Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Konsole mogłyby dostać grę bez fizyki, niech się męczą, mają słaby hardware to niech się w ogóle cieszą że dostają taki tytuł jak Crysis2. No i jeszcze kwestia sztucznej inteligencji...

Zgadzam sie w 100%. :menda:

 

Kilka misji w becie skonczylem. w tym ostatnia i jakos srednio.. nie bede rozwijal bo po prostu obrzydzilbym niektorym gre? - dla samego singla C2 bym raczej nie kupil.. ale dla multi czemu nie Mozna grac klasycznie czyli tylko bron i przeciwnicy bez zadnych super mocy a mozna i z dopalaczami to mi sei bardzo podoba. map moze nie ma za duzo ale za to sa dosc duze i w 12-14graczy bylo by b.fajnie grac.

 

Wracajac do "piractwa" tak na chwilke.. nie wiem czemu rynek PCtowy sie o wszystko oskarza.. Bo na konsolach i tak kupia.. wejdzcie sobie na torrenty i konsole.. czasem gry na xkloca sa juz tydzien przed premiera.. i co koszt gry to co najwyzej 5zl czyli tyle co plyta DL.. nie znam sie ale pewnie i mozna sobie bezposrednio na dysk konsoli wrzucic.. :zamykamy: a na konsolach chyba wiecej sie traci prawda? - gra kosztuje 200-220zl a ma sie praktycznie za free.

Link to post
Share on other sites

Tak, w porównaniu do jednego produktu się więcej traci.

 

Ale przerobienie konsoli to nadal dużo bardziej skomplikowana i ryzykowana operacja dla wielu. Plus obawa o bany. Stad relacje spiracone / sprzedane są dużo korzystniejsze na konsolach niż na pc.

 

Na PC gry są dużo tańsze ale padają ofiarą bardzo łatwego dostępu do pirackich kopii. Tak naprawdę każdy spiracony tytuł to mniejsze nakłady na następny. Trzeba mieć to na uwadze przy ewentualnym narzekaniu, że jakość spada.

 

Co kto to u nie powie i jak łatwe to dla niego nie jest to nadal korzystanie z pirackich kopii na xbox jest dużo trudniejsze i łączy się z dużo większym ryzykiem (ban na konsoli).

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się jakie plusy może mieć taki wyciek poza oczywistym - finansowym dla kogoś kto skłonny jest przejść bętę i olać produkt finalny. Tak naprawdę nie ma. Można się spodziewać, że firmy zaczną mniej inwestować w jakość, a więcej w upierdliwe zabezpieczenia chroniące ich kasę. Albo całkowicie olać rynek PC przez co wszyscy przejdziemy na konsole (przy uciesze co niektórych tutaj :zamykamy: )

Tak, naprawdę. Kto był skłonny przejść tą betę, to gdyby nie wyciekła i tak by zaraz pobrał pełną. I jakie tu straty?

Większość gier które pobrałem, nigdy w życiu bym nie kupił, a jednak przyczyniłem się do tych milionowych strat.

I tak jak kolega wyżej zauważył, na konsolach co druga gra przed premierą jest na tpb.

Link to post
Share on other sites

gry na konsole są tak samo piracone i rozprowadzane jak te na PC a to na pectowców spada wina za całe piractwo

opowiem coś z własnych doświadczeń rok temu kupiłem małemu ps2 chłopak lubi wrestling a na konsole wychodzą świetne gry do tego gra się na padzie w takie coś o wiele przyjemniej niż na pc

w pierwszej chwili miałem ochotę zrobić przeróbkę (bo wszyscy tak robią bez kitu) nawet wyłapałem gościa na targu cena 120 zł o tym ze od razu zaproponował ze handluje grami nie muszę wspominać (15 zeta za grę) no ale wróciłem do domu przemyślałem sprawę i po pierwsze szkoda mi było kasy po drugie bałem się o stratę gwarancji (nie ufam sony) po trzecie jakoś to nie wychowawcze uczyć 10 latka takich kombinacji no ale zmierzajmy do celu tego posta mały ma kilka gier które głównie kupuje na allegro i to używki lub ewentualnie raz na pół roku jak uzbiera kasę na jakąś nowość z tego co mówił to wszyscy jego koledzy wymieniają się piratami a to że on miał gry w normalnych pudełkach wywołało podobno niezłe poruszenie! ładnie tatusiowie jadą z koksem :zamykamy: więc wszedłem na jakieś torrenty żeby zobaczyć ile gier na xboxa i ps można dostać i faktycznie jak piszę kopczenko ten proceder kwitnie w najlepsze ale jedzie się tylko po tych piratach pcetowych a to że gry na klocki są dwa razy droższe więc firma dwa razy więcej traci to wszyscy pomijają

powiem szczerze na 10 konsol średnio 8 jest przerobionych każdy mój kumpel ma przeróbkę

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiem, jakie argumenty można dać komus kto przyznaje się, że sciągnął masę gier i za żadną nie zapłacił? Można za nic nie płacić, za rachunki nie płacić, w sklepie nie płacić tylko uciekać itp. Później (hipotetycznie) można założyć własną firmę i pytać siebie - czemu mi klienci nie płacą? :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Na PC mozna robic gry nie do spiracenia.. najlepszy przyklad narazie to HAWX 2 premiera w listopadzie ? a juz ponad polowa lutego a cracka dalej nie ma.. z tego co mi wiadomo assasina tez dosc dlugo nie zlamali ale ulegl (moze dlatego ze assasin jest wieksza marka niz hawx..) alone in the dark to samo.. Gdyby robili takie zabezpieczenia jak w assasin czy hawx2 to pewnie ze bylo by mniej piractwa bo po prostu bylo by trudniej.. ale znowu na tym najwiecej straca gracze ktorzy czasem nie maja neta a chcieliby pograc...

