Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

P.S.

Nie robię reklamy, ino w dżysku ten chinol jest chyba obecnie najtaniej :D

http://www.abra-meble.pl/domowe-biuro/biurka-krzes/fotel-regensburg.html

 

MAm właśnie identyczny i właśnie z Dżyska :D

Może być choćzeosuła mi się..sztyca i sama z siebie lubi się pomalutku zapaść..... No i nei wiem czemu ostatnio mi się zaczął kolibać

Niemniej jednak w tej cenie trudno o coś lepszego.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Kot nie rwie pazurami, jak 2 latam mam kota i gościnnie na parę tygodni/dni co jakiś czas dwa inne to jeszcze nic poza drapakiem i starym pluszowym bokiem od kanapy który postawiłem im obok ściany nie drapią :) W domu Rodzinnym mojej Lubej są 3 koty i owczarek i jedyne co drapią to specjalne obicie do drzwi oraz także stare łóżko :) Nie spotkałem się z takim kotem co by sobie potencjalne miejsca do spania/zwisania/leżenie id sobie rozwalał albo darł :P

Podpytałem jeszcze teraz po znajomych i 2 kupowało w SOFA.com.pl, przejrzałem i dorzucę sobie do wyboru jeszcze trzy pozycje. (zobaczymy jak się do Czerwca uplasują cenowo i coś się kupi :)   )

Pierwszy
Drugi
Trzeci

Link to post
Share on other sites

Jak już fotel zaczyna skrxypieć, trzaskać i samoistnie obdzierać ze skóry to można to reklamować czy utonę w stercie papierów i wymówek? (Dżysk...)

Też z chęcią się dowiem, jak Dżysk podchodzi do tego typu reklamacji.

Mój fotel ma prawie 10 m-cy i posiada wszystkie te cechy opisane przez Sid'a oraz dodatkowo siedzisko się spłaszczyło i jest twarde :->

Link to post
Share on other sites

2 lata gwarancji na podstawie paragonu. Jak mają na stanie to wymiana od ręki, przynajmniej u mnie tak jest.
Nie wiem jak w innych bo może się zdarzyć tak, że kiero każe spisać reklamację a potem regionalny lub on sam ją odrzuci.

Niemniej uszkodzony podnośnik jak już wcześniej napisałem = wymiana połowy fotela bo:
1. w sklepach nie mają odpowiedniego impulsatora kinetycznego,
2. nawet jakby mieli to wątpię, żeby ktoś miał pojęcie jak go odpowiednio użyć, 
3. niedpowiednie użycie kończy się zniszczeniem mechanizmu TILT,
4. gdzie jeszcze wybicie z podstawy,
5. nie mają najczęściej czasu na spisywanie reklamacji pomimo tego, że jest to tylko jedna kartka do wypełnienia.

Tak więc składać reklamację można śmiało.

@Biafra

Był ostatnio koleś z RMA to go pogoniłem bo:
1. kupił fotel nie dostosowany do swojej masy (to idzie jeszcze przeboleć),
2. złożył go odwrotnie. Tak, da się w niektórych zamocować siedzisko odwrotnie nawet pomimo czerwonej strzałki z napisem FRONT.
Co to ma do rzeczy? Otóż otwory pod śruby są mocowane tak, żeby wytrzymywać wciskanie (tylne) oraz wyrywanie (przednie). Montując siedzisko odwrotnie narażamy się w najlepszym wypadku na obicie łba jak fotel trzaśnie po odchyleniu do tyłu. W najgorszym jeżeli stoi coś ostrego za nami.... Niestety ale ludzie nie mają wyobraźni i żeby dużo nie pisać są poprostu idiotami.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Asrock B75 Pro3-M, jak sprzeda się i5 to przyjdzie na jego miejsce i3, 4GB Ram, GTX660 lub zejdę jeszcze dalej do HD7770 i zasilać będzie Corsair CX500M.

 

Robię downgrade bo komputer służy mi teraz głównie do przeglądania internetu i oglądania filmów.

Płytka główna + zasilacz powinien być już też na weekend więc w weekend będzie co robić ;)

Link to post
Share on other sites

Jak mówicie o tych fotelach do 300 zł to i ja się wypowiem.

Cały czas miałem jakieś fotele za 100-200 zł z Józka czy tam z innego supermarketu. Jakieś 2 lata temu kupiłem takie coś

http://www.zenga.pl/allegro/fotel_hc_1082_1.jpg

 

I muszę powiedzieć, że rewelacja jak dla mnie. Wiadomo - eko skóra, ale bardzo miękka, fotel wygodny, siedzisko się lekko spłaszczyło, ale nadal jest miękkie i nie czuć niczego twardego po zajęciu miejsca. Jedyny minus to skrzypiący tilt, ale WD40 raz na jakiś czas i nie skrzypi przez 2/3 miechy ;) No i wygląda ekstra, choć nie pogardziłbym wyższym oparciem (mam 180 cm i kończy mi się w połowie głowy).

Cena - 299 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...