Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Przypomnę przebieg narracji instytucji państwowych.
Jak widać na tych screenach zrobionych dla udokumentowania manipulacji propagandy instytucji państwowej - szczepionki jednak nie chronią... w 100% (jak to pierwotnie twierdzono na materiałach instytucji państwowych promujących szczepienia). I usunęli jednak z oficjalnej strony ministerstwa zdrowia badania, na podstawie których dopuszczono szczepionki do stosowania... bo się okazało, że jednak testy kliniczne nie zostały wykonane zgodnie z właściwą metodologią procedury. A resztę niech już ludzie sami wywnioskują na temat procedur produkcji i testów klinicznych.

comment_1638228108p1YkdHhYAkXbYlyC94JNcB.jpg

comment_1638228751KMZb0I4p8qujl7bbIHSh4W.jpg

Edytowane przez Arthass
  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Odkryłeś @Arthass wielkie rzeczy, manipulowanie faktami przez rząd i korporacje farmaceutyczne.

6f6.jpg

 

Wirus mutuje, skuteczność szczepień pierwotną szczepionką spada a wyprodukowane szczepionki muszą się sprzedać. Czego nie rozumiecie?

I czy to znaczy teraz, że szczepienia nie mają sensu? czekaj jak to leciało "po mojemu jak da radę to da jak nie to nie"...

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

@Arthass

 

Większość nie będzie krytykować dziabanek, ponieważ krytykowali by tak jakby samych siebie na podstawie podjętej decyzji. Są na forum osoby wielokrotnie chore na davida po wstrzyknięciu preparatu, a pomimo tego dalej się dziabają. Ponieważ mieli łagodny przebieg śmiertelnej choroby, której aby obecność stwierdzić trzeba się przetestować. ^^ 

 

Cytat

Ja po szczepionce miałem juz dwa razy koronkę. Za każdym razem ten sam objaw ultra ból głowy jakbym ostro będąc pod wpływem o coś przy*ebał i krwawienie dziąseł na tyle mocne jak niemal z nosa. 

 

Edytowane przez MiK
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Nie strasz. :/

 

Ja już jeden zawał przeżyłem. Ledwo. 

 

 

20 minut temu, pawel123t napisał:

Nikt nawet nie próbuje łączyć tego ze szczepionką

 

Połączą z davidem. Te 500+ zgonów dziennie nie bierze się z niczego. 

 

.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites
Właśnie dzisiaj wieczorem zmarł 20 latek z mojego otoczenia. Zawał. Dwukrotnie dziabany. 
Nikt nawet nie próbuje łączyć tego ze szczepionką :hahaha:
A znasz stan zdrowia tego tego 20 latka, wiesz czy nie miał tętniaka, choroby serca....
Wiesz czy nie dawał po kablach...
Wiesz czy nie chodził na siłkę i nie budował masy mięśniowej ambitnie przy użyciu drażetek...


Na zawał serca możesz zejść wypijając tak popularnego drinka jak redbul+ wódka panie kolego.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, MiK napisał:

Większość nie będzie krytykować dziabanek, ponieważ krytykowali by tak jakby samych siebie na podstawie podjętej decyzji.

A większość niezadziabanych będzie krytykować dziabanki bo jeśli by tego nie robili to tak jakby krytykowali samych siebie na podstawie podjętej decyzji.:]

Ja nie wiem MiK o jakiej większości Ty piszesz, ale ja nie krytykuję "dziabanek" bo za nimi przemawiają logiczne fakty, a nie dlatego że się zadziabałem.

 

Spoiler
11 godzin temu, Arthass napisał:

 

 

 

Ty kolekcjonujesz takie persony @Arthass? Facet ma bzika na punkcie totalitaryzmu i wszędzie go widzi. W dodatku chce się na tym wybić medialnie korzystając z okazji.

https://www.newsweek.com/jordan-peterson-soviet-art-propoganda-glenn-beck-1590104

 

Jak już mówiłem wielokrotnie sam jestem przeciwnikiem jakichkolwiek przymusów szczepień, bo nie tędy jest droga, ale doszukiwanie się we wszystkich działaniach przeciw-pandemicznych próby stworzenia globalnego totalitaryzmu to kolejny foliowy odpał.

