Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Dziwię się, że koleś jeszcze tu nie wylądował. Otóż chciał wypalić płytkę instalacyjną Windows 7:

 

Z tego co wiem(widoczeni) żle, że zeby zaintalowac windowsa trzeba go nagrac na płyte cd. Tzn jakiegoś bootowalnego windowsa zeby podczas rozruch sam się odpalił.

 

Moje pytanie polega na tym, że jak mam nagrac zbootowany plik ISO na płyte CD jeśli plik .ISO zajmuje około 4 gb..

Link to post
Share on other sites

Co prawda nie z forum naszego ale zwala z nóg :P:D

 

Witam mam pytanie do państwa mianowicie posiadam w domu dysk twardy, dvd, cd obudowe do kompa głóśnik monitor crt karte graficznom kable. Mam pytanie czy da się z teggo złożyć komputer tak aby odpalił? mam jeszcze jedno pytanie czy da się te przedmioty tak zmniejszyć żeby powstał laptop czekam na odpowiedz (proszę nie mówić że to głupi pomysł) chyba wiem jak przerobić obudowe na mniejsza a reszta?

;);)

Link to post
Share on other sites

też nie z tego forum ;)

 

a ja nie mam procesora tylko około 20 małych ajnsztajnów przerzucających bity łopatami, i nie są podpięci do płyty głównej tylko do przestrzeni 4d zagiętej do innego wymiaru

Ależ ma bujną wyobraźnię ;)

Link to post
Share on other sites

ELO

MAM NAJLEPSZY REKORD ŚWIATA!!

INTEK CORE I7 655 POSTAWIONY NA 20 GHZ PRZY NAPIĘCIU 0.9845 CHLODZONY KOKA KOLĄ !!! OTO SCREENY:

 

http://WWW.HARDWAREG-SCREEN-OC.COM

 

KTO NIE WIEZY NIECH SPIER :co: DO OCEANU I sr*c KUPE

oryginalna pisownia chyba zachowana, tekst przepisywałem, nie miałem możliwości skopiowania

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale ten czas szybko leci :o

Zaraz... 45nm wprowadzili pod koniec 2007 :P

 

EDIT:

jednak mu wyśle na chatę żeby się z tym je :co: ał i tyle + cztery cegły w paczce żeby miał za co płacić... ;)...

Ah to jego podejście :/

 

O, jeszcze jedno :D

grał ktoś w sa-mpa? (SA-MP - San Andreas Multpilater)

nie ale grałem w rozdaj bana :]
Złe zielone grożą każdemu i na każdym kroku :o;)

 

Dzisiaj chyba jest pełnia :x

12 Paź 2009, 16:42 | TheSpeed: Nie chce nic mówić, ale programiści benchmarka to chyba po podstawówce są, wszystko się rozjeżdża :[

12 Paź 2009, 16:42 | mICh@eL: CTRL+F5 i jest OK :D

12 Paź 2009, 16:42 | dRUGs: ;)

12 Paź 2009, 16:45 | TheSpeed: tyyy, faktycznie ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...