Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Nowaj, co w tym takiego niezwyklego/dziwnego/whatever? Dysk jak dysk - po prostu buczy, ale jest to na tyle ciche, ze nadal mozna go pochwalic za kulture pracy. Odnosilem sie chociazby do mojego starego WDka, ktory oprocz buczenia chrobotal i piszczal.

Link to post
Share on other sites

Jeśli dysk jest słyszalny to raczej ciężko nazwać go cichym...

 

Swoich HDD nie słyszę nawet przy zdjętym panelu bocznym i takie dyski można określić mianem cichych.

Link to post
Share on other sites

Hmm, no tak, jak zwykle skróciłem swoją myśl i nie zawarłem najważniejszych informacji, przez co faktycznie może być to trochę bezsensowne. Chodziło mi o to, że dysk buczy, ale słychać go przy otwartej budzie i w całkowitej ciszy + mam Zalmana Z3 Plus, który jest niezły aczkolwiek niewyciszony, to też ma wpływ. Normalnie słyszalny jest jedynie wiatrak na CPU i szum powietrza.

 

EOT.

Link to post
Share on other sites

No nie , ludzie , to są dyski których nie słychać?  Ja w r4 słyszę tylko swoje dwie baracudy i to mnie najbardziej denerwuje! (w zamkniętej obudowie ze 150 cm) Nowaj ,ty to masz szczęście! (człowiek caaaałe długie życie sie uczy)

Edytowane przez Muchas
Link to post
Share on other sites

I to spore. Trzecia z rzędu grafa od Gigabyte'a, a piszczące cewki znam jedynie z opowieści :] 

 

 

Matko święta to i ja mam szczęście. Dzisiaj zainstalowałem mojego gigabyta Ghz i też jest cichy :) Piszczących cewek i piszczącej żony ((z powodu mojego zakupu ) bym nie zniósł.mam nadzieje ,że problem nie pojawi się 10go dnia :)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Wulfen

0  

2014-01-25 15:39

oczywiscie jest wygladzanie, sa dodatkowe efekty, wiecej roslinnosci, wiatr i kilka innych ulepszen

  1. XT600

    0  

    2014-01-25 17:53

    Tutaj masz swój AA i grafikę nie dostępną dla PC


    1. Wulfen

      0  

      2014-01-26 14:18

      wiadomo ze ssaa nie bedzie, tak samo jak na kompie(nie odpalisz jednocześnie tress aa, tressfx i 60fps).

    2. Wulfen

      0  

      2014-01-26 14:19

      a poza tym to wole jednak lepsza fizyke i dodatkowe efekty na ps4 niz jakies tam aa

       


przemek2503pl

0  

2014-02-25 08:33

ultra/high....to nie ultra ?...???????

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

(...)dziś w pracy gdy telefon leżał w mojej kieszeni w spodniach przejechałem w dość bliskiej odległości mocnym magnesem w wielkości pięści blisko telefoniku około 3 razy. (...)czy jest możliwość że mogło się coś stać ?
 

 

Nic się nie stanie

 

Bo naopowiadali mi głupot że może wylać ekran po czasie albo że powyrywa jakieś części z płyty itp dlatego pytam bo nie siedzę w temacie .... 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Takie małe rozważania nad macierzą :o

 

Tak, mam dwa 1gb WD-ki, a z tego co poczytałem gdybym połączył 128gb SSD z 1tb HDD to bym miał 256GB w sumie. No chyba że kombinować z innymi niż raid 0 (a trochę tych kombinacji jest) i spiąć 128gb +1tb +1tb, ale wtedy pewnie i zabawy by było więcej - nieadekwatnej do korzyści. Dlatego chyba jak już wciągać na pokład SSD, to dać go jako nie łączony w macierz dysk na system +dwa WD zRAID-owane w jeden? Hę?

Link to post
Share on other sites

@up - najbardziej podoba mi się: „Genlock Znany również jako „house sync” - synchronizacja z widownią" - może być przydatne, poza tym jest biała ^^

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...