 

Macie Panowie wobec tego idealny rząd, wprowadzają ustawy które nic nie wnoszą i są nieegzekwowalne, nie ma żadnego przymusu szczepień. Od marca tylko służba zdrowia, policja i nauczyciele (szczerze to wydaje mi się że ten termin nie jest przypadkowy, końcem lutego powiedzą, że jednak liczba zarażonych spada i cofną to rozporządzenie jako niekonieczne). Nic tylko po stópkach całować za tak wolnościowe podejście do tematu na tle innych państw, bo przecież robią to dla Was, te 500 zgonów dziennie to przecież niewielka cena, to w większości i tak osoby starsze albo schorowane, trzeba odciążyć ZUS z tych darmozjadów. Aż strach pomyśleć co by było jak by rządziły łakieś lewaki, peowiaki albo inny prounijny chłam... w restauracji nie dałoby się zjeść bez paszportu davidowego, do kina byście nie poszli, może nawet nie zakwaterowali by Was w hotelu na wyjeździe, albo trzeba by latać co dwa dni na testy. Nie zapomnijcie więc o "X" w odpowiednim miejscu na kartach.;)

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites




  doszukiwanie się we wszystkich działaniach przeciw-pandemicznych próby stworzenia globalnego totalitaryzmu to kolejny foliowy odpał.


No ale popatrz na to.
Jak Chiny uruchomiły swój system kamer z rozpoznawaniem twarzy, to cały świat krzyczał, że to permanentna inwigilacja i łamanie praw człowieka
https://www.dw.com/pl/raport-hrw-katastrofa-dla-praw-cz%C5%82owieka-w-chinach/a-52010570
Jak wkrótce taki sam system uruchami Korea Południowa to wszystko jest OK, bo podobno "ma służyć do walki z koronawirusem".
https://ithardware.pl/aktualnosci/korea_pld_wprowadza_sledzenie_obywateli_i_kamery_z_rozpoznawaniem_twarzy_do_walki_z_covid-19069.html

Czyli skoro jest dobre wytłumaczenie to można a wcześniej było to łamanie praw człowieka?

Teraz inna ciekawostka, na Amazonie jest książka o Omicronie, wydana 5 grudnia, podczas gdy pierwszy przypadek tego wariantu był 27 listopada.
https://www.amazon.com/UNDERSTANDING-OMICRON-VARIANT-Questions-Informed/dp/B09MYL7R13
Jak więc w tydzień ta lekarka zdążyła napisać, zredagować i wydać książkę na 106 stron?
Może to fejk, nie wiem.

Sam widzisz, że to wszystko jest bardzo dziwne i wcale się nie dziwię, że ludzie wymyślaj różne teorie.


  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

 

1 godzinę temu, marik81 napisał:

Czyli skoro jest dobre wytłumaczenie to można a wcześniej było to łamanie praw człowieka?


Nie wyjaśnisz takich oczywistości ludziom z gwoździem w mózgu. Oni już tak mocno okłamują samych siebie, że znajdą racjonalizację na każdą kolejną eskalację systemowej agresji wobec praw jednostki. Równie dobrze możesz rozmawiać z zombie, który ma kisiel w miejscu mózgu.
Po prostu ignoruj i szukaj ludzi, którzy nadal posiadają działające szare komórki, przeczytali coś w życiu i znają trochę historii oraz tego w jaki sposób funkcjonuje dynamika systemów władzy.

Edytowane przez Arthass
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, marik81 napisał:

No ale popatrz na to.

Łączymy tutaj wiele różnych rzeczy. Nie tylko państwa totalitarne dążą do permanentnej inwigilacji swoich obywateli.

