Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poprzednia dobra bańka trwała prawie 3-miesiące,

 

m.in od 12 grudnia 2017 do 7 marca 2018

, potem na chwilo urosło w maju 2018 i po czym zdechło na ~2,5 roku

 

GKEqXW0.png

 

dobra bańka mam na myśli gdy kurs trzyma ~2500 zł lub więcej

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
47 minut temu, k0chan napisał:

z tego co wyliczali w tym artykule na benchu, to przy cenie 2,5k za kartę powinna ci się zwrócić w 5 miechów :rotfl:

Wiem ale ja nie będę 24h na dobę pewnie kopał tylko jak będę używał pc nie do grania, znając życie to zaraz to się skończy i może mi się dopłata do mrsp zwróci:)

Link to post
Share on other sites

Teraz jest inaczej znasz kurs dolo vs pln?

W wiesz ile obecnie ceni się kontener z dalekiego morza gdzie tam to produkują?

11,5k dolo, normalnie kontener kosztował 1,2 -1,7k dolo,  piszę "czterdziestych",

dwudziestki na kontrakcie przepłacone....

 

czekam jeszcze na msi 3080 trio.

Link to post
Share on other sites

Moje testy rtx3080 na tv 4k 120Hz, niezbyt wymagające gry Dirt 5, FH4 oraz filmik cp . Cyberpunk lepiej niż na ps5 ;)20210108-204522.jpg

20210108-203516.jpg

 

 

 

Edytowane przez wiwat
  • Lubię to 1
  • Smutne 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, EvenQ napisał:

Morelach kupiłem "Przedsprzedaż" RTX 3060 TI GamingX Trio w dniu 05.01.2020 r

 

haha, ja rozumiem palita czy gainwarda... ewentualnie PNY, ale kurde MSI? jeszcze X Trio... to masochizm

 

ja pie*dole, przed tobą jakieś 600 typa w kolejce, jeśli sytuacja się nie poprawi to w tym ROKU nie dostaniesz XD :rudolph:

 

 

Edytowane przez mutissj
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Przyjaciele, złamałem się i w Morelach kupiłem "Przedsprzedaż" RTX 3060 TI GamingX Trio w dniu 05.01.2020 r. tak na ludzko kiedy mogę ją dostać? Czy wyrobią się do lutego, marca? Pozdrawiam
Przy obecnym szale na krypto i ogólna dostępność tego modelu to tak..... Okolice lipca może się załapiesz (jak ktoś zrezygnuje ze swojego zamówienia xd) .
Jest jeszcze masa zamówień nie zrealizowanych z tamtego roku, ludzie od premiery czekają na kary.
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, jaco007 napisał:

Rtx 3080 msi, lubi sobie chrupnąć w cb2k77 w 1080p.

Z tego co widzę to kwestia słabego ćpunowi (cpu), trzeba dowalić tam i9.

 

Zgadza się, procek jest ważny. Akurat testowałem sobie jak lata Cyber na RTX 3080 STRIX (maksowane 3440x1440p) w wypadku kilku procków. R9 3900X 4.3 GHz, R9 5950X 4.65 GHz , i9-10900K 5.2 GHz, i9-7960X 4.8 GHz oraz i9-7980XE 4.8 GHz. Jedynie 3900X wymiękał i powodował dropy (nawet z fixem który pomimo patcha 1.06 nadal jest na AMD niezbędny). Wszystkie platformy pokalibrowane zarówno z mem jak i podsystem pamięci.

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites
W dniu 7.01.2021 o 16:38, janek20 napisał:

No właśnie nie wiadomo jak sie zachowa.

 

Jest wiele osób na amerykańskich forach co wrzucają 1000W bios do kart referencyjnych zwodowanych i wszystko śmiga :)

Link to post
Share on other sites

Żeby nie sprawdzać czy RTX nadal nie ma to dziś sobie z ciekawości odpaliłem AC: Valhalla na GF:Now.

Patrząc na to jak to działa, to pewnie RTX jest ostatnią high endową kartą graficzną jaką kupię. OK, czasem nie zdąży gdzieś doczytać wysokiej jakości tekstruy albo odrobinę przylaguje, ale na grze single player to gra się nie gorzej niż gdyby sobie grę odpalić "normalnie" (w dodatku na GFN gram na ultra high, a na moim leciwym 970 na medium i mam czasami dropy do 15 FPS).

