Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Na ruskich pisze ze śmiga pełna wersja będzie podobnego rozmiaru "Typ: wersja Beta

"Język: angielski (oryginalny), francuski, niemiecki, hiszpański, turecki

Wersja gry: 1.1.1.5620."

Crytek bedzie zły ;p

Najlepiej dziala jesli uruchomi sie w okienku "NIE W FULL SCREEN" , czasami grakuje tekstu.

Gra jako tako dziala kampanie da sie przejść ... jedyny minus gra sie po jakims czasie zawiesza i trzeba od nowa

Pograłem chwilę i powiem wam że nie jest źle. Na C2D 2,4GHz, 2GB i GTS 250 gra hula bez zarzutu - średnio ok. 40 FPS. Chyba nawet lepiej niż Crysis1.

Błędów żadnych na razie nie widziałem.

Tez jestem zaskoczony ze gra chodzi lepiej niz Crysis 1 ;D, dodam ze pod F'ami macie narzedzia developerskie wiec mozna sie pobawic... Fabularnie gra swietnie sie rozpoczyna, zobacze dalej.

 

C2D 1,8 GHz@2,8GHz GT8800 512MB 2GB RAM ok 30 fps'ow na maksymalnych detalach i rozdzialce 1920x1080

beta moze sie zawieszać u mnie tez czasem zawiesi

Link to post
Share on other sites

Dopoki nie jestescie devami serwerow Crysis Wars to nie ma po co tego sciagac, szkoda nerwow.

Lepiej poczekac, az gra pojawi sie na polkach sklepowych, a nastepnie ja kupic :D

Prawda. :) Ale przynajmniej widać, że gra została całkiem ludzko zoptymalizowana. Nie brakuje bugów, fakt, ale przynajmniej na najniższych ustawieniach gra działa w porządku na komputerze spełniającym minimalne wymagania. :)
Link to post
Share on other sites

jak na mój gust, to te bety nie zawsze są wyciekami, tylko reklamą wirusową.

Sądzisz, że Crytek świadomie wypuściło wczesny build z gry, który posiada narzędzia deweloperskie oraz pełna fabułę, ponieważ to był "świadomy wyciek"? I nie zapomnijmy o milionach bugów... :ciekawy:
Link to post
Share on other sites

jak na mój gust, to te bety nie zawsze są wyciekami, tylko reklamą wirusową.

Sądzisz, że Crytek świadomie wypuściło wczesny build z gry, który posiada narzędzia deweloperskie oraz pełna fabułę, ponieważ to był "świadomy wyciek"? I nie zapomnijmy o milionach bugów... :ciekawy:

 

Taaa milionie bugów?? I chcesz mi powiedzieć że te milion bugów poprawili by w ciągu półtora miesiąca który pozostał do premiery?? Nie ośmieszaj się

Link to post
Share on other sites

Dopoki nie jestescie devami serwerow Crysis Wars to nie ma po co tego sciagac, szkoda nerwow.

Lepiej poczekac, az gra pojawi sie na polkach sklepowych, a nastepnie ja kupic :)

Albo poczekać na wersję od Razora1911 albo SKIDROW i zassać :D
Link to post
Share on other sites

Crytek na bank jej nie wypuścił to raz, bo już wydali oświadczenie, że są bardzo rozczarowani i zawiedzeni tym.

 

Dwa, to że wyciekła dzisiaj nie znaczy, że jest to wersja na dzisiaj. Może to być wczesny shit, a gra na dzisiaj jest dużo bardziej zaawansowana.

 

A trzy, każdy taki chętny to ściągania niech wie, że trumienka dla PC już blisko jeśli ilość sciągnięć będzie ogromna, a gra w wersji na PC sprzeda się słabo.

 

Poniżej komentarz cryteka.

http://www.ea.com/crysis-2/blog/crysis-leak

 

Ja zamówiłem już wersję kolekcjonerską i szczerze mam tą bętę gdzieś, jak i kogoś kto ją wypuścił. Jeżeli Crytek faktycznie zrobił porządną grę tak jak w przypadku jedynki, a teraz gracze podziękują mu piracąc jego pracę na potęgę to będzie to ostatni cios w plecy jaki ta firma przyjmie. Jak nie sprzeda się dobrze to pewnie ktrótko po premierze wydadzą grzeczne oświadczenia jak to mają od dzisiaj graczy pecetowych w dup**. Każdy szanujący siebię i rynek chłopak powinien olać tą betę. Demo będzie przed premierą i będzie można wszystko sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilę, i cóż, hmmmm, rewelacji nie ma, jeżeli chodzi o grafę to jest tylko DX9 ale mimo wszystko wygląda ładnie, proc i grafa cały czas obciążona 100% po chwili wszystkie wiatraki zaczęły podwyższać obroty:] Co da gameplayu to można powiedzieć że to wszystko już było, grałem z 10 min, gra lubi się bardzo zawieszać, no cóż najbardziej mnie ciekawi jak giera wygląda w DX11 ale coś czuje że może być powtórka z jedynki :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

no wyciekła zajmuje 10GB

I jest pełna bugów, niedoróbek, brakujących tekstur itd. Nie polecam ściągać, szkoda czasu i transferu. Niezłe hocki klocki są, aby w ogóle uruchomić grę. ;)

Moskit co ty pie... mówisz nie ma problemu z nią żadnych i jest wszystko ok ot tam czasem zdarza się jakiś element dziwnie się zachowujący...

grafa na ps3 będzie niestety najbiedniejsza i wulfen może nam naskoczyć z całym swoim defense force... ( na maksymalnych ustawieniach mam 54 - 80 klatek :( )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...