Link to post
Share on other sites

The time has come for PC gamers to take their best shot in Crysis 2 multiplayer. Available for download at http://crysis.ea.com and other partner sites on March 1, the Crysis 2 multiplayer demo includes two stunning maps, two adrenaline-filled modes, and hours of multiplayer action. In the demo, PC gamers will master the game’s signature Nanosuit, which allows them to be strong, be invisible, be fast and become the ultimate weapon.

 

Jednym słowem premiera demo na PC 1 Marca :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

No jestem ciekawy czy w demku bedzie DX11.. ciekawe czy ktos pomysli tak jak ja by z demka wrzucic pliki do wersji BETA i testowac?:zamykamy: - w koncu tam jest wiecej map do grania.. ale w demku znowu dedyki z duza iloscia graczy..

Link to post
Share on other sites

Jednak stało się :D. Dwójka jednak jest ładniejsza od jedynki. Można tu mówić o pierwszej grze, która pokonała jedynkę względem grafiki mimo multiplatformowego silnika graficznego. Żadna gra do tej pory nie zbliżyła się poziomem grafiki do Crysisa i musieliśmy czekać 4 lata na prawdziwego konkurenta Crysisa.

Teraz piszesz że lepiej jeszcze parę miesięcy temu krzyczałeś jak wielu podobnym tobie że to nie prawda Crysis2 i cały Cryengine3 będzie skrojony okrojony i nie będzie lepiej wyglądało od pierwszej części.

Wulfen już dawno cię uświadamiał ale ty swoje 8-) ale dobrze że przekonałeś się o tym sam.

 

"Można tu mówić o pierwszej grze, która pokonała jedynkę względem grafiki"

 

Pierwszą grą która przebiła graficznie pierwszego Crysis'a jest Uncharted2 na PS3 ocierający się niemal o ideał jeśli chodzi o grę komputerową :P

 

Nadal będziesz się upierał :) tak jak na konsolach nie poszedłby pierwszy Crysis 8-) a tu ci niespodzianka druga część ładniejsza od jedynki i do tego ukaże się na konsolach :D

 

Tutaj mamy na razie na xboxa360

 

 

 

:pajac:

Link to post
Share on other sites

Ta na konsolach ale o znacznie okrojonej wersji i do tego ledwo trzymającej 30FPS :P . Z tego co ludzie mówią to na HD4850 w 1680x1050 mają po 30-50 FPS :) . Ale co ja się będę z wyznawcą religii SONY :pajac: . UC2 przebijające Crysisa. Hahahaha popatrz na to i wtedy komentuj :

 

http://www.pcgameshardware.com/aid,6843 ... w=original

Link to post
Share on other sites

To jest twoim zdaniem ładniejsze od Crysisa 1? :pajac:

Na konsolach 2 nie jest ładniejsze. Zobacz jak wyglądają te tekstury.

na peno lepiej niz w jedynce

http://www.youtube.com/watch?v=tnVB7EH2xnw

 

Póki co czekamy na pełną wersję z DX11

ty na prawde jestes tak naiwny i wierzysz ze ten dx11 cos da? co najwyzej troche cienie proprawi i zaokrogli glowy jak w metro.
Link to post
Share on other sites

Hyhy :) wczoraj zassssałem tą BETE no i nie powiem dla Mnie rewelacja nawet jak na Bete z bugami itp :) pierwsze co mi przypadło mi do gustu bo Oświetlenie "miodzio" :) a czy ktoś jak gra w Bete to jak naciśnie esc to wyłącza mi sie Crysis, czy tylko ja mam taki problem :P

 

Ps.Na pewno zakupie chodżby dla MP 8-)

 

_!_ PiS

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie graficznie jest dobra i tylko dobra, po prostu doszlifowana i tyle, nie można mówić o takim skoku jakościowym jaki wprowadziła 1 część, jest lepiej aczkolwiek bez jakiś rewelacji. Grywalność gorsza niż w C1 wg mnie. Optymalizacja całkiem przyjemna choć nie bardzo wiadomo jakie ma się ustawienia :) Może jak zniwelują do zera błędy to była by warta kupienia za połowę ceny, teraz to strata czasu i pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

To jest twoim zdaniem ładniejsze od Crysisa 1? :)

Na konsolach 2 nie jest ładniejsze. Zobacz jak wyglądają te tekstury.

na peno lepiej niz w jedynce

http://www.youtube.com/watch?v=tnVB7EH2xnw

 

Póki co czekamy na pełną wersję z DX11

ty na prawde jestes tak naiwny i wierzysz ze ten dx11 cos da? co najwyzej troche cienie proprawi i zaokrogli glowy jak w metro.
Jezu jak ty ten filmik nazywasz very high to chyba na główkę Ci PS3 spadło (nic do konsoli osobiście niemam bo sam mam i gram :P dla porównaia tu masz prawdziwy filmik w hd na very highy (też mój własny) http://www.youtube.com/watch?v=teGsLHpyFS4 i jak Ci net pozwoli to oglądaj w 1080, a to jest tylko filmik w rzeczywistości wygląda 2xlepiej
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...