Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Ja akurat przy swoich nie mam co podkręcać xd

 

coś takiego było w logach

 

E:\Origin\Origin Games\Crysis 3\LogBackups 

============================ Loading level river2 ============================
Initializing default materials...
Registering TPS Extensions...
Homing missile: Missile is not physicalized!
Homing missile: Missile is not physicalized!
============================ Loading level Islands ============================
Initializing default materials...
Registering TPS Extensions...
System Shutdown
Link to post
Share on other sites

A ja mam problem podczas walki z cepidem alfa - gra potrafi się nagle wysypać do pulpitu... Wczoraj tylko moment mi  brakował by go pokonać i gra się wysypała...

i7 3820@4,3Ghz, GTX670 (bez OC), ramy niekręcone 8GB 1866Mhz XMP.

Link to post
Share on other sites

Crysis 3 Update v1.2

 

 

  1. PC Patch 1,2 uwagi:
  2.  
  3. Ustalony po-meczu nieśmiertelniki lojalnościowych nie ładuje z profilu poprawnie
  4. Fixed przyczyną awarii jakiegoś sterownika graficznego
  5. Fixed shader cząstek powodując czarne kwadraty / Broken cieniowanie na niektórych kartach graficznych
  6. Naprawiono problem z podwodną shadering mgle
  7. Naprawiono problemy z innych niż domyślne kontrole do dostosowywania broni
  8. Naprawiono niektóre problemy z wiążących innych niż domyślne kontroli pojazdów
  9. Dane krosowe notatki C:
  10.  
  11. Developers Choice listę odtwarzania zaktualizowany do nowej odmiany trybu gry
  12. Jackal kurs nieznacznie spadł ogień
  13. Jackal za osadu spadek uszkodzenie off wzrosły
  14. Naprawiono problem gdzie obalenia spread nasiliły się zbyt szybko w niektórych trybach Powiększenie
  15. Spadek Grendel spadek obrażeń off zmniejszone dla lepszej długiego zasięgu oddziaływania
  16. Spadek obrażeń FY71/SCAR off wzrósł do zmniejszenia ich efektywny zasięg
  17. Dalsze szczypie matchmaking na X360 i PS3, aby zwiększyć szansę na sesji lokalnych jest znaleźć
  18. Skuteczność hamowania Foregrip i Kufa nieco zredukowane
  19. Skuteczność celownik laserowy nieco zredukowane
Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

Gdybym miał kartę obsługującą DX10 to bym sprawdził, ale mam sprzęt z sygnatury.

A mój stary PC (na Athlon'ie 3800+, GF 6800GS) na sam widok crysisa 3 wyskoczyłby przez okno :D

 

Pamiętam te czasy gdy kupiłem nowy sprzęt (monitor,blaszaka,system,urządzenie wielofunkcyjne...) za 7k PLN.

A po niecałym roku czytam w CD Action że ma wyjść crysis który będzie potrzebował 2x 8800Ultra żeby grać na prawie maksymalnych detalach, a na końcu artykułu dopisek że sprzet z takimi kartami na pokładzie, bedzie potrzebował zasilacza o mocy ok. 500W.

2006r, topowe karty które maja TDP jakieś 80-100W a w 2007r  takie coś, nie wyobrażałem sobie tego.... a teraz zasilacz 500W na porządku dziennym :o

 

No i ten niedosyt że na 1.5 rocznym sprzęcie crysis w podziałce 1024x768 wszystko na low, nie da się grac bo gra klatkuje :cry:

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Jak to się mówi rynek się rozwija :P

raczej rozwijał się bardzo dynamicznie do 2006r - od 2007r jak weszły c2d od intela i seria 8800 każdy do dziś na takim zestawie pogra spokojnie w low /medium w najnowsze gry  - (znajomy do tej pory siedzi na A x2 64 5200 plus 8800gt i oprócz C3 wszystkie gry praktycznie pozaliczał)

Link to post
Share on other sites

 

oprócz C3 wszystkie gry praktycznie pozaliczał

 

Na tej samej zasadzie pozaliczałem większość znanych modelek. Pooglądałem sobie ich zdjęcia. Czuję się w związku z tym równie spełniony. Grunt to dobre samopoczucie.

Nie mówię że się absolutnie nie da bo sam miałem jakiś czas temu GTS250 który jest tym samym odgrzewanym kotletem serwowanym od czasu 8800. Grać się niby w niektóre rzeczy da, ale gdzie to tam do ULTRAGRANIA. 

Link to post
Share on other sites

Nie mylę. Dopiero mówiłeś o nowych grach a teraz mi piszesz o świetnych grach z ps2. Pewnie że są świetne gry w które można grać na starszym sprzęcie i masa rewelacyjnych klasyków które zjadają nowe gry we wszystkim poza oprawą, ale Ty piszesz "wszystkie praktycznie gry pozaliczał" w kontekście nowych tytułów.  Jak tak komfortowo jest na 8000 gt i athlonie x2 to po co Ci przesiadka na 580tkę i phenoma? Gry przecież możesz "zaliczyć" te same...

 

Dla mnie EOT bo to bezsensowna dyskusja. 

Link to post
Share on other sites

to FC3 dla ciebie staroć? Dałem ci przykład , gra w dx9 na low chodzi zajefajnie na kompie sprzed 6 lat, mógłbym ci wymieniać dalej, ale skoro nie zajarzyłeś o co mi chodzi na przykładzie FC3, że gra może cieszyć bez wodotryskó to faktycznie EOT

A gtx580 kupiłem , bo za 500 zł takiej karty nie kupić jest grzechem, z miejsca na niej koło 200 zł mogę zarobić ją odsprzedając - mnie nie  rajcują ultra detale, jak co poniektórych na tym forum, nie musze mieć AA czy jakiś dodatkowych efektów w grach, wystarcza mi 30 kl/s niezależnie czy mam gtx580 czy 8800 gt w komputerze - ustawiam tak, żeby te 30 było EoT

Edytowane przez k0chan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...