Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

@goodjuke

 

 

 

Witam, szukam i szukam i nie mogę znaleźć jaki był by najlepszy ram do gier do mojej płyty głównej.

Co do ramu to nie wiem dokładnie jaka specyfikacja ale to nie istotne bo chcę go zmienić. Ze specyfikacji tej płyty głównej wynika, że można wrzucić jakieś lepsze pamięci i je podkręcić, ale nie wiem jakie były by najlepsze i druga sprawa czy nowe kości będą kompatybilne z moim procesorem bo w specyfikacji wyczytałem że współpracuje on tylko z 1333/1600. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, o ile w ogóle takie będą

Link to post
Share on other sites

 

 

Konsultant z X-kom'u powiedział, że najpewniej generacja laptopów, do której należy również mój model (Lenovo Y580) jest za stara dla jednego z najlepszych dysków SSD- GOODRAM Iridium Pro... (polecił mi jakiś inny) Możliwe, że to wszystko było z góry skazane na porażkę, czy konsultant coś kręci?
 

a konsultant polecił blast-a czyli dysk na asynchronicznym TLC :D 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Tacy ludzie kojarzą mi się z jamnikami. Niby pies, ale jakiś taki mały, krzykliwy, tylko hałas robi i najwyżej w łydkę ukąsi. I gdzie takiemu do dostojnego, majestatycznego psa, dumnego reprezentanta tej futrzanej rasy... No nigdzie. Jesteś jamnikiem kolego...
 
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

 

Z małych kolumn jest mały bas - a już na pewno w tym budżecie. Kropka.   I można się z tym pogodzić i słuchać z nich, z przyjemnością, muzyki stereo a przy grach czy filmach (gdzie jakość nie jest już aż tak istotna) uzupełniać je subwooferem*.

 

 

I tak kluczowy jest rodzaj muzyki który słuchamy, jeśli to syntezowany łomot to tani subwoofer przyje...ie i będzie jak w niebie.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio wszedłem na zatrybi zobaczyć co tam za rzeczy wypisują. Ogólnie prawie nic się nie dzieje ale natknąłem się na ciekawy post

 

 

Karty nvidii odpadają, nie chcę wspierać firmy, która gra nieczysto.

 

Chcę zaznaczyć że nie jestem żadnym fanboy-em tylko moim zdaniem jest to ciekawe że ktoś nie chce wybrać najlepszej karty w danym budżecie ze względu na politykę firmy. Jak coś link do postu http://zatrybi.pl/91522/nowy-procesor-i-karta-graficzna

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...