Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Panowie moje doznania z tą grą są takie:

 

od poprzedniej częsci w dx10,Crysis 2 graficznie wygląda podobnie,można rzec tak samo w dx9.Co wyróżnia nową część to na pewno lepsza jakość światła i optymalizacja będzie lepsza raptem do 10fps,fakt ten zmieni gdy wł. grę w Bin64 i obsługą dx11 tu będzie cza nie lada dobrej maszynki by to płynnie pociągła z tymi całymi wodotryskami i może wyglądać znacznie lepiej.Crysis2 będzie (może) lepiej wyglądać z najwyższymi ustawieniami i dx11 ale optymalizacja będzie na poziomie poprzednich częsci,sprawa się odwraca gdy zagramy z tymi samymi ustawieniami w dx9.Przypomnę,że niby ta beta która jest dostępna a raczej wyciek:) jest nie do kończony pod kątem Bin64 i dx11, gdy włączysz grę w Bin32 wszystko hula jak należy i nie ma problemów z dzwiękiem jak co nie którzy mieli (co prawda drobne poprawki też się należą ale można uznać wyrób za praktycznie skończony,wszystko się rozchodzi o Bin64:)

 

Ogólnie jak każdy Crysis jest wciągającą grą w którą warto zagrać i możliwość poruszania się w menu skafandra jak i szereg przycisków (nawet tych nowych) funkcji jest bardziej uproszczony od pozostałych części.

 

Moja ocena 5/6 z powodu optymalizacji która mogła być lepsza jak na taki hicior ;)

Jak wyjdzie pełna wersja warto kupić w końcu to CRYSIS:)

 

http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/43a89d48.jpg

 

http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/3c8d2128.jpg

 

http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/9284ce79.jpg

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzaj , jesli ci ulzy to kupuje orginalna wersje w dniu premiery chlopczyku :D dzeki becie czekam z wielka niecierpliwoscia na ta gre , a ze nie mam w co grac to z checia pyknal bym pare partyjek w multi , a w bete gram z czystym sumieniem bo traktuje to jako demo, wlaczam jakies 2 misje ze srodka gry zeby sie nie zapoznawac z fabula , bo czekam na orginalna fersje , i uwazam ze crtexs , sam wypuscil ta bete zeby narobic, szumu w okol tej gry , i pokazac pc towca ktozy sadzili ze wersja na pc jest gorsza , przez konsole , ze wcale tak nie jest , ze optymalizacja jest poprostu super.

Link to post
Share on other sites

dla kolegi szymona331 polecam tą nutę

"Za ile srebrników wredny Judaszu

Potrafisz sprzedać swoich przyjaciół?

Wyrachowane damy, grubasy przy kasie

Zrobią z Ciebie mendę w swojej klasie...

 

Jaka Twoja cena byś brata sprzedał?

Jaka Twoja cena byś kupić się nie dał?

Jaka Twoja cena byś brata sprzedał?

Jaka Twoja cena...

Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada

Brat sprzedaje brata, Sąsiad sąsiada

Jesteś normalny - Ja zapewne szalony

Jestem prawdziwy - Ty dobrze ułożony!"

daj spokój chłopakom ostatni sprawiedliwy się znalazł

i oni kupią grę i ja i ty i jeszcze setki osób z tego forum jak gra jest dobra to się sama obroni i każdy porządny gracz ją będzie miał ja też stawiam że crytek sam wypuścił betę żeby nakręcić ludzi ja nie ściągałem czekam na finalną wersję a w między czasie pogram w hl2 z nowymi teksturami (mod zajmuje 20gb!!) dziś zakupiłem orange box na allegro taka stara gra a nadal chodliwa :D

co mnie osobiście wkurza to to że robili akcję po domach i rodzinom gdzie np była 3 dzieci wlepiali kary bo mieli nielegalnego windowsa a tych co przyczyniają się faktycznie do piractwa (strony z torrentami, e mule i inne ciulstwa) nie ruszą i interes kwitnie w najlepsze pozamykać te strony ludzi ukarać i nie będzie problemu a nie to co najłatwiej zrobić to robią i są very happy bo jak zawsze zwykły kowalski oberwie po kieszeni