Robią to z powodzeniem również inne kraje w tym USA, dostęp do nowych technologii nieuchronnie prowadzi do tego, że jako społeczeństwo będziemy coraz częściej i coraz mocniej prześwietlani, rozpoznawanie twarzy z kamer monitoringu to tak naprawdę pryszcz przy tym co dzieje się już dziś w temacie choćby śledzenia w sieci.

Lada moment powstaną międzynarodowe bazy daktyloskopijne i DNA. Jak mamy się pobawić w S-F to implanty z chipami rodem z CP mogą przyjść zdecydowanie wcześniej niż w 2077. Niezależnie od tego ani od tego ile prawdy czy fałszu jest w śpiewce o chińczyku który radośnie zajadał się pieczonym gackiem przechadzając się obok laboratorium borni biologicznej w Wohan, Coronawirus i jego istnienie to fakt. Jeśli jest sposób na to aby zminimalizować liczbę jego ofiar to chyba powinniśmy z niego skorzystać.

 

Oczywistym jest fakt, że na początku powstało wiele wątpliwości, że wiele osób się waha, nie pomagają sprzeczne informacje (wystarczy spojrzeć na nasz rząd),

fake newsy rozsiewane w intrenecie. Ale to od nas samych zależy czy włożymy w to odrobinę logicznego myślenia aby odróżnić prawdę od fałszu czy będziemy łykać jak pelikany beznamiętnie to co nam podrzucą jedni albo drudzy.

 

7 minut temu, Arthass napisał:

Po prostu ignoruj i szukaj ludzi, którzy nadal posiadają działające szare komórki,

No proste, nie pasuje Ci coś do twojej układanki? nie weryfikuj tego! po co? przecież namęczyłeś się całe życie żeby jako-tako to posklejać, wytrzepałeś już tamtego dnia ręce to co się będziesz znowu w tym babrał?

Może i trzyma się to kupy jak kał do deski klozetowej ale nie martw się, poszukaj ludzi którzy zamiast przedstawiać Ci konstruktywną krytykę przyklepią Ci to do tej deski, potem trochę podeschnie i jakoś to będzie. Grunt to wytrwałość w swoich poglądach i konsekwencja w ich wyznawaniu.

 

Jak mam ambiwalentny stosunek to niejakiego Pana Musk'a. to niestety w jednym nie sposób mu nie przyznać racji:

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/elon-musk-uwaza-ze-powinienes-umrzec/dyz0531

 

 

Link to post
Share on other sites




Jeśli jest sposób na to aby zminimalizować liczbę jego ofiar to chyba powinniśmy z niego skorzystać


I właśnie tu się pojawia problem.
Bo dlaczego kamery w Chinach są łamaniem praw człowieka a w Korei już nie? Mówisz o totalitaryzmie, ale w sumie kto o tym decyduje?
Skąd wiadomo do czego kamery w Korei tak naprawdę mają służyć i ciekaw jestem czy zostaną zdemontowane jak kiedyś pandemia się skończy. Zapewne nie.

Gdyby ktoś Ci powiedział trzy lata temu, że w jakimś kraju ludzie nie mogą wychodzić z domu bez przepustek, nie mogą wejść do kina czy restauracji bez przepustek to zapewne też byś pomyślał o jakimś kraju z totalitarną władzą i mówił o zamachu na wolność obywateli.
Dziś to wszystko się dzieje pod przykrywką walki z pandemią i wszyscy temu przyklaskują, bo przecież to dla naszego dobra.
To jest takie stopniowe przesuwanie granicy, coś co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia, dziś dzięki dobrej wymówce jest normą. Pytanie co wkrótce będzie normą a dziś jest nie do pomyślenia?
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, marik81 napisał:

Bo dlaczego kamery w Chinach są łamaniem praw człowieka a w Korei już nie?

 

Pytaj środowisk "opiniotwórczych" które pod dyktando ich właścicieli organizują takie a nie inne narracje rzeczywistości.

