Skocz do zawartości

Recommended Posts

w weekend złożyłem i coś tam instalowałem windowsy i inne rzeczy, chwilę coś pograłem. w piątek wieczorem zrobiłem sobie posiadówe z graniem do oporu. opór postawił komputer, który się wyłączył a przy próbie włączenia zaczęła się palić grafika

 

 

Edytowane przez angelus01
  • Lubię to 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

TEORETYCZNIE do jutra mają czas bo mija 14 dni roboczych. w praktyce nie wiem. dopiero w sobotę udało mi się przekonać jakąś babeczkę na infolinii, żeby napisała do serwisu co z tą kartą. na razie wszędzie mają tylko "w realizacji" i nikt nic nie wie. Jak w poniedziałek nie dostanę żadnej info, to we wtorek idę do salonu i żądam zwrotu kasy

Edytowane przez angelus01
Link to post
Share on other sites

 

2 godziny temu, mirai99 napisał:

Nie premiera, tylko oficjalna zapowiedź.

 

to będzie zapowiedź premiery 3080Ti / 3060 dla testerów i kopaczy, bo do premiery sklepowej jeszcze długa droga

 

i podobno mają coś jeszcze powiedzieć na temat przybliżonej daty premiery sklepowej 3060Ti 3070 3080.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja miałem możliwość kupienia swojego 3070 za 2939zł w x-kom, karta była na drugi dzień u mnie (grudzień). Biorąc pod uwagę obecne ceny myślę że to nie był wcale taki zły biznes. Uważam też że to co robią polskie sklepy jeżeli chodzi o przyjmowanie zamówień nie jest do końca w porządku wobec nas klientów. Znam osobiście ludzi którzy wciąż czekają na swoje 3080 z zamówień premierowych i pewno szybko się nie doczekają. Dziwne to czasy...

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, nukalol napisał:

Ja miałem możliwość kupienia swojego 3070 za 2939zł w x-kom, karta była na drugi dzień u mnie (grudzień)

Miałem podobnie, na drugi dzień roboczy odbiór osobisty w sklepie. Tym razem jednak postawiłem na mniej oblegany model od Palita i się opłaciło. Chciałem polować na 3080 i podmienić, ale jak widzę co się dzieje na rynku, to czekam za kolejnymi generacjami GPU, bo towaru brak, a jak już jest, to w cenie, że moje wewnętrzne Ja mówi stanowcze "wyp***" :)

Jedynie co mnie boli, to cholerne cwaniactwo pracowników polskich sklepów. Ewidentnie olewają daty zamówień i sprzedają sztuki sprzedane później, ale za wyższą cenę. To tylko skłania mnie do tego, że w przyszłości ukłonie się w kierunku sklepów zagranicznych jak proshop, gdzie polityka jest bardziej transparentna. Nie będzie to pierwszy mój zakup u nich, a za dobre praktyki konsumenckie jestem w stanie dołożyć te 5% ceny.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeśli kogoś to interesuje, to w xkom są dostępne 3060Ti od Zotac i właśnie zamówiłem. Mają fizycznie dostępne 22 sztuki na magazynie i jest jeszcze kolejna dostawa w drodze. Mam potwierdzony termin wysyłki do mnie na 12-01-2020. W trakcie mojej rozmowy z obsługą zeszło ze stanu 5 szt. Jak faktycznie karta do mnie przyjdzie, to mój PNY GTX1660 będzie na sprzedaż :)

https://www.x-kom.pl/p/610301-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3060-ti-twin-edge-oc-8gb-gddr6.html

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...