Link to post
Share on other sites

To ja trochę z innej beczki, szykuję się kolejny niczym nie wyróżniający się FPS, a pamiętacie jak w 2003 roku Crytek wyskoczyl z du*y z Far Cry?? To był dopiero HIT Nawet Half Life 2 i Doom 3 musiały mu ustąpić do tytułu FPS roku.Grafa miażdżyła jak na tamte czasy a do tego Jack Carver, mutanty i świetny gameplay.Normalnie ślinka ciekła jak się grało, pamiętam to jak wczoraj choć to niestety coraz odleglejsza przeszłość :D

Link to post
Share on other sites

Kurcze nie wiem co robić, jak włączam to jest wszytko ok ale jak daje kampanie i potem wypływam to na pierwszej misji się zacina .Co to może być nie tak ?

 

Mój laptop to :i5-430m 2,53GHz, 4 GB RAM, HD5650 1GB .

mi pomoglo wywalenie 2 linijek z system.cfg

r_ShaderCompilerServer=192.168.14.180;192.168.14.181

r_ShadersRemoteCompiler=1

Link to post
Share on other sites

Kurczę, naprawdę mam nadzieję że to co ukradliście i macie przyjemność grać to jest jakaś stara wersja.

 

Patrzę na te screenshoty i filmiki i niestety nie tego się spodziewałem. Brakuje fizyki (już w jedynce niszczenie domów sprawiało że trzeba było uważać z wbieganiem do chaty) grafika jest spoko ale nie robi szału. Sztuczna inteligencja którą się tak zachwycają wszyscy developerzy chyba nie występuje bo wszystko ginie zanim zdąży "pomyśleć"

 

Jest pole bitwy ale jakoś tak strasznie liniowo wygląda, jak CoD a to już poważny zarzut. Mam nadzieję że w finalnej wersji będą lepsze tekstury, więcej detali i FIZYKA. Tak, fizyka to podstawa w grze która ma być dobrym FPSem w 2011

Link to post
Share on other sites

@Szymon331 - sory ja jakos nie uwazam ze "ukradlem" gre.. Po prostu ktos w cryteku jest "kolega" i wrzucil do sieci (co sie glupie wydaje bo moze to zmniejszyc ich przychod ale niekoniecznie)

a ja sobie tylko skorzystalem.. dla mnie to jak znalesc 20zl na chodniku.. lezy to co wezme sobie (takie jest moje zdanie na ten temat)

Fizyka hmm. wybuchy sa fajne faktycznie brakuje mi troche niszczenia samochodow tak ze skocze na niego albo kopne to sie cos wgniecie.

szyby sie tluka folia faluje.. tynk nie odpada no ale boze to dopiero beta jeszcze maja miesiac zanim do tloczni to oddadza..

 

Dali by physx to potem byscie wszyscy jęczeli ze optymalizacja zj****a nie da sie grac :D

konsolach nie wspominam bo cell nie wyrobilby...(wg zdania niektorych .. nie znam tej architektury moc konsol a raczej ich prockow mnie nie interesuje..)

Bedzie dx11 i tak beda placze bo mi gra przycina

 

Wracajac do konsoli jescze.. ogladalem filmik na tvgry.pl i byl filmik split secont - moze ktos gral.. w kazdym razie gdy tylko cos sie rozwalalo to z 30 klatek potrafilo spac ponizej 25 a przynajmniej stawalo sie to nie plynne co w samochodowkach ma ogromne znaczenie.

I tam nie bylo physx czy cos takiego a konsola (nie wiem czy ps3 czy xbox) ale nie dawala rady.. juz mnie nie interesuje czy to optymalizacja czy sprzet po prostu gotowy produkt czasami przycina..

Link to post
Share on other sites

Kopczenko, nie będę już poruszał sprawy moralności co po niektórych, to co miałem powiedzieć/napisać napisałem.

 

Co do fizyki to mam nadzieję że coś poprawią. Falująca folia i tłuczenie szyb jest w grach od lat. Tynk leciał już w FEAR i chociaż to było złudzenie to i tak wolałbym taki prosty zabieg niż jego całkowity brak. Oczywiście miło by było zobaczyć oskubanie tynku tak jak w Mafii2 ale ujdzie i bez tego.