Gdybyś mieszkał w Chinach to wydźwięk byłby odwrotny. Tylko czego to dowodzi? że każda propaganda czesze pod siebie?

Ograniczanie wolności słowa, ograniczanie swobód obywatelskich to nie jest coś co powstało z Covid-19, a sama pandemia rzecz jasna może zostać wykorzystana do realizacji zamierzeń politycznych, bo czemuż by nie?

 

Godzinę temu, marik81 napisał:

że w jakimś kraju ludzie nie mogą wychodzić z domu bez przepustek, nie mogą wejść do kina czy restauracji bez przepustek to zapewne też byś pomyślał o jakimś kraju z totalitarną władzą i mówił o zamachu na wolność obywateli.

Właśnie dlatego lekko mówiąc nie jestem za jakimikolwiek przymusami, szczególnie w naszym kraju kojarzyć się to będzie jednoznacznie z godzinami policyjnymi i temu podobnymi. To powinna być świadoma decyzja każdego obywatela przy dostępie do rzetelnych informacji a nie nakaz, bo jeśli nawet nałożony zostanie w dobrej wierze to wywoła odwrotne skutki do zamierzonych. Czas pokaże która droga była słuszna, natomiast jeśli głównym celem walki ze szczepieniami jest obrona wolności jednostki, to lekko mówiąc mija się to z celem, walkę trzeba było zaczynać grubo przed covid, tyle że byłaby to walka z wiatrakami, bo jak świat stary tak ludzie wykorzystywali się wzajemnie, korzystając z niewiedzy drugich i trwa to do dziś. Ten Pan co wyżej wyzywa od ludzi z gwoździem w mózgu jest tego najlepszym przykładem.

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, marik81 napisał:

Gdyby ktoś Ci powiedział trzy lata temu, że w jakimś kraju ludzie nie mogą wychodzić z domu bez przepustek, nie mogą wejść do kina czy restauracji bez przepustek to zapewne też byś pomyślał o jakimś kraju z totalitarną władzą i mówił o zamachu na wolność obywateli.

Eeee... tam. Przesada z tym zamachem na wolność obywateli. Wszystko jest robione dla dobra naszego. Nie ma w tym żadnego spisku, a podobne postępowania krajów, to zwykły przypadek.

 

Irlandia, Nowa Zelandia - podobne populacyjnie kraje 5 mln osób, leżące na wyspie, wyszczepienie ponad 90%

 

IE - sytuacja davidowa 4 tys. przypadków dziennie, w szczycie 6.5 tys., a total zgonów 5.8 tys.

NZ - kilkadziesiąt przypadków dziennie, w szczycie nawet 200 było. Przez cały okres dawida zmarło... 49 osób. I to jest powód wprowadzenia drakońskich restrykcji. Wielomiesięczne lokdałny, zakaz wychodzenia z domu, więzienie za podróżowanie. Zakaz wychodzenia nawet na plaże, w góry. Tamtejszy minister od zdrowia poddał się do dymisji, bo pomimo rządowych restrykcji (sam za nimi głosował) udał się z rodziną raz na plażę, a drugi raz w góry. Podobno jeszcze na rowerze rodzinnie jeździli! Co za nieodpowiedzialność!

 

Ponieważ szczepienia są w NZ na niskim poziomie, bo jedynie ponad 90%, nie miano wyjścia - wprowadzono obowiązek szczepień dla niektórych grup. Jakich? No nikt nie zgadnie: dla służby zdrowia, nauczycieli, służb mundurowych. Biorąc statystycznie w każdej z tych grup powinno być jeszcze kilka procent niezaczepionych, więc decyzja jak najbardziej słuszna.

 

Kiedyś było powiedzenie: czy się stoi czy się leży 2 tys. się należy.

 

Teraz: czy jest david czy go nie ma, restrykcje według listy wprowadzać trzeba.

