Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@@jacekgothic, Sprawdź w szufladzie, czy czegoś nie brakuje :->

Zakupiłem w ciemno, po mini-recenzji/opisie/relacji BIGiego (dziękuję!). Pad faktycznie wychwalany zasłużenie. Ogólnie nadal wolę ergonomię Dualshocków, ale x360 również konkretnie leży w ręce. 
Pomijając fakt dość prymitywnego sposobu wyłączania go (wyciągnięcie baterii), to na wstępie bardzo sobie chwalę - sterowniki zainstalowały się same, gry automatycznie odnajdują kontroler i współpracują bez zająknięć.
Odkrywczy w tym momencie nie będę, ale jeśli ktoś szuka dobrej jakości pada do PC, to można śmiało brać.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Pomijając fakt dość prymitywnego sposobu wyłączania go (wyciągnięcie baterii)

 

Po 15 minutach bezczynności sam się wyłączy :D

i w brew pozorom nie ssie akumulatorów :)

 

 

Odkrywczy w tym momencie nie będę, ale jeśli ktoś szuka dobrej jakości pada do PC, to można śmiało brać.

 

Fakt, przewodowego używałem od jakichś 4 lat ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja na kablu mam/miałem DS2. Jeszcze pierwszy, który dostałem wraz z konsolą - przeżył wiele, trzyma się dobrze. Natomiast ostatnimi czasy problematyczna stała się współpraca z grami - nowsze tytuły już nie zawsze współgrają (prawy analog działa odwrotnie niż powinien), a że nie chce mi się go konfigurować xinputami czy innym czortostwem, oraz fakt że dręczy mnie kabel - stanąłem przed wyborem X360, XBO, DS4.

XBO - aktualnie już są sterowniki i oficjalne wsparcie, ale jedynie po kablu. Plus cena pada zabija.
DS4 - mój osobisty faworyt ze względu na przyzwyczajenia, ma bajeranckiego touchpada który działa jak myszka, ale jest trudny w konfiguracji z PC przez brak oficjalnego softu, cenowo stoi pomiędzy dwoma X'ami.
X360 - tani i dobry, dobry i tani, wszystko działa automatycznie, niczym się nie przejmuję - praktyczność i prostota wzięły górę

 

@@BIGPUN, KLIK! 

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

 

 

X360 - tani i dobry, dobry i tani, wszystko działa automatycznie, niczym się nie przejmuję - praktyczność i prostota wzięły górę
 

i co ważne ikony na ekranie od razu pasują. W moim wieku translator pomiędzy trójkącikami a literkami troszkę już szwankuje :)

Link to post
Share on other sites

Oglądane podczas premiery na HBO :) Teraz mam okazję sobie przypomnieć na spokojnie.

W lato wywożę pisklęta i małżę na wieś, będzie mniej pracy, to może sobie pooglądam zaległości. Mam listę Nowaja i Skeepa,

do tego coroczny triathlon z Terminatorem i DarkKnightem:)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...