Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Stare nawyki ;)

 

W zasadzie ten tekst mało co tu pasuje ale warto wspomnieć.

 

Wydłubane z SB :

 

"czasem człowiek musi pogadać ze sobą (MJ był pionierem)"

 

Siedzenie w nocy z botami jest upierdliwe i nudne, warto wtedy dokonać dialogu wewnętrznego co jest niestety rano odbierane jako bezczelny spam.

 

To dobre :!:
Link to post
Share on other sites

miło, że jesteś sevae, nawet jeśli tylko przelotem

mam nadzieję, że już tu zostaniesz bo "Zielonych" przybywa, a SPAMerom szyki coraz bardziej się kurczą...

jeśli nie wróci do nas czołowy dowódca (czyt. Ty) to nie mamy żadnych szans w tej wojnie ;)

też takie dość stare nawyki, od dawna zakopane na dnie duszy czekają na odpowiedni moment do przebudzenia się ;):D ...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Niedługo wszystkie wypowiedzi tego usera będzie można tutaj wklejać bo coraz więcej jest właśnie na takim poziomie jak ta powyżej. O interpunkcji i zaczynania wypowiedzi z DUŻEJ litery nawet nie będę wspominał :(

 

PS widział ktoś taką bo ja nie? :?:

Link to post
Share on other sites

O interpunkcji i zaczynania wypowiedzi z DUŻEJ litery nawet nie będę wspominał

zaczynamy zdanie WIELKĄ litera poniewaz Z DUZEJ to rusycyzm ( idz do pani polonistki to moze Ci wytlumaczy - starszej daty byc musi :D )

 

 

PS widział ktoś taką bo ja nie? :?:

hmmm to chyba powinno byc P.S. ? bo w sumie skrot ??? no i przed " bo " przecinek chyba tez wystepuje ...

 

bez prztyczkow jak sam nie stosujesz zasad ( i tym milym akcentem robiaz "bledof" co nie miara : pozdrawiam :evil::( )

Link to post
Share on other sites

Panowie, spokój, nie dokuczać sobie nawzajem

są ludzie, którzy na forum nie mają w zwyczaju zaczynać wypowiedzi z dużej litery (np ja :?: ), a polskie znaki...no tutaj to nie mogę znaleźć uzasadnienia

nie kłóćcie się już, rączka na zgodę i spokój na forum ma być

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...