Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

W dniu 27.05.2023 o 10:28, rafal12322 napisał:

Mega serial, pierwszy sezon obejrzałem długo przed tym zanim pojawił się na HBO, czuć że to od twórców Lost. Mega pozytywne zaskoczenie, chcę więcej takich seriali ;)

 

Wczoraj też przyszło mi też info o tym durnym pomyśle Netflixa z dodatkową opłatą za dzielenie konta. Mam nadzieję, że ludzie będą masowo rezygnować z platformy a ci pójdą w końcu po rozum do głowy. Treści tam są coraz gorszej jakości a jednocześnie cenę podnoszą.... Najwyraźniej czas się rozstać. 

Do 4ep nawet fajnie się oglądało,potem ostro przynudzali z okazjonalnymi akcjami. Oby drugi sezon był lepszy.

Link to post
Share on other sites

Mi tam się dobrze oglądało, drugi sezon hmm może bym i ciut wyżej postawił względem pierwszego ;) A ja obecnie oglądam The Days na Netflixie o tsunami które w 2011r nawiedziło elektrownie w Fukushimie i po 4 odcinkach jest nieźle. Nie jest to może poziom Czarnobyla od HBO ale przyjemnie się ogląda ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Polecam Różowe lata 90 (That '90s Show) na Netflixie. Mam niedosyt bo sezon liczy tylko 10 odcinków:(.Aczkolwiek dziwnie się ogląda ponownie niektórych bohaterów, którzy występowali w poprzedniej części czyli Różowe lata 70 :)

 

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ja niestety nie polecam. Mało śmieszne,to nie to co 70. Najlepsze momenty to te jak ktoś ze starej ekipy wpadnie na chwilę.

 

Nie jest bardzo śmieszne ale i tak fajnie mi się oglądało.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, lukasz272015 napisał:

Już dalej można ogladać Wiedzmina 

Można ale czy jest sens? :rotfl: A tak na serio to obejrzałem pierwszy z tych 3 odcinków i szczerze mógł to być najlepszy odcinek całego serialu ale Netflix jak to oni musieli coś zrobić po swojemu i wyszło inaczej... Brakło mi też na końcu sceny która by to tak fajnie zamknęła z udziałem Triss, Tissaii i samego Gerwanta, kto czytał książki ten wie o co mi chodzi ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...