Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Ja czytam dużo :)

mój kumpel lubuje się w podręcznikach do linuksa i ksiązkach z matmy :);)

 

coraz trudniej spotkac ludzi ktorzy czytaja, a jeszcze do tego polskiego autora...

z Lema wiele nie czytałem, ale taki klimat ogólnie lubię. Zresztą ja wiele rzeczy lubię :) przygodowe, historyczne, SF, fantasy (władcę pierścieni czytałem po polsku i angielsku ;) )
Link to post
Share on other sites

Ja czytam dużo :) ale same PDF-y

Ciekawe co to za PDF-y ?

 

z Lema wiele nie czytałem, ale taki klimat ogólnie lubię. Zresztą ja wiele rzeczy lubię :) przygodowe, historyczne, SF, fantasy (władcę pierścieni czytałem po polsku i angielsku ;) )

Lem jest switny ale czesto niedoceniany w Polska) a zagranica bardzo znany. Cudze chwalicie a swego....
Link to post
Share on other sites

Moje czytelnictwo lema było ograniczane przez zasoby biblioteki szkolnej :> dobrze, że wogóle coś mieli. Ale chciałbym, żeby każde dziecko w polsce miało dostęp do takich skarbów (czyli książek) jak ja miałem kiedyś w tej szkolnej. Ale już i ona się zmieniła ;) większość z tych perełek ze starości została wyrzucona :)

Link to post
Share on other sites

Komentarz spod newsa o nowych pamięciach DDR3, skądś indziej, ale i tak mnie rozbawił :)

Dożywotnia gwarancja? Znaczy, że jak moduł padnie (umrze) to koniec gwarancji? :)

A myślałem, że to dożywotnia gwarancja do śmierci właściciela ;)

Link to post
Share on other sites

ten drugi chyba dobrze mówił

bo o ile się orientuję niegdyś na pióra pewnej firmy była gwarancja dożywotnia dla pierwszego właściciela

wobec tego jest chyba błąd w samej treści newsa, gdyż powinno być "wieczysta gwarancja"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Heheh genialne te interpretacje "dożywotniej gwarancji" :)

 

Jeśli się nie mylę, to gwarancja obowiązuje do wycofania produktu z rynku w takim przypadku?

 

Witam, jestem nowy, czy ktoś powie mi co to USB... w goole znalazłem że to do danych... a tu że można wygrać USB... przecież każdy ma USB xD

MIAZGA!!! :)

 

EDYCJA:

Sorka za podwójny post. Nie zauważyłem, że zamieściłem tu ostatni. Zresztą nieważne...

Link to post
Share on other sites

kociol mowi do garnka :D

cóż...polski język ciężka mowa....

 

coz zamiarem bylo napisanie kociol mowi do garnka...

następny tekst do złotych myśli...

 

EDIT

jeszcze jedno

 

Widzę, że kłócicie się na trzech frontach na raz... :lol:

Link to post
Share on other sites

Z poradnika:

 

Problem:

Mam problem otóz grając w Far Cry 2 gra dziwnie przeskakuje fps 45-70 na dx10. Wszystko na max,ale jak jade samochodem ,czy się obracam to jest przeskok jak by opuszczało klatke, ale ilość nie spada.

Jedna z odpowiedzi:

nie mrugaj zbyt często :-)

Link to post
Share on other sites

W zasadzie ten tekst mało co tu pasuje ale warto wspomnieć.

 

Wydłubane z SB :

 

"czasem człowiek musi pogadać ze sobą (MJ był pionierem)"

 

Siedzenie w nocy z botami jest upierdliwe i nudne, warto wtedy dokonać dialogu wewnętrznego co jest niestety rano odbierane jako bezczelny spam.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...