 

 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
W dniu 20.12.2021 o 09:15, pendzel_3 napisał:

Jak już mówiłem wielokrotnie sam jestem przeciwnikiem jakichkolwiek przymusów szczepień, bo nie tędy jest droga, ale doszukiwanie się we wszystkich działaniach przeciw-pandemicznych próby stworzenia globalnego totalitaryzmu to kolejny foliowy odpał.

No ja też ale jak wytłumaczyć zabójstwo chłopa, który ujawnił jeden ze składników szczepionek i chodziło tu o bardzo szkodliwy tlenek grafenu? Dzień po ujawnieniu zginał. Jest to bardzo dziwne i podejrzane.

Link to post
Share on other sites

Po zakupieniu na allegro tanich klapek na oczy nie ma się żadnych wątpliwości i nie widać żadnych teorii spiskowych. A reklamy typu "zaszczep się i żyj normalnie" można przecież dodać do ulubionych stron uruchamianych wraz ze startem przeglądarki.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
58 minut temu, adivxv napisał:

No ja też ale jak wytłumaczyć zabójstwo chłopa, który ujawnił jeden ze składników szczepionek i chodziło tu o bardzo szkodliwy tlenek grafenu? Dzień po ujawnieniu zginał. Jest to bardzo dziwne i podejrzane.

 

Pozbywają się autorytetów, którzy mają wiedzę, nie są przekupieni i mogą zniszczyć ich plany.

Link to post
Share on other sites

Jpd, 

7 godzin temu, adivxv napisał:

No ja też ale jak wytłumaczyć zabójstwo chłopa, który ujawnił jeden ze składników szczepionek i chodziło tu o bardzo szkodliwy tlenek grafenu? Dzień po ujawnieniu zginał. Jest to bardzo dziwne i podejrzane.

Kiedyś była rtęć, to się szyty do rtęci przyczepiły. Potem do glinu, alu na głowie ok, jako ważny składnik szczepionki nie ok. Zerowe zainteresiwanue faktyczną funkcja związków. Teraz tlenek grafenu, ale tlenku grafenu nie ma w szczepionkach. Przynajmniej nie trzeba walczyć z naukowcami tłumaczącym do czego służy bo go tam nie ma.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Koniec końców zostaliśmy upodleni i ubezwłasnowolnieni. Dla naszego dobra. Zamykając nas w domach, zamykając lasy, złamali konsytuację. Ty złamiesz prawo, dojadą cię jak starą kobyłę. oni... [słychać wiatr w polu] Zostaliśmy ubezwłasnowolnieni i upodleni w imię choroby wirusowej która była jest i będzie.. Tajemnica lekarska- nie, dziękuję.
Brawo świat.
 

Kaszlnij, kichnij, pociągnij nosem.. Koronawirus!! [omikron]

Lekarstwo dla jakiegoś 1% populacji.. nie ma. nie da się.. szczepionka dla całego świata, proszę bardzo, 97% skuteczności.

Link to post
Share on other sites

Dziś złotousty Andrusiewicz rzucił taki tekst:
– Ograniczmy te święta do naszych najbliższych i starajmy się, jeżeli możemy, żeby te święta były spędzone w gronie osób w pełni zaszczepionych i w gronie osób najlepiej z dawką przypominającą –

Myślałem że je... znaczy padnę.
Mam dobrego kumpla i on faktycznie spędzi święta tylko w najbliższym gronie i tylko z zaszczepionymi.
Jego żona przyjęła dwie dawki, on sam trzy i oboje są na kwarantannie z pozytywnymi wynikami.
Drzwi do normalności...

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy już zakładać foliową czapeczkę i zaczynać teoretyzować na temat tworzenia szczepionek zachęcających szczepy do mutacji, tak by impreza kręciła się bez końca?
 

‘Leaky’ Vaccines Can Produce Stronger Versions of Viruses

By studying chickens, researchers say they have proven the theory that more virulent viruses can evolve from so-called “leaky” vaccines.

https://www.healthline.com/health-news/leaky-vaccines-can-produce-stronger-versions-of-viruses-072715

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...