Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Mi pod obciążeniem r9 390 potrafi na zasilaczu zezrec sporo napięcia.

 

 

Uznajać  w podsumowaniu r9 390  (do i5 2500k po oc ) mozna zaryzykowac na dzien dzisiejszy ,ale r9 390 do 2320 taki sobie pomysł ,ale tak jak np ja lub autor proc ma zamiar zmienic to mozna tez r9ke kupic i tragedii byc nie powinno na 2320 ,a jak zmieni to poczuje moc.

 

 

Mi zadna gra na hd nie ma problemu fx 8350
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Marką mało znanym jak iiyama, nec, ezio [ale te dwie to raczej nie ten budżet i wymagania]. Chodzi o to, że myślą [ja też[ że znowu wyskoczy bad pixel [2x iiyama w ciagu miesiaca i pixele]

Mój świat się zapadł :D
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ostatnio sprzedałem obudowę Cm storm scout 2 

 

To nie z forum ale też dobre.

 

"Nóżki obudowy uszkodzone (przetarte w różnym stopniu), obudowa stoi nierówno. Podczas pracy komputera cała konstrukcja wpada w drgania i hałasuje".

"

 
 Trzymam 3 wentylatory 120 mm i zasilacz. 3 dyski twarde i 1 dvd-rom. Obudowa ma cały szereg wad i uszkodzeń o jakich nie raczył Pan wspomnieć O zdjęcia nóżek nie prosił Pan. Pomimo że zgłosiłam w/w problem."
 
Próbowałam się z Panem dogadać. Kpi sobie Pan w żywe oczy. Żądam zwrotu 94 zł brutto rekompensaty. W przeciwnym razie idziemy dalej tą drogą. Ja mam czas i proszę być pewnym, że wyegzekwuję od Pana każdą 1 zł jaką stracę.
 
Nóżki było OK, ale ona się chce na siłę przyczepić  30 minut wyciągała styropian z kartonu ^^
 
Chciałem oddać jej 150zł co dała za budę ale ona che 100 i ją zatrzymać.
Edytowane przez alano
Link to post
Share on other sites

...czasem odnoszę wrażenie, że ta 8ka siedząca w moich slotach, to nieco przy mało, ale nie miałem 16tki, wiec nie wiem czy to RAM, a podział mam jasny: albo gram w gry, albo Filmy XXX, albo pełny brandzel w necie, z milionem zakładek oraz oprogamo testujące i wtedy zużycie RAMu to~ ponad 5GB (nieco dużo???)... http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/scratchhead.gif W tej chwili dokupienie drugiej ósemki, nie jest czymś nieosiągalnym, to kwestyja 200~300 zeta, tylko nie wiem czy mój comp ma taką potrzebę? Proszę przekonajcie mnie, że tak. Po prostu nie chcę płacić i mieć coś, tylko dlatego, żeby mieć albo żeby mieć więcej niż "ktoś", ale z tego nie korzystać http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/szczerbaty.gif 

Ten post był edytowany przez S.N.O.R.K. dnia: Dzisiaj, 13:21

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

Raczej w dziedzinie dystansów nie odnoszą sukcesów. Co do monopolu to chyba tylko Ty twierdzisz, że go mają bo w kilku grupach na fejsie mogę zlecić wykonanie dystansów z adamantu albo vibranium o większej dokładności niż te z powyższych firm.

Tak jak wspomniałem, to nie samochód rajdowy i nie potrzebuję mieć dystansów z materiału jak tarcza Kapitana Ameryki, nie wybieram się na polowanie na Czerwonomordego i jego chorej nazi-bandy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

chieftec aps-550sb taki mam dokładnie http://www.chieftec..../aps-550sb.html.

A ten seasonic co to jest? pierwsze widzę i słyszę liczyłem na bardzie coś markowe i znane marki jak be quiet lub inne.

Racja że nie oszczędza się na zasilaczu lecz na więcej nie stać mnie .

:facepalm:

Edytowane przez kokosnh
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...