Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Może to ktoś sprawdzić?

 

http://www.megafileupload.com/en/file/398074/Crysis-3-DX10-Hack---March-1st---UPDATE-rar.html

 

Co prawda w przyszłym tygodniu dotrze do mnie GTX470, ale chętnie kupię Crysisa 3 wcześniej i odpalę na 8800GTX.

Czekaj na GTX470 i nie ryzykuj z tym syfem. Gdyby to było dobre to w necie trąbili by już o tym :D

Link to post
Share on other sites

Czekaj na GTX470 i nie ryzykuj z tym syfem. Gdyby to było dobre to w necie trąbili by już o tym :D

Kolega "kitamo" coś takiego napisał "odpali, bo mozna zmusic go by dzialal w DX10 (nie bedzie tesselacji i occlusion)" w tym temacie (Zjedź prawie na sam dół w komentarzach.):

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/otpymalne-karty-graficzne-crysis-3-akutalizacja.html

 

Pobrałem to i nie ma żadnych wirusów. Kilka plików do wklejenia do folderu i tyle... Są nawet screeny z gry

 

I tutaj filmik:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2G3w0CDKcAI

 

W komentarzach można przeczytać, że ruszyło na HD4870 X2 i GTX280 w SLI oraz było testowane na GTX295

Edytowane przez Lewy648
Link to post
Share on other sites

Postaram się kupić Crysis 3 i w przyszłym tygodniu przetestować jeszcze na 8800GTX.

 

A takie pliki znajdują się w katalogu: binkw32.dll, dx10lib.dll, dx10libs.pak, dxmasf.dll, dxtrans.dll, gpudatabase.dll, INSTALL.bat, INSTRUCTIONS.txt, Readme.txt, systemdetection.dll, UNINSTALL.bat

 

Waży 30mb

Edytowane przez Lewy648
Link to post
Share on other sites

Odnośnie ciekawej dyskusji o FPSach i granicy płynności - jako amator FPSów w których od graczy nie czarujmy się ale jest wymagany refleks i dynamika reakcji, uważam że 30 klatek to naprawdę minimum i to przy dobrej optymalizacji silnika gry. Trudno jest mi sobie wyobrazić rozgrywkę przy stałej ilości 20 - 25 FPSów kiedy irytujące są jak dla mnie nawet chwilowe spadki poniżej 30 klatek. Zgadzam się że być może jest to kwestia przyzwyczajenia, nasuwa się jednak pytanie czy 20 klatek to aby na pewno przyjemność grania i czy aby twórcom gier o to chodziło przy podawaniu wymagań? 

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

dla mnie każdy spadek poniżej 60 klatek jest zauważalny, mam wyczulone oko na to, jak już jest 52 FPS to widzę takie jakby zaniki płynności dlatego teraz inwestuje bardziej w sprzęt :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dziś nad ranem, ukończyłem tą grę. Grałem na MAX ustawieniach i w grze i w tweaku. SMAAx2 do tego i oczywiście Vsync włączony. Przez praktycznie cały czas gry miałem włączonego frapsa. Animacja oscylowała na poziomie 40+ klatek. Zdarzały się oczywiście spadki poniżej, ale to niesamowicie rzadko. Dla mnie, było 'płynnie'. Na tyle płynnie, że dało się komfortowo grać, więc zakup drugiej karty pod C3 na razie schodzi na drugi plan. Grałem też oczywiście na TV to on tam zawsze coś podciągnął jakość animacji (IFC i te sprawy).
 
Co do samej gry to podobała mi się. Moim  zdaniem oceny w serwisach są zaniżone. Przede wszystkim, na pewno jest to najlepiej wyglądająca gra od dłuższego czasu, zarówno od strony technicznej jak i artystycznej. Muzyka, jest rewelacyjnie dobrana i fajne jest gdy dynamicznie się zmienia np podczas akcji (chowamy się, uspokaja, zaczynamy nawalankę, gra mocniej itd). Grałem na przedostatnim poziomie trudności. Było momentami ciężko ale bez przesady. Co jest ciekawe i bardzo cenię sobie w grach, a niewiele ich teraz to ma - syndrom następnego razu. Ta gra to ma; po śmierci, nie ma zniechęcenia tylko następuje dalsza motywacja do przejścia. Głównym tego powodem, jest fakt, że konstrukcja poziomów, umożliwia na przechodzenie ich wieloma sposobami i nawet za dziesiątym razem, można pójść drogą, której się wcześniej nie obrało. Ode mnie mocne 8.5/10. Czekam na część 4.
 

 

 

 

 

p.s. kojarzycie z jakiej gry jest lokacja, w której na końcu przedstawiony jest Prorok w trakcie swojej powojennej sjesty ?
 
 

 

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

 

Grałem też oczywiście na TV to on tam zawsze coś podciągnął jakość animacji (IFC i te sprawy).  

 

ja tez mam taka opcje na moim TV Samsung-a (Motion Plus)  - renderuje miedzy klatakmi klatki posrednie wiec z 30 robi sie tak jakby 60 i to nawet troche dziala :D

Link to post
Share on other sites

 

To sobie ściągnij EVGA Precision, on wyświetla dobrze. W Max Payne 3 MSI Afterburner pokazywał mi jakieś kosmiczne wartości FPS 500-700 :roll: pomimo tego że grałem z włączonym v-sync. Dopiero EVGA Precision wyświetlał stałe 60. Do tego HwInfo i można sobie wyświetlić zużycie CPU, RAM, itd. :]

 

 

Gdzie to się ustawia w EVGA Precision, żeby w czasie gry pokazywał mi ilość FPSów oraz inne parametry pracy karty graficznej? Mam też HWinfo, jego też można ustawić, żeby w czasie gry pokazywał mi to i owo?

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem kod od AMD na Crysis 3 Hunter Edition przy probie załączenia gra nie odpala sie http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/scratchhead.gif Tzn na chwilę pojawia się okienko, myśli i komunikat ze program przestał działać. http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/kwasny.gif Spotkał ktoś się z tym problemem ?

Link to post
Share on other sites

Problem DZIWNY, a może nie?

 

Stało się coś dziwnego.

To już chyba końcówka, bo błąkam się od punktu do punktu na jednej wielkiej mapie. Zaś sam problem polega na tym, że straciłem wszystkie ulepszenia kombinezonu. Poprostu zniknęły :P

Ktos miał może podobny problem?

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Witam. Jak runda się kończy i wczytuje zazwyczaj te statystyki to gra sypie mi się do pulpitu (brak odpowiedzi w menadżerze). Stery (13.2 beta 7) /directx najnowsze. 4 gb ram, procek E8400 @3 GHz, grafika Radeon HD6870. Gra w najnowszej wersji. Proszę o pomoc!!!

Edytowane przez crysis1000
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...