Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

W dziale mini-recenzje na wszystkich zainteresowanych czekają trzy najnowsze gry na konsole.

Gdyby tylko można było wypożyczyć od redakcji konsolę... :)

Gdybym miał którąś z tych konsol bym wziął do testów jakąś gierkę, a tak ;)

Jeśli nie możecie przetestować i zrecenzować wyżej wymienionych gier, ponieważ nie posiadacie danej konsoli to na jaki ch*j się żalicie pod artykułem w sprawie recenzji?
Link to post
Share on other sites

http://img190.imageshack.us/img190/5910/screenhunter02oct200303.jpg

 

pozdrawiam

 

EDIT

 

wybaczcie mi sposob w jaki to pisze i bledy gramatyczno - stylistyczno ortograficzne lecz jestem po prostu kretynem ale z tym sie pogodziłem juz dawno teraz potrzebuje informacji!

Link to post
Share on other sites

karta graficzna, budżet do 400zł...

 

w tej cenie to TYLKO 4850 lub GeForce 4850.może pozbieraj jeszcze trochę i kup coś lepszego?

pozdrawiam

 

EDIT

 

Kto korzysta z twittera?

 

Ja, mam łącznie cztery w kolumnach, chodzą po 3-4 godzinki na dobę ;)

Jesteś tajemniczym hodowcą chomików ???

Co z nimi robisz...;)

Generują mi prąd. Ostatnio mi pobór mocy wzrasta i myślę o dodatkowej parze, ale wiesz, z drugiej strony trzeba pasze kupować, bo zdechną po 2 kWh :D

A jak to cenowo wychodzi w porównaniu z konwencjonalnym zasilaniem? Jestem ciekaw bo może zainwestuję.

Było spytać o ceny paszy bo może to wcale nie takie opłacalne ?!...

No o to się pytam właśnie... bo chyba z rozmnażaniem problemu nie powinno być, więc w koszta wchodzi tylko pasza... chociaż jak cały czas pracują...

 

Dokarmiasz stadko rozrodcze czy bardziej opłaca się dokupywać nowe sztuki do pracy?

Ciekawe pytanie, ja bym jednak wolał założyć mini fermę chomiczą.

Takie perpetum mobile, prawdopodobnie szybko się psują więc trza kombinować właśnie w kierunku "masowej produkcji" że się tak wyrażę.

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem artykuł o spalaniu prądu, to faktycznie na AMD nic się nie zaoszczędzi, a nawet straci, więc bardziej opłaca się i5. Bo na AMD komputer będzie drogi w utrzymaniu. Dzięki za rady. Czy przez te chłodzenie do i5 będzie mniej spalał prądu komputer?

Phenom II 720 @3.5Ghz(Vcore 4,750 - Noctua NH-U9B)

Link to post
Share on other sites

coś z tematu "Jakie imię wybralibyście do bierzmowania?"

Polecam już bardziej Freda Flintstona :

- koksik przy masie jest. Zawsze Ciebie obroni,

- ma swoich ludzi do brudnych robót Barney

- ma swoją osobistą mature redhead a później to nawet i wyrwał nasty teenager smilies/bigsmile.gif,

- pitbulla ma swojego

- swoje własne BMW

 

 

Same plusy, a ty jakiś tam męczenników szukasz :)

:)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...