Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Brat Jaazika zawitał na forum:

 

 

sam mam aktualnie 9600GT (stara karta z 2008) i wiesiek działa mi na 1920x1200 AAx2 full detale, Just Cause 2 full detale 1920x1200 i wiele innych, więc karta pokroju 7770 pociągnie wszystkie ścigałki
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Pytanie takie jak w tytule czemu ten program " http://www.techpowerup.com/downloads/2317/techpowerup-gpu-z-v0-7-5/   "   nie wykrywa physX-a? jest odhaczona ta opcja a wersja programu jest najświeższa więc czemu tak jest? 

 

 

Parę razy włącz i wyłącz program,niech trochę podziała.

 

To troche podobne do starych problemow z blaszakiem: jak cos nie dziala, najlepiej wylaczyc i wlaczyc ;-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Każdemu według potrzeb.

 

 

 

Zestaw dla 11 letniej dziewczyny.

 

 

Teraz to nie wiem, ma być do zestaw do bardziej profesjonalnej pracy czy do hobbistycznego renderowania filmów, internetu itp ?

 

 

Nie.Bardziej trzeba traktować rozrywkowo,ale czasem coś wykonwertować tzn video... JA zakładam że taki 4570 wystarczy,ale czy wystarczy integra?....

 

 

Intel Xeon E3-1230v2 /3.3GHz, 8MB, LGA1155, BOX/

Asus GeForce GTX 650 Ti 1GB DDR5 128bit (928/5400)

 

Uwielbiam gdy każdy temat schodzi na schemat (+zachowana chronologia).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Skoro problem rozwiązany jaki zasilacz byście mi polecili. W przyszłości mam zamiar wymienić dysk na SSD i ramu dorzucić z 8gb na drr3, procesor na samym końcu bo płyta główna robi mi dodatkowo 2 rdzenie czyli wychodzi 12 ghz

Tyle wygrać! Chyba dawno nie słyszałem większej głupoty. <3
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

pełen cytat:

 

Blue PiK, dnia 22 Sty 2014 - 19:44, napisał: Instalator zabierze Ci jeszcze 100MHz na "dysk rozruchowy". Wpiszesz 40000 lub 42000 albo podobnie nie będzie to miało znaczenia, Chyba, że jesteś perfekcjonistą i chcesz mieć dokładnie 40GHz, to zastosuj się jak w powyższym poście. 40GHz to prawda mało ma W7

 

no i ...

 

Bobra poprawiem

 

Chyba gościu coś mocnego palił :)

http://forum.benchmark.pl/topic/115996-jak%C4%85-liczb%C4%99-wpisa%C4%87/?do=findComment&comment=1289532

:D

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites

"Miszcz" fanbojstwa

 

 

Jak on chce do gier, to po co mu proponujecie Intela i5 który kosztuje wiadomo ile, skoro może mieć 6 rdzeniowego fx'a który będzie tańszy + do tego dokupi chłodzenie i pewnie wyrobi się w cenie tej i5'tki. Ja mam po OC i nie narzekam.   A jeżeli już musi być składany to znalazłem niezły http://allegro.pl/he...3869662667.html
 
Link to post
Share on other sites

To akurat po części prawda. CF działa już na płytach x16;x4, jednak multi-gpu na takim mobo to raczej kiepski pomysł. SLI natomiast wymaga x8;x8 i tym samym zapewnia sensowne wykorzystanie kart.

Link to post
Share on other sites

To akurat po części prawda. CF działa już na płytach x16;x4, jednak multi-gpu na takim mobo to raczej kiepski pomysł. SLI natomiast wymaga x8;x8 i tym samym zapewnia sensowne wykorzystanie kart.

 

 

Ale co ma certyfikat SLI do stawiania Crossfire ? Jest wiele płyt 8x/8x Crossfire które nie obsłużą SLI bo nie posiadają certyfikatu :)

 

ps mylisz się Nowaj (jak kolega MiK86 słusznie zauważył)

pci-e 3.0 4x = pci-e 2.0 8x tak więc to akurat b. dobry pomysł na haswellach 

 

pozdrawiam

Edytowane przez ripjaw
Link to post
Share on other sites

 

 

Jest wiele płyt 8x/8x Crossfire które nie obsłużą SLI bo nie posiadają certyfikatu

 

Może kiedyś było, ale jakoś nie przychodzi mi do głowy żaden model z obecnie produkowanych, więc oświeć mnie jak możesz.

 

Testowałem CF z 7970 na swoim Z77-G43 i na G55 u znajomego, z którym pożyczaliśmy sobie karty. Różnica w wydajności faktycznie znikoma. Wrażenia z gry - zupełnie różne. Stuttering przy x16; x4 to tragedia i osobiście nikomu nie życzyłbym takiej konfiguracji na stałe. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...