Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Navi


Recommended Posts

Niekoniecznie, sklep może dać rok gw ponad gw producenta, chociaż zdarza się to coraz rzadziej. Najczęściej są to jednak błędy.

 

Praktycznie kilka ostatnich kart od Sapphire zawsze sprzedawałem dalej na kilka m-cy przed końcem gw i jak dotąd wszystkie działa bez problemu po gw - ale wiem, że jeden mój przykład nie stanowi reguły.

 

Jaka wielka szkoda, że w dobie problemów z dostawami chipów u NV taka EVGA nie chce spojrzeć w kierunku Czerwonej Strony Mocy :(

Link to post
Share on other sites

Ja bym poczekał jednak na jakiś rzetelny test tego Mecha od MSI, bo już droższy EVOKE wcale nie jest jakiś rewelacyjny.

 

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/amd_navi_14_znowu_przetestowany_uklad_na_poziomie_gtx_1660

 

AMD szykuje kontratak w końcu w segmencie średnim, konkurencja dla gtx 1660/1650 mile widziana!

Link to post
Share on other sites

5700 MECH za 1769 zł :D Za 30 zł więcej jest 2060 SUPER Ghost

No, i nie mówimy tu o polskich Januszach biznesu, bo w Szwecji różnica między 5700 Mech a 2060 Ghost to trochę ponad 60 pln :/ Tyle że jedno ale: za dalsze 50 pln jest 2060 Super Ghost...

Link to post
Share on other sites

Niereferenty 2060s niżej niż MSRP, a 5700 wyżej... Ile to wina USD v PLN a ile januszowego czy innych podatków:)

 

7lipca dolar był po 3.80, teraz jest 4zł. Przy $350 to 70zł.

 

W US taki Pulse stoi po $370, gdzie najtańsze 2060s to $400. Rożnica powinna się zachować czy nawet powiększyć, ale przez dosyć spory spadek złotego/silny dolar w ostatnim czasie różnica się zaciera. 

Link to post
Share on other sites

Niereferenty 2060s niżej niż MSRP, a 5700 wyżej... Ile to wina USD v PLN a ile januszowego czy innych podatków:)

Główna wina leży w dostępności. 

Im dostępność jest słabsza tym ceny wyższe i tak jest w przypadku RX 5700/5700XT.  RTX2060S masz od groma więc ich ceny są niższe, stabilniejsze. 

Długi czas czekałem na RX5700XT w jakiejś dobrej wersji ale ostatecznie odpuściłem i kupiłem kilkumiesięczną używkę RTX2060 FE za 1230zł. 

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Ok. 2,4k to za dużo dla Ciebie? Bo tam jest już szybsza 2070s z bajerem RT. Oczywiście niereferenty Rx 5700/XT są bardzo ok, tyle tylko to tak naprawdę pierwszy tydzień od ich ukazania się. Trzeba poczekać...

 

Szukaj wersji Pulse, lub XFX jeśli chodzi o AMD. MSI dało ciała z ich edycjami-małe termopady na pamięciach. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...