Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

W sumie to chyba jak się ustawi tryb Hardcore to AA jest na maksa ustawione, bo grafika nie ma ani 1 "zadziorka" a co do dx11 to też nie wiem, ale w folderze z grą nie ma ani 1 pliku co ma w nazwie dx11 więc... Ciekawe czy w pełnej wersji zrobią tak że będzie można samemu dopasować detale, czy zostawią tak jak jest teraz czyli: Gamer, Advanced i Hardcore.

Link to post
Share on other sites

Jak wygląda kwestia optymalizacji i wymagań, dobrze Wam chodzi ?

U mnie chodzi bardzo dobrze, płynnie, bez zcinek (komputer w profilu). Na razie jedyne co zmieniałem to rozdzielczość na 1920x1080, innych opcji się jakoś nie dopatrzyłem (albo nie wiedziałem co one robią :P ).

Ogólnie to mnie się gra bardzo podoba, grafika piękna, ale od dawno nie grałem w nowe pozycje więc moje zdanie nie jest zbytnio ważne w tej kwestii ;) ! Jestem strasznym noobem, nim kogokolwiek zobaczę już ginę -_-, szkoda że niewidzialność tak krótko działa :( .

Jestem też ciekaw o ile będzie rozszerzona pełna wersja multi oprócz oczywiście nowych map? Więcej broni? Rang? Umiejętności? Muszę poczytać bo mnie Crysis 2 zainteresował :) !

 

EDIT:

Sprawdziłem na Hardcore chodzi całkiem ładnie :)

Link to post
Share on other sites

Ja się zarejestrowałem, gra b. fajna, żadnych zadziorów, 45-50 fps na hardcore na 6850 na 1680x1050 :( , ale wydaje mi się jakby obraz był za mgłą, jakoś tak wolałbym trochę poszarpanych zadziorków. A co to grafy, skoro nie ma dx11, to ja się boje czy w pełnej wersji będę miał 40 fps ;) , ale grafa i tak miażdży (choć to nie rewolucja)

Link to post
Share on other sites

Ogólnie w pełnej wersji dojdzie wyrzutnia rakiet i na pewno cały dział karabinków SMG. Na razie masz do dyspozycji 9 modułów do kombinezonu w pełnej ma być ich ponad 20 + dojdzie masa dodatków do broni bo na razie możesz zamontować tylko celownik i hologram do większych giwer ,więc strzelam ,że broni będzie tak ze 30/35 sztuk...

Link to post
Share on other sites

To kupuj bo szykuje się ogromny hit :). Może sukcesu jedynki nie powtórzy ale zatrzyma konkurencję na rok :P

:( Jesteś śmieszny aż do bólu druga część będzie ciekawsza sam gameplay będzie lepszy od tych ciepłych flaków jakim jest pierwsza część a w ogóle jaki to sukces odniosła jedynka chyba z ściąganiu z sieci to się zgodzę.

 

Chyba sam się zatrzymałeś w rozwoju na swoim blaszanym sprzęcie :)

Czy ja w końcu zobaczę coś fajniejszego ładniejszego od Killzone3 czy nadal będziesz bredził "ale zatrzyma konkurencje na rok"

Musze ci przyznać jesteś śmieszny ;)

Link to post
Share on other sites

To kupuj bo szykuje się ogromny hit :P. Może sukcesu jedynki nie powtórzy ale zatrzyma konkurencję na rok :P

:( Jesteś śmieszny aż do bólu druga część będzie ciekawsza sam gameplay będzie lepszy od tych ciepłych flaków jakim jest pierwsza część a w ogóle jaki to sukces odniosła jedynka chyba z ściąganiu z sieci to się zgodzę.

 

Chyba sam się zatrzymałeś w rozwoju na swoim blaszanym sprzęcie :)

Czy ja w końcu zobaczę coś fajniejszego ładniejszego od Killzone3 czy nadal będziesz bredził "ale zatrzyma konkurencje na rok"

Musze ci przyznać jesteś śmieszny ;)

Rozbawiłeś mnie swoją głupotą i pokazuje jak łatwo dajesz się sprowokować :P

a w ogóle jaki to sukces odniosła jedynka chyba z ściąganiu z sieci to się zgodzę.

Crysis zdobył więcej wyróżnień i nagród niż cała saga Killzone razem wzięta :)
Link to post
Share on other sites

o co chodzi z tym input lagiem w crysis 2. Gram sobie w multi, 60-70fps, niski ping, wszystko pieknie tylko gra się jak w kisielu, po "przycelowniu" nie ma szans na precyzyjny strzał, straszne opóźnienie. Odczuwa ktoś coś podobnego. FPS na bank nie spadają, o co chodzi? Zpabawa czułością myszy w opcjach nic nie daje, ruchy są szybsze ale strasznie opóźnione, nieprecyzyjne.

Gra wygląda bardzo ladnie nawet na najniższych ustwieniach ale sama rozgrywka jest dużo mniej ciekawa niż w BC2. Oni tam osiągneli poziom który dopiero battlefield 3 (chyba) będzie w stanie pobić.

Link to post
Share on other sites

pastorek zapamiętaj jeśli chodzi o MP to CoD i tak zawsze będzie "najpopularniejszą" grą :)

 

Co do Crysis-a 2, multi jest świetne tylko kur**!, dlaczego nie mogę dopasować ustawień do mojego komputera? Na gamer działa tak sobie :( Pewnie jak bym wyłączył cienie albo coś innego to miałbym płynną grę :) Co do grafiki to nic nie napiszę bo nie grałem na hardcore ;)

Link to post
Share on other sites

Napisz jakie podzespoły masz to zobaczymy dlaczego tnie ci gra :( Mi ta BETA chodziła miodzio a Demo ściągnąłem ale nie instalowałem jeszcze ;)

 

Co do Coda masz racje ale połowa graczy co od dnia premiery mają jakieś problemy itd itd przerzucą sie zapewnie na C2 i BF3 jak wyjdzie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...