Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

zamiast "A" może być "Ampire"

a teraz 3 poprzednie, którym tytuły nadano pośmiertnie lub jeszcze żyją, ale temat tam zdycha

1) The Ampire menace

2) The SPAMs' onslaught

3) The revenge of the Ampire (zmienione z oryginalnego The revenge of the SPAM bo by fabularnie nie pasowało)

niestety 1 część znikła (mod ją wykasował adminowi, ale nie na tym forum, 2 żyje, ale zdycha, również nie na tym forum, 3 jest obecnie pod inną nazwą, apeluję jednocześnie o zmianę tytułu)

pozdrawiam

 

EDIT

jak tak bardzo MJ chcesz być z kogoś dumny to z kol. zeratul

chociaż sevae też ma w tym udział - to on usystematyzował dane

Link to post
Share on other sites

niestety 1 część znikła (mod ją wykasował adminowi, ale nie na tym forum, 2 żyje, ale zdycha, również nie na tym forum, 3 jest obecnie pod inną nazwą, apeluję jednocześnie o zmianę tytułu)

Systematyzuję dalej dane. Po pierwsze to na tym innym forum to nie były pełne edycje... i miały trochę inne nazwy... ta edycja jest ku pamięci pierwszej dla G.R.U.P.E., którą ja usunąłem bo ją założyłem, a na tamtym forum swoje posty można było usuwać (i całe swoje tematy :rotfl: ).

 

Natomiast na benchmarku też były wcześniej 2 spamposty usunięte przez A, pozdrawiam Cię A :rotfl:

Link to post
Share on other sites

co można zrobić w nocy przez 20 min :o

 

wypic ze 2/3 piwa

zwalic konia sobie/komus (to dla kolezanek xD) ale bez obrazy

napisac 20 postow spamu

zadzwonic do sasiada do domu

kaka/kupa/kloc

isc po mleko do lodowki

wyprowadzic psa/kota?

zabic sie (skoczyc z mostu, z pociagiem moze byc problem bo nie pojedzie?...)

hmmm chyba tyle na razie :rotfl:

 

jedziem dalej:

isc się wysikać :rotfl:

zajarac skreta (ja nie pale)

zabic kogos

Link to post
Share on other sites

co jak co, ale ten temat cały powinien być tu zamieszczony jako złota myśl :rotfl:

LINK

pozdrawiam

 

EDIT

 

Dla tych którym nie chciało się czytać na wikipedii:

 

Oferta Mehmeda IV

 

„Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję Wam, zaporoskim Kozakom, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej Waszymi napaściami przejmować.

Sułtan turecki Mehmed IV.”

 

 

Odpowiedź Kozaków

 

„Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z Ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą du**ą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gó**o. Nie będziesz Ty, sukin Ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z Tobą ziemią i wodą, k^%^@ Twoja mać. Kucharzu Ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński Ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, k^%^@ Twoja mać.

 

O tak Ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz Ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w du**ę pocałować nas!

 

Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.”

Link to post
Share on other sites

To mnie rozbawiło do łez:

Chszanie obesrańca co wycina wyniki, powinieneś się koleszko leczyć na dynie.

W ten oto sposób swoje niezadowolenie wyraził jeden z użytkowników Benchmark'a po tym, jak zgłoszono jego wynik w rankingach do usunięcia :D

 

EDIT:

"DOWCIPNIŚ" hahah :?:

Link to post
Share on other sites

W ten oto sposób swoje niezadowolenie wyraził jeden z użytkowników Benchmark'a po tym, jak zgłoszono jego wynik w rankingach do usunięcia

Taaaaa....pamiętam ten tekst :D tym bardziej że to moje dzieło...

 

Dzięki Qpers, czuje sie doceniony :)

 

A tak poważnie to pamiętacie o kogo chodziło..."DOWCIPNIŚ" mu było na imie.

Chlastał wszystkie wyniki z pierwszej strony i to dość systematycznie :)

 

P.S. Nim sie zorientowałem o wpadce już było po ptokach :?:

 

Link to post
Share on other sites

Dziś coś z naszego nowego SB (czytamy od dołu) :

 

| TheSpeed: kuwa ja wam dam

| Sebool_uk: a moze pensety

| matej: albo nożyczek

| multijumper: No to wpadnie póżnym wieczorkiem

 

| mICh@eL: wszyscy jeżdżą kombajnami, a biedny TheSpeed używa kosy

| mICh@eL: w końcu żniwa są

| multijumper: Cyt. : "moze w polu robi"... dobre a nawet bardzo dobre

 

| Sebool_uk: hehe byc moze:)

| matej: albo bolesna obstrukcja:)

| Sebool_uk: okres

| matej: może ma jakiś problem^^

| Sebool_uk: moze w polu robi xD

| multijumper: Ha ha ha...

 

| Sebool_uk: TheSpeed zaginal w akcji

| Sebool_uk: niestety...

| multijumper: I to raczej długo

 

| multijumper: To sobie poczekamy

 

Na forum czasami bywa ostro...

 

"mistrzu weź tam hamuj piętunią bo Ci się chyba coś przemieniło w główce ??

Może jeszcze na Pan bedziemy sobie mówić i ogólnie rózne dziwne rzeczy ??

 

nie kur.wil, nie chu@jowal, nie dzgal epitetami takze nie rob z siebie "cnotki nie wydymki" .. i nie krzycz jak zwracasz komus uwage bo to tez nie ladnie"

 

"chu@jowal' no tego jeszcze nie było ;)

 

Link to post
Share on other sites

Na forum czasami bywa ostro...

 

"mistrzu weź tam hamuj piętunią bo Ci się chyba coś przemieniło w główce ??

Może jeszcze na Pan bedziemy sobie mówić i ogólnie rózne dziwne rzeczy ??

 

nie kur.wil, nie chu@jowal, nie dzgal epitetami takze nie rob z siebie "cnotki nie wydymki" .. i nie krzycz jak zwracasz komus uwage bo to tez nie ladnie"

 

"chu@jowal' no tego jeszcze nie było ;)

 

no on się za bardzo pakuje w nie swoje sprawy...

Link to post
Share on other sites

Piszcie co chcecie, ale takiej mowy jak ostatnio będąc ze znajomymi na wakacjach tu raczej nie było, my po prostu ryczeliśmy ze śmiechu:

 

A więc sytuacja przedstawia się tak: siedzimy sobie przy stole po kilku głębszych i nagle koleżanka zaczyna temat:

-Rudy ostatnio się do Ani dobierał.

-No to ma w ryj - reakcja chłopaka Ani.

-To ode mnie też ma w ryj - mówi jeden kumpel.

Po chwili ktoś rzucił: Czemu od ciebie?

I teraz uwaga, bo odpowiedź miażdży:

-Bo podrywa dziewczynę mojego chłopaka.

 

Ale i tak najlepsza była jego mina jak załapał co powiedział ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...