 

PhysX to nie jest dobry standard fizyki. Niewiele daje tych efektów fizycznych a zajechać potrafi nawet najszybsze karty zielonych. Fizyka powinna być projektowana na havocu albo innym silniku. Przecież w grze z 2011 nie powinno być tak że jak strzelę z wyrzutni rakiet w ścianę to pozostanie czarna plama jak w np CoD2 sprzed 9 lat...

 

Konsole mogłyby dostać grę bez fizyki, niech się męczą, mają słaby hardware to niech się w ogóle cieszą że dostają taki tytuł jak Crysis2. No i jeszcze kwestia sztucznej inteligencji...

Link to post
Share on other sites

Ludzie. Wszystko się okaże jak wyjdzie pełna wersja gry. Ta BETA to nic innego jak wersja ALPHA w baaardzo zaawansowanym stopniu :D . Nie ma co na razie oceniać gry. Przeczekamy ten miesiąc i wszystko wyjdzie na jaw. Ja swoją drogą nie instaluję tej BETY bo nie chcę sobie zepsuć wrażeń ;)

Link to post
Share on other sites

Ale nikt nie będzie robił kilku wersji gier, biorąc pod uwagę że większosć i tak sprzeda się na konsolach to łatwiej i opłacalniej jest zrobić wersję jak najbardziej konsolową. Okrutne ale prawdziwe. Będzie wyższa rozdzielczość, detale i dx11 ale to zarżnie każdą kartę.

Link to post
Share on other sites

To fajny temat to można by o nim podyskutować. Moim zdaniem to nie jest to samo co znalezienie pieniędzy na chodzniku. Beta wypłyneła bo albo w firmie jest nieuczciwy pracownik albo wypłyneła bo ktoś korzystając z luk w zabezpieczeniach zwyczajnie ją wykradł. I nawet jak każdy z nas nie ma nic wspólnego z powyższymi sposobami "wypłynięcia" to tak naprawda korzystając z tej bety klepie po ramieniu jako fajnego kumpla i usprawiedliwia działania albo tego nieuczciwego pracownika albo kogoś z zewnątrz kto ją wykradł, ewentualnie nadaje sens jego działaniom.

 

Zastanawiam się jakie plusy może mieć taki wyciek poza oczywistym - finansowym dla kogoś kto skłonny jest przejść bętę i olać produkt finalny. Tak naprawdę nie ma. Można się spodziewać, że firmy zaczną mniej inwestować w jakość, a więcej w upierdliwe zabezpieczenia chroniące ich kasę. Albo całkowicie olać rynek PC przez co wszyscy przejdziemy na konsole (przy uciesze co niektórych tutaj :zamykamy: )

 

Nie można sie usprawiedliwiać (jako to czyni na forach internetowych grupa, która z niej korzysta) zwalając winę na ea lub cryteka - BO POWINNI SIE LEPIEJ ZABEZPIECZYĆ. Nie ma 100% zabezpieczeń przed hackerami i nieuczciwymi pracownikami. To tak jak powiedzieć załamanemu sąsiadowi, któremu z garażu ukradli samochód - powinieneś się błaźnie lepiej zabezpieczyć. Tak naprawde to ultra żenująca wymówka graczy, którzy już ślinią się na C2 przy jednoczesnym zerowym respekcie dla firmy z ich strony. Lubisz C1 i C2? Lubisz firmę Crytek? To wspieraj firmę i powiedz, że beta jest Be i nie korzystam z niej! :menda:

 

Ja nie cierpie moralizować (pewnie każdy to zauważył) ale dla odmiany chętnie bym zobaczył jak ludzie wspierają kogoś kto tworzy dla nich gry, a nie kogoś kto odpowiada za wycieki :) Wydawałoby się, że to oczywista rzecz. Tym bardziej, że crytek nikomu niczego nie wciska i w przeszłości tworzył same dobre rzeczy. Obiecali demo przed premierą i napewno ono będzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...