Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Kicia będzie mieć bal :D 

Nawet ogonkiem nie macha jak piesek, że smakuje :D:P

1 godzinę temu, Cepheus119 napisał:

Po 12 latach na Samsungu zmiana na iPhone 12 (używka :)) na razie bardzo na plus.

Na innym forum napisali by ci, że zdradziłeś Androida :D 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, drVanSteiner napisał:

Mój ekspres się zbuntował i postanowił robić kawę do pojemnika na fusyemoji2959.png
Zgłosiłem na gwarancję, ale jak każdy prawdziwy Polak zacząłem sprawdzać jakie diagnozy stawia internetemoji1787.png i ktoś podpowiedział, że może oring na tłoku zaparzacza. Więc kupiłem, wymieniłem i działa jak nowy. Stary faktycznie był zbyt luźny i mimo, że czyszczę co tydzień, to nie zauważyłem. Przy okazji kupiłem drugi na zapas i jakiś dynks do czyszczenia, żeby do darmowej przesyłki dobićemoji16.png0ac4d7b9ff2f5166b30e8a1da4b9ebed.jpg

A w weekendy montowałem lustro i oczywiście uwalilem rógemoji2959.pngemoji2959.png
Lustro nienaprawialne, bo z tyłu ledy i uchwyty na haki, więc może ręcznie ktoś się podejmie. Ale już się nastawiłem na zakup nowego. Więc będę miał dwa razy droższe niż chciałem emoji24.pngf38cf790b64bf4ad17fa41eb43be3952.jpg

 

Ja też w swoim lustrze uwaliłem róg (w trakcie wycierania), ale w dużo mniejszym stopniu. Moje również ma podświetlenie led. Pojechaliśmy z ojcem do szklarza, który podjął się próby obcięcia. Na szczęście, operacja zakończyła się powodzeniem. Kosztowało mnie to tylko 10 zeta. Gdyby pękło, za nowe, musiałbym zapłacić ze 300/400 zeta, jak nie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Kabel od PC mi się uwalił, kupiłem angielski w komisie za 5 PLN. Akurat przejściówkę już mam, więc rybka, nie ma sensu przepłacać za takie pierdoły.


6087061200_1675263355_thumb.jpg

ix2RQsM.jpg

Edytowane przez 030366
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Kupiłem Synu buty za 30,- zł.
Ponieważ poprzednie zaczęły się rozklejać, więc je zareklamowałem w sklepie. Okazało się, że reklamacje załatwiają od ręki, zwracając kasę. A że raz wydanych pieniędzy drugi raz się nie liczy, więc dołożyłem rzeczone 30,- do nowych i są nówki za trzy dyszki
No i kupiłem też taśmy LED z Ikea.b99ce1d4cf3d0ddabd529ba0f5d3f78d.jpgb35f10afd2f9d79779df767295c45db6.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tak w ramach anegdotki napiszę, że ostatnio też stanąłem przed wyborem patelni, bo troszeczkę stara się zdelaminowała.

No i stiwerdziłem, że zweryfikuje czy w ogóle warto pieniądze wydawać na patelnie, zakupiłem:

3x Gerlach z jakiejś popularnej serii aluminium plus ceramika z tego co mnie pamięć nie myli

1x scanpan IQ

 

I powiem wam, że mimo że ten scanpan kosztował tyle co sumarycznie 10 patelni Gerlacha to było warto, polecam każdemu

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

No to po 2,5 roku mogę spokojnie polecić Tefal duetto plus (trzy średnice), do tego wok chef's i głęboka z pokrywkami i naleśnikówka.
Powłoka dalej tak dobra jak w nowych, po każdym smażeniu bez problemu się domywają zwykła gąbką.
Aczkolwiek po tym czasie delikatne ryski się pojawiły, natomiast nic nie odchodzi, nawet na krawędziach.

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Arnold napisał:

Opinie wydaj za 5 lat

Patelnie używam już ponad 6 msc, kilka razy dziennie

 

Nic nie przebije jej idealnie płaskiej powierzchni jak i idealnej dystrybucji temperatury, jedzenie z tej patelni wychodzi zupełnie inne w smaku niż z Gerlacha nawet, nie wspominając o jakichś wcześniejszych tefalach

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...