Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiem że testów jeszcze nie ma, ale tak się zastanawiam.Opłaca się brać 3070 do ultra 1080p/75hz ?

Tak, za dwa dni 3060ti będzie tak nadmuchany że pokona 2080tiImo 3070 wpasuje się między 2080S a 2080ti.
Jeśli weźmiemy pod uwagę grę z pełnym RT, to jest duża szansa że będzie wydajniejsza od Ti. Edytowane przez Funkie
Link to post
Share on other sites

zdziwisz sie

Skoro Nvidia mówi ze kart na początek będzie mało to pewnie tak będzie, druga sprawa to Polska nie jest jakoś specjalnie traktowana , tych kart będzie mało , ja osobiście czekam z zakupem do marca/ kwietnia - nie ze nie chce teraz bo chciał bym ale 1080Ti w wersji OC starcza do wszystkich gier w jakie gram ( 2k / 144hz ) COD MW, B1/V czy F1 2020 . Oczywiście życzę każdemu kto chce kupić w tym miesiącu by kupił , im więcej ich będzie w polskich domach tym lepiej 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Jak nv już zaczyna kręcić z dostępnością to trudno nie mieć wrażenia, że to tylko sztuczne zabiegi żeby dopompować ceny.

Raczej chodzi o to, by nie robić sobie nawzajem konkurencji.  Partnerzy NVIDI muszą zarobić.Nie może być tak ze producent czipu zgarnia na początku sporą cześć tortu. Tak uwalił się 3DFX między innymi.  

 

 

Współczuję tym, którzy wystawili/sprzedali obecne GPU.

Ja tam już prawie pozbyłem się RX5700XT :D

Link to post
Share on other sites

Wyczuwam jakiś wał albo nowe sterowniki/BIOS

 

 

 

Hey everyone - two updates for you today.

First, GeForce RTX 3080 Founders Edition reviews (and all related technologies and games) will be on September 16th at 6 a.m. Pacific Time.

Get ready for benchmarks!

Second, we’re excited to announce that the GeForce RTX 3070 will be available on October 15th at 6 a.m. Pacific Time.

 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/geforce-graphics-cards/5/397315/rtx-3080-founders-edition-review-date-sept-16th-/

Link to post
Share on other sites

 

 

Skoro Nvidia mówi ze kart na początek będzie mało to pewnie tak będzie, druga sprawa to Polska nie jest jakoś specjalnie traktowana , tych kart będzie mało

 

Ktoś Ci zabrania kupić za granicą? Wchodzisz na zagraniczną stronę, kupujesz i za kilka dni kurier puka do drzwi :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Współczuję tym, którzy wystawili/sprzedali obecne GPU.

Mętlik w głowie co kupić. Parę dni temu sprzedałem RX 5700xt Pulse za 1649zl i był taki plan aby czekać na rtx3070. Okazuję się że zaraz wydzie Navi2, już trąbią o 3060ti a już teraz gdybym chciał to za 1650zl mam rtx2080super FE z prawie całą gwarancją. Gram w 1080p 144hz więc wszystko wyżej to chyba przerost formy nad treścią.

Kusi mnie ten 2080Super to bo tak jak bym dostał +30% wydajności, RT, dlss w tej samej cenie co sprzedałem RX 5700xt

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Mętlik w głowie co kupić. Parę dni temu sprzedałem RX 5700xt Pulse za 1649zl i był taki plan aby czekać na rtx3070. Okazuję się że zaraz wydzie Navi2, już trąbią o 3060ti a już teraz gdybym chciał to za 1650zl mam rtx2080super FE z prawie całą gwarancją. Gram w 1080p 144hz więc wszystko wyżej to chyba przerost formy nad treścią.

Kusi mnie ten 2080Super to bo tak jak bym dostał +30% wydajności, RT, dlss w tej samej cenie co sprzedałem RX 5700xt

Ja na przesiadkę na 2080S TRIO z prawie cała gwarancja  dopłaciłem 100 zł :) będzie aż jej szkoda gdy będę musiał wymienić gdy 3070 zje na śniadanie 2080Ti.

Link to post
Share on other sites

Ja na przesiadkę na 2080S TRIO z prawie cała gwarancja  dopłaciłem 100 zł :) będzie aż jej szkoda gdy będę musiał wymienić gdy 3070 zje na śniadanie 2080Ti.

z tym jedzeniem na śniadanie to bym sie wstrzymał - zawsze na bilbordach prezentacyjnych zielonych karty były mega uber wydajne ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...