Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

To tylko czekac, az beda problemy z 2 punktem :sciana:... Ludzie sie beda czaepiac bo taka jest natura Polaka ;)

 

Co do reklamy konkursu - jest na pierwszej stronie reklama i jedyne czego brakuje to jednego,malego odnosnika do aktualnego tematu na forum :).. Zredagowac jakos opis poprzedniej edycji i bedzie przyciagalo wiecej osob ( albo i nie ale jakas proba wieksza by byla ;) )

Link to post
Share on other sites

To tylko czekac, az beda problemy z 2 punktem ;)... Ludzie sie beda czaepiac bo taka jest natura Polaka :)

Trudno, jestem to w stanie jakoż przeżyć. Jak nikt się nie czepia, to jest nudno w komentarzach.

Będą osoby, które będą sietego czepiać, ale przecież w konkursach to włąsnie redakcja decyduje komu dać nagrodę, więc nie widzę problemu. Tymbardziej, że redakcja wybierze 10 osób, na które potem można głosować i najlepszy wygra.

 

I masz rację - będzie wtedy wesoło ;)

Link to post
Share on other sites

2. Po tygodniu redakcja wybiera 10 najciekawszych ich zdaniem zgłoszeń. Kryteria doboru mogą być na prawdę różne. Ważne, że nie będzie brany pod uwagę czas zgłoszeń oraz ich kolejność. Nawet jak ktoś się załapie na ostatnie 10 minut to będzie brany pod uwagę. W tym temacie będzie można gadać do woli.

Mam nadzieję, że będzie w tym punkcie obowiązywał zakaz namawiania do głosowania na któregokolwiek z kandydatów...
Link to post
Share on other sites

Na razie powinno być w porządku, ale co jeżeli zgłosi się 100 osób? Albo jak serwis się jeszcze rozrośnie a USB spopularyzuje i zgłosi się 500 osób? Punkt 2. będzie kontrowersyjny... może losowanie zamiast wyboru przez redakcję? Albo jednak dwustopniowe głosowanie...

 

EDIT:

Moim zdaniem z taką promocją, z nowymi zasadami i bez G.R.U.P.E. w sierpniu i tak nie będzie większej frekwencji...

Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony to też będzie dyskryminacja ;) bo co Tomku rozumiesz przez pojęcie ciekawej prezentacji?? Fajny tekst czy raczej coś ala photoshop lub paint?? Bo np ja - kompletnie pozbawiony jakiegokolwiek zwysłu artystycznego :sciana: - nie będę wstanie nic tego typu sklecić jeśli chodzi o grafikę :) jeśli pod "prezentacja" podciągnie się jakiś fajny teskt, to jak najbardziej ;) będziecie musieli dobrze pomyśleć co ma i może być tą prezenacją..

Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony to też będzie dyskryminacja ;) bo co Tomku rozumiesz przez pojęcie ciekawej prezentacji?? Fajny tekst czy raczej coś ala photoshop lub paint?? ...

Mysle ze najwazniejszy bedzie dobry tekst. Trzeba bedzie napisac "dlaczego mi sie nalezy nagroda, a nie innym" i jakis motywujacy do oddawania glosow w 2 turze tekst. Mysle ze dodatki graficzne nie beda powodowac ze taka osoba ze skilem np we flashu bedzie na lepszej pozycji niz ktos kto nie posiada zadnego skila w tymze flashu.

Link to post
Share on other sites

Po prostu usiądziemy sobie w redakcji na spotkanku i każdy wskaże te, które mu się najlepiej podobają. Prezentacje mogą być dowolne, może to być video, może być sesja zdjęciowa, może być fajnie zrobiony opis. Trzeba się wykazać kreatywnością. I tak, będziemy dyskryminować tych, którym nie będzie się chciało.

Link to post
Share on other sites

Redakcja przejmie rolę G.R.U.P.E. i nie będzie wskazywać konkretnego kandydata tylko kilku, większa różnorodność i więcej obiektywizmu - takie rozwiązanie jest chyba mniej dyskryminujące niż wybór G.R.U.P.E.

Link to post
Share on other sites

Po prostu usiądziemy sobie w redakcji na spotkanku i każdy wskaże te, które mu się najlepiej podobają. Prezentacje mogą być dowolne, może to być video, może być sesja zdjęciowa, może być fajnie zrobiony opis. Trzeba się wykazać kreatywnością. I tak, będziemy dyskryminować tych, którym nie będzie się chciało.

rozumiem podoba mi się koncepcja - zobaczymy jak będzie z praktyką :)

Link to post
Share on other sites

Po prostu usiądziemy sobie w redakcji na spotkanku i każdy wskaże te, które mu się najlepiej podobają. Prezentacje mogą być dowolne, może to być video, może być sesja zdjęciowa, może być fajnie zrobiony opis. Trzeba się wykazać kreatywnością. I tak, będziemy dyskryminować tych, którym nie będzie się chciało.

 

Droga redakcjo, zachecam do wybrania mojej kandydatury :) . W ramach podziekowan proponuje przeniesienie siedziby na Kajmany i zagwarantowanie wiecznego spokoju i milego odpoczynku :)

Link to post
Share on other sites

Po prostu usiądziemy sobie w redakcji na spotkanku i każdy wskaże te, które mu się najlepiej podobają. Prezentacje mogą być dowolne, może to być video, może być sesja zdjęciowa, może być fajnie zrobiony opis. Trzeba się wykazać kreatywnością. I tak, będziemy dyskryminować tych, którym nie będzie się chciało.

 

Droga redakcjo, zachecam do wybrania mojej kandydatury :) . W ramach podziekowan proponuje przeniesienie siedziby na Kajmany i zagwarantowanie wiecznego spokoju i milego odpoczynku :)

Dodatkowo 6 w totolotka :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...