Link to post
Share on other sites
Przyjaciele, złamałem się i w Morelach kupiłem "Przedsprzedaż" RTX 3060 TI GamingX Trio w dniu 05.01.2020 r. tak na ludzko kiedy mogę ją dostać? Czy wyrobią się do lutego, marca? Pozdrawiam
Powiem tak. Ci co zamówili 10 minut po premierze 02.12 w xkom jeszcze nie dostali, sam odwołałem dwa takie zamówienia w tym tygodniu. Na xtrio i ventus x3, jedno złożone minutę po premierze, drugie 10. Xkom nadal nie wie kiedy w ogóle te karty będą. Jak nie dostaną magicznie dostawy na poziomie 500 sztuk, to się w lutym, tej karty nie spodziewaj. Proponuje polować na proshop, bo oni chociaż nie ukrywają stanów zamówień i dostaw. Ja swoją dostałem od nich po 2 tygodniach, a trafia się ze mają coś na stanie.
Link to post
Share on other sites
26 minut temu, wojciechu15 napisał:
4 godziny temu, EvenQ napisał:
Przyjaciele, złamałem się i w Morelach kupiłem "Przedsprzedaż" RTX 3060 TI GamingX Trio w dniu 05.01.2020 r. tak na ludzko kiedy mogę ją dostać? Czy wyrobią się do lutego, marca? Pozdrawiam

Powiem tak. Ci co zamówili 10 minut po premierze 02.12 w xkom jeszcze nie dostali, sam odwołałem dwa takie zamówienia w tym tygodniu. Na xtrio i ventus x3, jedno złożone minutę po premierze, drugie 10. Xkom nadal nie wie kiedy w ogóle te karty będą. Jak nie dostaną magicznie dostawy na poziomie 500 sztuk, to się w lutym, tej karty nie spodziewaj. Proponuje polować na proshop, bo oni chociaż nie ukrywają stanów zamówień i dostaw. Ja swoją dostałem od nich po 2 tygodniach, a trafia się ze mają coś na stanie.

Jeżeli tak jest, to muszę anulować i celować w proshopie, ewentualnie jakieś gorące strzały :(

Link to post
Share on other sites

 

Masz darmowe GFN? Na płatnym jakość jest wyższa podobno, może ktoś potwierdzi?

1 godzinę temu, JanekD napisał:

Żeby nie sprawdzać czy RTX nadal nie ma to dziś sobie z ciekawości odpaliłem AC: Valhalla na GF:Now.

 

Edytowane przez zbiku90
Link to post
Share on other sites

Ja w ciągu miesiąca przesunąłem się w kolejce z 600 na 450 miejsce. Składają się na to zrealizowane zamówienia i rezygnacje więc prosta matematyka podpowiada, że w tym tempie kartę będę miał w kwietniu. Liczę na większe dostawy zgodnie z zapowiedziami nvidii ale takiego dziadostwa jak odwaliła nvidia to jeszcze w historii nie było. Teraz szykują kolejne modele i co znów papierowa premiera sprzętu a przy takim zainteresowaniu krypto to nawet w sklepach ich możemy nie zobaczyć :/

Link to post
Share on other sites

Pytanie do kopaczy a może do adminów tak przykładających wagę do pisania na temat - czy możecie zrobić osobny dział na forum dla kopaczy którzy generują tutaj połowę gadania offtop? Odnoszę wrażenie że większość ludzi nabrała wody w usta, psioczycie że nie ma kart, a  dobrze wiadomo kto się do tego przyczynił, po co niepotrzebnie grzać atmosferę w białych rękawiczkach?  Jest temat o kartach to piszcie wszystko na ich temat a nie jaka jest dziś wartośc RTH BKC czy inne skróty którzy tylko wtajemniczeni wiedzą a nikogo innego to nie obchodzi. Może admini rozważą wprowadzenie zasad jak w innych działach? Już jedną wypowiedź mi skasowaliście więc wiadomo że sami kopiecie. Mnie to wisi, ale wole czytać o możliwościach kart a nie o łatwym zarabianiu bez brudzenia rąk. 

  • Smutne 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...