Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

A ja kupiłem w Biedronce doskonały i tani papier toaletowy. Dwuwarstwowy,68m w rolce. ,ekologiczny. Jedna strona nadaje się czasem do nosa,bo gładka i nie drażni. Druga,lekko szorstka jest doskonała do du*y. Polecam....

 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
​Coś takiego znalazłem za 4500 Procesor: Intel Core i7-6700 3.4GHz Płyta Główna: MSI intel H110 Pamięć: DDR4 8GB 2133MHz Dysk Twardy: Seagate 1TB 7200rpm 64MB cache SATAIII Karta graficzna: Radeon R9 390X 8GB Karta sieciowa: 10/100/1000 Mbit/s Karta dźwiękowa: 5.1 Napęd: Nagrywarka DVD-+R/RW LG Zasilacz: Chieftec 700W Obudowa: Tracer USB3.0 Inne : du*a

 

Edytowane przez kladiator
Link to post
Share on other sites

Witam. Dziś po raz pierwszy od paru dni wywaliło mi z gry Batman Arkham Knight. Ale w takiej oto nietypowej sytuacji. Prosze nie pytać mnie czemu na tyle ją zostawiłem. Gra była włączona w tle jakies 20 godzin i gdy wróciłem wywaliło ją.

Screeny z podglądu zdarzeń:

 

http://s21.postimg.org/h1qipo5nb/image.jpg

 

 

 

Nazwa modułu powodującego błąd: MSVCR100.dll

Kod wyjątku: 0xc0000005

 

Czy to nie wina ramu mimo to? Sprawdziłem memtest86 i 0 błędów z kolei. Równiez 3dmarki 11,13 oraz Unigine Heaven ani razu nie wywaliło. Także GTA V wlaczylem na kilkanascie godzin i również nie wywaliło. Więc co to mogło być?

 

 

 

Posiadam obecnie 16gb DDR3 1600mhz Kingston Hyperx , 4790k stock, Corsair 750 RM, Asus Strix 980 Ti OC, Samsung Evo 250 gb ( hdd tune nie wykrywa bad sectorów )

Link to post
Share on other sites

Po co w swoich komentarzach używasz "Also"? to takie irytujące. Znasz tylko to jedno słowo po angielsku? W gimbazie nic więcej się nie nauczyłeś?

Zostawię to bez zbytniego komentarza, którego już tej osobie udzieliłem xD
Link to post
Share on other sites

Jeżeli koledzy mówią o wartościach maksymalnych to tak, mają rację. Jeżeli o stałych/średnich, to polecam mniej Krasickiego, Ezopa i Tuwima.

...

Niezbyt rozumiem co ma znaczyć "za wąska szyna"? Jeżeli przeszkadzają ci jej wymiary, to można przy niewielkich umiejętnościach spawalniczych ją poszerzyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...