Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

sprzęt z sygny(gdy nagrywam ja w tytule jest słowo "Koniu", gdy kolega , który dysponuje GT630M : "Adand"), FPS podczas nagrywania praktycznie ciągle powyżej 30(YT i tak ma blokadę do 29:/) . Czasami zrywka gdzie niegdzie do 27. FPS to ok. 27-40 z tego co pamietam podczas nagrywania :D

 

 

 

http://www.mediafire.com/?31q6767p03cjjsn CFG

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Pograłem sobie już więcej i musze stwierdzić, ze to gra, która powoduje największe "spalanie" prądu oraz największy hałas. W inne bardzo wymagające gry na pełnych detalach w 1024x768@20fps było 290-300W i cichy szum (Crysis, Crysis 2, Metro 2033, Arcania). A tym potrafi podbić do 320W a szum już takim małym hałasem... w 1920x1200@17fps przetestowałe raz i też pobił rekord spalania, bo nawet do 360W potrafił dobić a hałas już przeszakadzał. Jak bym zdjął ogranicznik to wgl bym mozna było dom ogrzewać :) Ale widoki są niesamowite :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Od przedszkola nosze google :) Wade mam minimalną i z tendencjami doi poprawy więc chyba nie jest źel. 0,5 w którąś stronę, nie pamiętam nawet w którą a GeForce FX 5200 nauczył mnie że gy można przejśc przy 12-15 fps więc 20 fps starcza i luksus do tego prąd drogi a hałas przeszkadza :) Ja mam na wszystko limity to i w grach muszą też być :)

 

Mówiąc o reformie o coś innego mniej radykalnego miałem na myśli aczkolwiek język to twór "żywy" i moze się to purystom nie podobać ale się zmienia. Temat nie o tym to koniec OT.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

No a wco tu wierzyć. Do grania 20 starcza. We wszystko celuję a gram tylko w single dla odstresu z godzinę dziennie. Prąd... każdy watomierz Ci pokaże różnicę. U mnie 20fps vs bez ograniczenia to ok. 110W w bardzo wymagających grach :)

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Nie udał Ci się żart, bo mam wszystko w LEDach i energooszczędnych. Najmocnieszy LEd ma 7W a najmocniejsza energooszczędna 11W. Nawet jak wyłączę wszystko to nie zyskam 100W :)

 

Wies... ja lubię oszczędzać, bo mi to wręcz sprawia przyjemność. Jak coś moze dać efekt taki sam (tutaj gra na kompie jest efektem) i moze to zrobić taniej i drożej to ja wolę taniej, skoro efekt taki sam (fps jest mniej ważnym krtyterium, skoro 20 starcza).

 

Generalnie do tąd sądziłem, ze Crysis 1 jest najładniejszy ale teraz chyba część trzecia podniosła poprzeczkę.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Tak, tu warto nie oszczędzać :) Światło LDE vs zwykłe nie robi mi różnicy.. LCD vs CRT robi dużą.

 

Szkoda mi czasu na pisanie niepoważnych rzeczy :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...