Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Niby dlaczego większość pro graczy używa produktów Razera?  Dlaczego ludzie bogaci (np. youtuberzy)  posiadają myszy z Razera, a nie z innej firmy?  Jeżeli większość pro graczy używa Razer to coś musi znaczyć.  Nie na darmo Razer przez wielu graczy jest uważany za najlepszą firmą świata,  która produkuje myszki.
 

śmiechłem

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Weźcie już nie narzekajcie.

 

Ja nie narzekam, a jedynie podziwiam Twoją cierpliwość :D

 

Po kilku postach miałem ochotę temat zamknąć, a po dojechaniu do końca - zbanować autora za trolling.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

VDSL to miedź, odległość ma znaczenie jeśli chodzi o transfer. Na samo połączenie i stabilność odległość od centrali nie powinna mieć zbytnio wpływu.

Sorry, ale stwierdzenie jak najbardziej jest błędne ;)

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
warto poczytać zanim strzelisz gafę
Link to post
Share on other sites

Tja %-)

 

Przywołam tutaj Twoje ulubione źródło wiedzy - wikipedię

 

"VDSL lub VHDSL (ang. Very High Speed DSL) – technologia xDSL umożliwiająca szybką transmisję danych przez dwużyłowy kabel miedziany."

 

Reszty tłumaczyć mi się nie chce, bo i tak do Ciebie nic nie dotrze.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ale za wlasna kase bym nigdy nie kupil, kazdy by jezdzil jakby dostal za darmo :P

Rozumiem, ja tak samo bym się woził taka gablota 24/7 :P

Za własna kasę bym tego nie kupił bo nie ma takiej opcji :P w kieszeni tyle co w głowie majora.......Zajechać bym zajechał ale kupić bym tego nie kupił nawet mając ta bankę  czy ile to tam warte.....

Link to post
Share on other sites

Tja %-)

 

Przywołam tutaj Twoje ulubione źródło wiedzy - wikipedię

 

"VDSL lub VHDSL (ang. Very High Speed DSL) – technologia xDSL umożliwiająca szybką transmisję danych przez dwużyłowy kabel miedziany."

 

Reszty tłumaczyć mi się nie chce, bo i tak do Ciebie nic nie dotrze.

Odsyłam do podręcznika fizyki ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...