Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Maksymalne ustawienia w tym demo to żadne wymagania.Ustawiłem wszystko na max co było możliwe w 1920x1080 i wszystko lata jakbym w CounterStrika grał :( mało tego po włączeniu 3D Vision jedynie karta zaczęła trochę głośniej chodzić ale gra nadal szaleje.

Ps.ktoś tu się okropnie postarał jeżeli chodzi o 3D vision bo samo menu robi ogromne wrażenie,bez żadnych obiektów 2D które kolą w oczy i sama gra w 3D to majstersztyk .

Jedyne co zauważyłem to brak ikon umiejętności po naciśnięciu rolki na myszcze.

Link to post
Share on other sites

Mi na tym w profilu z HD5830 nawet bez OC w trybie hardcore ,czyli tym najbardziej zasobozernym działa w 1600:900 ,a w opjach można odpalić nawet w 800 na 600 :/ Czyli na bank ci pojdzie na tym radku jak kryzys I chodził u mnie na 6800 Ultra co prawda w 640:480 ale miałem prawie wszystko na średnich i dało się grac :cry: ,wiec nie ma co sie przejmowac tylko grac :sciana:

Link to post
Share on other sites

Jak wygląda kwestia optymalizacji i wymagań, dobrze Wam chodzi ?

U mnie chodzi bardzo dobrze, płynnie, bez zcinek (komputer w profilu). Na razie jedyne co zmieniałem to rozdzielczość na 1920x1080, innych opcji się jakoś nie dopatrzyłem (albo nie wiedziałem co one robią :P ).

Ogólnie to mnie się gra bardzo podoba, grafika piękna, ale od dawno nie grałem w nowe pozycje więc moje zdanie nie jest zbytnio ważne w tej kwestii :cry: ! Jestem strasznym noobem, nim kogokolwiek zobaczę już ginę -_-, szkoda że niewidzialność tak krótko działa :sciana: .

Jestem też ciekaw o ile będzie rozszerzona pełna wersja multi oprócz oczywiście nowych map? Więcej broni? Rang? Umiejętności? Muszę poczytać bo mnie Crysis 2 zainteresował :/ !

 

EDIT:

Sprawdziłem na Hardcore chodzi całkiem ładnie :P

 

U mnie podobnie świetnie chodzi i wyglada ... tylko czasami za bardzo przypomina rozgrywke z FEAR 2

Link to post
Share on other sites

Maksymalne ustawienia w tym demo to żadne wymagania.Ustawiłem wszystko na max co było możliwe w 1920x1080 i wszystko lata jakbym w CounterStrika grał :P mało tego po włączeniu 3D Vision jedynie karta zaczęła trochę głośniej chodzić ale gra nadal szaleje.

Ps.ktoś tu się okropnie postarał jeżeli chodzi o 3D vision bo samo menu robi ogromne wrażenie,bez żadnych obiektów 2D które kolą w oczy i sama gra w 3D to majstersztyk .

Jedyne co zauważyłem to brak ikon umiejętności po naciśnięciu rolki na myszcze.

 

A ja odpaliłem demko multiplayer (oficjalne) to miałem niezły ubaw!

Grafika wyglądała jak ustawiona na 800x600. Dobra, filmiki początkowe (EA Games/Cryengine) miały 1frame na 8sekund :P 1FP8S. Nawet nie mogłem wyłączyć Alt+F4, Alt+Ctrl+Del, musiałem restartować :cry:

 

Niby nic dziwnego patrząc na mój konfig, tylko, że Crysis & Crysis Warhead działały mi z 60FPSami :sciana: (a 2 miała mieć mniejsze wymagania, bo na konsole i lepsza optymalizacja :/ )

Link to post
Share on other sites

gralem zobaczylem wyrzucilem

 

ogolnie kicz :sciana: rozdzielczosc 1920*1200 i te magiczne ustawienia,,hardcore,, czyli wszystko co oferuje w ustawieniach video tytul,ktory byl synonimem zabojczej oprawy graficznej po odpaleniu gry spodziewalem sie ,,fotorealistycznej grafiki,, a zobaczylem tekstury z 2005r i te irytujace swiatlo blur/hdr bog jeden wie jak to sie nazywa fachowo ale po prostu ten efekt graficzny oslepia oczy od tego bola to tyle z mojej strony na temat grafiki jest beznadziejnie

 

teraz mechanika gry to zwykly klon serii call of duty jakies debilne punkty doswiadczenia kupowanie celownikow tlumikow i innych dzikich wezy :cry: odpowiednikiem perkow z cod sa jakies funkcje do tego kostiumu nano szybciej biegasz wyzej skaczesz ciszej chodzisz :/

 

kolejny crap nie warty mojej uwagi w tym roku zaraz po bulletstormie dobra gra nic poza tym czekam dalej moze pojawi sie jakas premiera ciekawa

Link to post
Share on other sites

Jak sądzicie ? :sciana:

 

Czy na GTX 560 Ti

4 GB RAM 1600 MHz

i5 2500k 3.3 GHz + yasha

i rozdziałce 16850x1050 na jakich ustawieniach by poszło ?

Czy ogólnie będzie dobrze chodzić przy wyższych ustawieniach

 

na hardcore i to bez zająkniecia ... popatrz na mój konfig i u mnie smiga spokojnie na tym pośrodku ( advanced ? - bo już zgubiłem rachube )

Link to post
Share on other sites

Nie podoba się nie graj nie kupuj nie pisz o tym :ciekawy: to jak już cie oprawa Graficzna nie zadowala z C2 to już nie chce myśleć jaką byś chciał żeby zadowoliła twoje zachcianki :sciana: Niestety maniuox z tym się z tobą nie zgodzę że C2 to klon BO :/ albo jak wyjdzie BF3 to też powiesz że mało realistyczny :P nawet żeby pobijał graficznie do poprzednika jak C2 :cry:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...