

Wszyscy po kolei mają swoje marże. Producent sprzedaje swój sprzęt po cenie jaką ustalił na początku a pierwszy podmiot, który kupuje bezpośrednio od producenta puszczając go dalej już podnosi marże o kilkanaście % ;) 

Na samym końcu jest klient, który nieświadomie obwinia sklep. 

Biorąc pod uwagę obecną sytuacje ja podjąłem decyzje i sprzedałem RTX2070Super. Cena swoje zrobiła. Za kartę wziąłem 3-krotność tego co za nią dałem (1200 vs 3500) ;) 

Decyzja jak najbardziej słuszna bo dalej jestem w stanie ogrywać swoje gierki przez GeForce Now  ;) 

 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, jaco007 napisał:

Od sklepu "mirabelki" polecam trzymać się z dala, miałem zamówionego rtx 3060ti msi tri za 2600pln po 4 miesiącach anulowani mi zamówienie.

Nie denerwowałem się za bardzo bo mam 3060ti ventus x3, a trio jest ponoć cichsze.

 

Zdecydowane i nigdy nic więcej nie zamówię w mirabelkach, jeden zły klient = ich trochę więcej.

Pewnie nie tylko mnie tak potraktowali, pisałem pod filmami Liptona na youtubie, pani dzwoniła do mnie z mirelkóff, pisałem z jakiś automatem na fejsie.

 

Nie naprawdę porażka.

 

A kartę polecam poszukać na *.fr stronach.

Gdybym nie miał msi 3060ti ventus x3 (ogarnąłem dzięki msi af, wiatraki i jest cicho).

Nie szukał bym trio, ale się da i polecam poszukać na stronach *.fr

 

A mirrabelki nie powiem co i gdzie, ponad 4 miesiące i anulowali zamówienie (kasę też oddali, ale wiadomo wtedy 2600pln a teraz ?? ).

 

Bardziej zastanawia mnie jeden fakt.

Poszła wielka fala anulowania zamówień - logiczne że Piz.. nie wywiążą się z umowy kupna sprzedaży skoro można sprzedać za kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt procent więcej. 

To czy zmienia się liczba zakupionych kart przy danym GPU? Czy po anulowaniu zamówienie ta liczba realnie spada...? Czy może dalej jest na tym samym poziomie mydląc i kłamiąc jak świetnie idzie im sprzedaż?

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, DjXbeat napisał:

 Producent sprzedaje swój sprzęt po cenie jaką ustalił na początku

 

Nie...Poczytaj,że producenci oficjalnie mówią,że podzespoły tak podrożały że nie są w stanie już sprzedawać kart za początkową cenę.Koszt wuprodukowania "trochę" wzrósł. I nie dotyczy to tylko GPU:)  Dlatego  Biden tak nagle zaczął "troszczyć" się o konsole,a tak naprawdę o samochody i inne:)

Edytowane przez Dominik132
Link to post
Share on other sites
W dniu 7.03.2021 o 04:58, Artok napisał:

Tak szczerze to jakiś gracz używa RTXów na Windowsie 7? Przecież jak aktualne gry wymagają Windowsa 10, to nawet ich nie uruchomią.

Ja używam. Jeśli gra potrzebuje win10, to za karę w nią nie gram. Tego spowalniacza Ray Tracing nie używam.

Link to post
Share on other sites
20 minut temu, joker5513 napisał:

Czas już najwyższy był na Twoją Vegankę :), teraz sprzedasz ją drożej niż wyszedł 3060. 

Veganka została już 2 tygodnie temu sprzedana do kopalni za 2600 zł. Więc po zakupie 3060-tki został tysiąc złotych w kieszeni. 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 7.03.2021 o 06:29, mutissj napisał:

 

 

 

cały czas nawalam mam 200fps w WARZOne szkoda tylko że cpu ogranicza :P

 

Ray Tracing mi nie jest do niczego potrzebny ja chce mieć duuużo FPS w DX11

 

sCufplK.png 

Ty wyłącz tego nanominera, to będziesz miał duuuużo więcej :D 

 

Ciekawostka: RTX 3070 16GB vram :D 

 

 

Edytowane przez marko22
  • Że co, proszę? 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, JanekD napisał:

ale za to w pełni z naszej winy :)

No i o to właśnie chodzi że masz pełną kontrolę nad środkami, nikt cię nagle od nich nie odetnie ani nie zabierze. Jak ktoś zgubi albo da sobie wykraść klucz no to cóż, kryptowaluty nie są dla takiej osoby.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, zbiku90 napisał:

https://www.wykop.pl/link/5982751/alior-bank-skasowal-konto-i-nie-widzi-problemu/

Coś dla zagorzałych przeciwników kryptowalut i górnictwa z tego tematu

Tak dla równowagi można by opisać przejścia kopaczy z Revoult lub N26. Następnie przygryźć wargi i spojrzeć z uśmiechem na obrót ETH :)

Edytowane przez DarkSideOfTheMoon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...