Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Także Turingi TU102 się póki co najprzyjemniej zestarzały poprzez okres ich bycia topami. Podejrzewam, że Ampery również spokojnie sobie z tym testem czasu poradzą :)

 

EH_Gosu, wiem że pisałeś że sprzedawcy w panice turingów robią duży błąd, ciekawa rzecz, chętnie bym podyskutował

 

Jaki scenariusz zakładasz po premierze Ampere?, 3080 jest wydajny dużo bardziej niż 2080Ti, z każdym dniem ceny będą pikować w dół. Wyprzedawanie starych kart ma dość spore uzasadnienie i finansowe i w logice

 

Mało tego, nawet polecasz kupić obecnie 2080ti z przeceny i się nie zastanawiasz, równocześnie piszesz że będzie można je odsprzedać z zyskiem.

 

Jednak wystarczy rzucić okiem na olx / allegro żeby zobaczyć że ich los nie maluje się w jasnych barwach

 

Sam mam 2070 Super i nie wiem czy sprzedawać, nie sprzedawać..mało dostanę a dałem 2400

Link to post
Share on other sites

Cóż.... Wydajniejsza 3080 od 2080Ti po prostu musi być, kwestia o ile. Nawet jak byłoby to niewiele ja i tak byłem zmuszony do sprzedaży poprzedniej karty, bo była wybitnie beznadziejnym grzejniko-helikopterem dla wielbicieli diodek LGBT.... yyy znaczy LED.

 

Żałuje tylko jednego - że nie zabrałem się za jej sprzedaż w czerwcu - odzyskałbym więcej kasy a latem i tak wiele nie grałem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak kto ma już jakąś podstawę i chciałby wymienić samą grafikę to pół biedy, sprzeda to co ma, dołoży trochę i kupi, gorzej jak ktoś (np. ja) chcę kupić całą budę + monitor. Dzisiaj tak na chłodno policzyłem i mi wychodzi 10 - 12 k zł :o Wiem, że można taniej, tylko taniej to ja mam teraz, a ja bym chciał lepiej :D

Link to post
Share on other sites

Eee to luźno, po prostu coś mnie trafia jak frajerski sklep za wysyłkę chce 100$+. Kurde czemu nie ma preorderów, kupiłbym, zapłacił i na spokojnie poczekał na dostawę, może przy okazji aby sobie umilić oczekiwanie jakiś monitor 21:9 na IPS 144hz bym wciągnął.

Link to post
Share on other sites
Widzę że nie masz pojęcia o zagrywkach marketingowych sklepów w pl ale nie ma się co dziwić.

Sklepy wystawiają produkty których nie mają tylko po to by zareklamować swój sklep i dają przy tym absurdalne ceny aby nitk tego nie kupił.

Ty już im służysz jako marketing bo to rozsylasz ;)

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
No to co, FE + Blok EK, pompa, rezerwuar, radiator i wyjdzie jeszcze taniej od tego, i na 100% chłodniej i ciszej
Do FE nie pasuje blok wodny od EK: "This block is made for reference PCB 3080 and 3090 cards. Founders Edition does NOT have a reference PCB."

 

https://www.ekwb.com/shop/ek-quantum-vector-rtx-3080-3090-d-rgb-nickel-plexi

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ma swoją 2080 super albo 2080 ti za normalną cenę do odsprzedania to pisać na PW.  ;)

 

Cena jaką Ty proponujesz w temacie zakupowym normalna nie jest. Co prawda może trafić się jakiś szaleniec, który zwyczajnie przestraszy się nowej serii i wystawi za tak śmieszne pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...