Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nigdy przenigdy nic nie kupowałem na samiutką premierę. Jak raz trzeba było to zrobić z powodu okoliczności niezależnych ode mnie srogo człek został pokarany.

 

@r1023 - Ty poczekasz dłużej ale nie sprzedałeś jeszcze swojej 2080 - jest na czym popykać. Ja sprzedałem 2080Ti, kupiłem RX 480 na przeczekanie, liczyłem że go sprzedam bezstratnie lub max mocząc 50zł a tu wziął i zdechł :( 250zł w plecy.

Link to post
Share on other sites

Rtx 2060s radzi sobie bardzo dobrze w 1440p a ma tylko 6gb. W 4k nikt tej karty katować raczej nie będzie. Vramu wystarczy. Jakby kładli więcej tylko płakalibyśmy na ceny. Tak samo 3080. Vramu ma 1gb mniej niż 2080ti a łoi ja jak che w każdej grze i rozdzialce. Na swojej 2080ti nigdy więcej jak 9.5 gb użycia vram nie widziałem nawet w 4k

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Rtx 2060s radzi sobie bardzo dobrze w 1440p a ma tylko 6gb. W 4k nikt tej karty katować raczej nie będzie. Vramu wystarczy. Jakby kładli więcej tylko płakalibyśmy na ceny. Tak samo 3080. Vramu ma 1gb mniej niż 2080ti a łoi ja jak che w każdej grze i rozdzialce. Na swojej 2080ti nigdy więcej jak 9.5 gb użycia vram nie widziałem nawet w 4k

2060s ma 8gb
Link to post
Share on other sites

Panowie, zamówiłem ASUS ROG STRIX bez OC chwilkę po 12 z x-komu i o 15.05 MSI gaming X TRIO jakby mi mieli anulować tamto zamówienie, prawie 2 dni minęły i nie anulowali. Terminy dostawy są wstępnie na 3 i 1 października. Napisali dziś do mnie, że kupić można tylko jedną na głowę, więc muszę się zdecydować na jedną. Wiem, że teraz dużo się nie da ustalić, ale którą myślicie by brać?  :D

Link to post
Share on other sites

X trio jest od TUF cieplejsze ale też i cichsze (według recenzji na YT i necie). Inaczej mają krzywe wentylatorów w biosie poustawiane. Jeżeli pobawisz się można je schłodzić do tego samego poziomu przy podobnej głośności.

 

TUF - https://www.guru3d.com/articles-pages/asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-review,1.html

X TRIO - https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_rtx_3080_gaming_x_trio_review,30.html

 

Miłej lektury. Osobiście choć sam w szale zakupowym (15:00; 17.09) kliknąłem zamówienie na MSI bogatszy o dzisiejszą wiedzę nie przepłacałbym i wziął Asusa TUF. Co do strixa to recenzji nie ma i cena jest wywalona w kosmos więc chyba bym go olał.

Link to post
Share on other sites

Dzień dobry. A ja mam pytanie laika. Z takim skromnym Seasonickiem 650 Gold przy i7 9700k nie ma co podchodzić do takiej 3080?

Trzeba by zmienić pewnie?

A wiadomo jaki pobór mocy będą miały 3070? Bo to może spokojnie do mego monitora wystarczy.

I tak pewnie realnie kupić będzie coś to dopiero pod koniec roku, ale planować choć można. ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Szkoda pieniędzy na pchanie takiej karty jak 3080 do 1080p i to nawet nie 144Hz. Karta będzie leżeć odłogiem. Jak nie planujesz zmiany monitora to max rozsądny to dla mnie w Twojej sytuacji byłby RTX 2070Super - używkę w dobrej cenie aktualnie bez problemu znajdziesz. Do FHD karta na 2 lata minimum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...