Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

Może tak w skrócie:

 

Zadaniem G.R.U.P.E. jest dbanie o to, żeby nie wygrywały osoby zakładające konto tylko dla konkursu (vide 'runio').

 

W tych trzech edycjach z Intelem wybraliśmy w głosowaniu osoby, które sobie na to zasłużyły aktywnością (wkładem w rozwój serwisu).

 

Mam nadzieję, że w przyszłych edycjach będą brali także udział mniej aktywni użytkownicy, mający kilkadziesiąt postów na forum, komentarzy, punkty mile widziane :roll:

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to lepiej, żeby GRUPE zamiast kandydata, promowało logiczne myślenie i własny wybór aktywnego użytkownika. Aktywnych i nadających się jest wielu, czemu akurat teraz ma wygrać user A, a w kolejnej edycji user B, a nie odwrotnie, niech decyduje o tym los. I niech zniknie chwalenie się, na kogo się głosowało. Tak to wszystko od razu wiadomo, proponuję już rozmyślać nad zestawem nicka :/

 

Pozdrawiam :roll:

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to lepiej, żeby GRUPE zamiast kandydata, promowało logiczne myślenie i własny wybór aktywnego użytkownika. Aktywnych i nadających się jest wielu, czemu akurat teraz ma wygrać user A, a w kolejnej edycji user B, a nie odwrotnie, niech decyduje o tym los. I niech zniknie chwalenie się, na kogo się głosowało. Tak to wszystko od razu wiadomo, proponuję już rozmyślać nad zestawem nicka :/

 

Pozdrawiam :roll:

Amen.

 

A poza tym:

1. Narzekaliście, że coś nudno w tej edycji to teraz macie :wariat:.

2. Do waszej kłótni nawet nie będę się mieszał, powiem tylko tyle, że obie strony mają trochę racji.

3. Co do reklamy GRUPE, osobiście nie mam nic przeciwko, ale do pewnych granic. Atakowanie sygnaturkami z "oczojebnymi" kolorkami i treścią "ja głosowałem na xxx a ty?", post/temat wystarczy, a takie działanie jest dla mnie przekazem podprogowym.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko dodam, że cały problem z runiem jest taki, że po otrzymaniu komputera nie zrobił NIC - ani razu się nawet nie zalogował!

A jedyna jego wcześniejsza aktywność w serwisie to było kilka postów w temacie USB - i NIC poza tym, nawet jednego komentarza.

Sorry, ale jeśli uważasz to za normalne i przyrównujesz to do nas, to coś jest chyba z tobą nie tak...

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę nie wiadomo kto wygra.

:wariat: rany kota :wariat:

Czyżby na tą edycję szykował się kolejny luki93luki :roll:

 

 

Ale trzeba przyznać - po nudnym początku zrobiło się ciekawie :/

I nie bierzcie tak do serca wypowiedzi studencikusa - potraktujcie to jako atrakcje :menda:

Link to post
Share on other sites

No tak, bo już ktoś wcześniej narzekał dlaczego tutaj tak spokojnie... :) Eh :)

buhahaha dokładnie :D :D

 

ale w końcu !!!

 

Pierwsza E-DRAMA za mojej kadencji na tym forum :D

 

już myślałem że tu zawsze taki spokój i zgoda :wariat::menda::(

 

no to wtrącając sie do rozmowy która w sumie jest o wszystkim i o niczym :P Jak sie zapisywałem do GRUPE to wydawało mi się ze to coś podejrzana sprawa :P ale serio tak nie jest (co mnie zaskoczyło)

 

co do nadmiernej reklamy to czy to takie zle jak ktoś sobie walnie plusjedynke z tekstem "glosowałem na _nicka_ ?

 

nie rozumiem problemu ale niech ta E-DRAMA trwa jak najdłużej :D

 

EDIT:

Tak naprawdę nie wiadomo kto wygra.

:o rany kota :o

Czyżby na tą edycję szykował się kolejny luki93luki :/

 

 

Ale trzeba przyznać - po nudnym początku zrobiło się ciekawie :wariat:

I nie bierzcie tak do serca wypowiedzi studencikusa - potraktujcie to jako atrakcje :P

i to jaką atrakcje !! jedziesz z kosem stary jedziesz !!! :roll:

Link to post
Share on other sites

A ja popieram Studencikusa w 99%. Może założy jakieś anty-g.r.u.p.e.? Byłoby ciekawie. Na pewno znalazłoby się w nim kilka osób, które potrafią same zadecydować, na kogo chcą oddać głos i nie potrzebują w tej kwestii przeprowadzenia za rączkę przez całe głosowanie. Indywidualistów by nie zabrakło :roll:

Link to post
Share on other sites

Ent3x dobrze to podsumował :roll: nic dodać nic ująć.

 

 

Ja tylko dodam, że cały problem z runiem jest taki, że po otrzymaniu komputera nie zrobił NIC - ani razu się nawet nie zalogował!

A jedyna jego wcześniejsza aktywność w serwisie to było kilka postów w temacie USB - i NIC poza tym, nawet jednego komentarza.

Sorry, ale jeśli uważasz to za normalne i przyrównujesz to do nas, to coś jest chyba z tobą nie tak...

Zgadzam się w 100%
Link to post
Share on other sites

No i dobrze przynajmniej byloby ciekawie, a nie tak jak teraz gdyby nie studencikus to niedlugo temat o USB by zostal calkiem zapomniany :roll:

 

to rozumiem ze jakies piwo dostane ?? :/

 

a runio po prostu siedzi i gra.. nie ma czasu i tyle.. a i w paincie "grafikuje " :wariat:

Link to post
Share on other sites

No i dobrze przynajmniej byloby ciekawie, a nie tak jak teraz gdyby nie studencikus to niedlugo temat o USB by zostal calkiem zapomniany :D

 

to rozumiem ze jakies piwo dostane ?? :o

 

a runio po prostu siedzi i gra.. nie ma czasu i tyle.. a i w paincie "grafikuje " :o

:roll::/:wariat:

 

Dobre dobre tego painta to mu nikt nie zapomni :wariat::menda::(

Ale z graniem to raczej ma problem bo w zestawie z USB byla integra intela, a zapomnialbym w "swoim" drugim kompie ma podobno 4850 :D

 

 

P.S. studencikus i juz czujesz bluesa :D

Dajmy sobie wszyscy moze na luz taka ladna pogoda ze az szkoda siedziec nad klawiatura :D

Link to post
Share on other sites

No i dobrze, miej ja mam swoje i wszystko jest w porzadku :wariat:

Ale obory z czesto odwiedzanego tematu nie bedziemy juz robic :/

 

Okej.. Ale wiedz, ze zabrales memu zyciu sens :roll:

 

 

zreszta 14:33, 23 lipca , 81 osob glosowalo... wyswietlen 646..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...