Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Nie.

Pewnie będzie taki wątek:cry:

4 godziny temu, rafal12322 napisał:

Po Netflixie można się wszystkiego spodziewać.... Sam Lichota nawet spoko, podobny do oryginalnego profesora Wilczura ale zobaczymy jak reszta wypadnie.....

Jeszcze mam koszmary po Panu samochodziku,tego chyba nawet nie tknę.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, rafal12322 napisał:

Po Netflixie można się wszystkiego spodziewać.... Sam Lichota nawet spoko, podobny do oryginalnego profesora Wilczura ale zobaczymy jak reszta wypadnie.....

 

Popieram, bardzo dobrze dobrali aktora do roli profesora Wilczura. Swoją drogą nie spodziewałem się, że nowa wersja Znachora będzie na netflixie :) , myślałem że trafi kin.

12 godzin temu, ODIN85 napisał:

 

Jeszcze mam koszmary po Panu samochodziku,tego chyba nawet nie tknę.

 

Nie oglądałem jeszcze ale i tak obejrzę.

Link to post
Share on other sites

Od 1 listopada w dziewięciu krajach Disney+ ma wprowadzić dodatkowy pakiet, w którym ukryte mają zostać wszystkie dostępne obecnie bez dodatkowych opłat treści w jakości 4K. Stać ma się tak w następujących państwach: w Niemczech, Danii, Francji, Włoszech, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W Polsce ta zmiana nie zostanie dokonana – u nas za to 6 grudnia cena miesięcznej, jedynej dostępnej subskrypcji wzrośnie z 28,99 zł do 37,99 zł.
Źródło: https://hdtvpolska.com/disney-plus-co-obejrzec-premiery-mala-syrenka-cena-cennik-4k/

Link to post
Share on other sites
W dniu 6.09.2023 o 07:11, drVanSteiner napisał:

Od 1 listopada w dziewięciu krajach Disney+ ma wprowadzić dodatkowy pakiet, w którym ukryte mają zostać wszystkie dostępne obecnie bez dodatkowych opłat treści w jakości 4K. Stać ma się tak w następujących państwach: w Niemczech, Danii, Francji, Włoszech, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W Polsce ta zmiana nie zostanie dokonana – u nas za to 6 grudnia cena miesięcznej, jedynej dostępnej subskrypcji wzrośnie z 28,99 zł do 37,99 zł.
Źródło: https://hdtvpolska.com/disney-plus-co-obejrzec-premiery-mala-syrenka-cena-cennik-4k/

No nie wiem. Czytając nową umowę jaką dostałem to raczej D+ idzie do kasacji bo wygląda na to, że nawet subskrypcje roczną będą pogarszać w trakcie trwania (!) degradując do gorszej jakości i niedostępności części materiałów oraz serwowania reklam. Przynajmniej takie prawo sobie nadają. W najgorszym ale bardzo prawdopodobnym wypadku wszyscy z obecnymi planami nagle wylądują w planie FHD z reklamami i koniecznością dopłaty do pełnego katalogu produkcji (ala Prime) niezależnie czy zapłacili z góry czy płaca miesięcznie. To praktycznie nie da się zaakceptować - kasa do zwrotu i niech spadają.

Wg nowej umowy subskrybent nie ma praktycznie żadnych praw i gwarancji, a  oni mogą wszystko włącznie z zablokowaniem mu dostępu i usunięciem konta, a zwroty kasy zależą tylko od ich dobrej (bądź złej) woli.

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Netflix znowu podnosi ceny, na razie w wybranych krajach ale podobno to tylko kwestia czasu jak podwyżki zawitają i do nas. 

https://antyweb.pl/podwyzki-cen-netflix

Cytat

Netflix się nie patyczkuje i z dnia na dzień podnosi ceny — i to znacząco. Podstawowy plan w Stanach Zjednoczonych zdrożeje z 9,99 dolarów, na 11,99 dolarów miesięcznie. Plan Premium zaś — z 19,99 dolarów, na 22,99 dolarów. Jedynymi opcjami w których obyło się bez podwyżek jest opcja z reklamami (ta kosztuje 6,99 dolarów) oraz plan Standardowy (wyceniony tam na 15,49 dolarów).

 

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Serio? A co oni chcą tam jeszcze pokazywać... Przecież już ten ostatni doklejony był na siłę. Niektórzy to nie wiedzą kiedy zejść ze sceny. Pierwsze dwa sezony z naciskiem na ten pierwszy były spoko ale potem to już szmira totalna. 

 

-------

Z tego co czytam to ma to być reboot robiony przez Hulu. Ja się pytam po co? xD Zamiast tego zrobiliby coś nowego a nie odgrzewać starego kotleta. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...