Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

2 godziny temu, spiderMe napisał:

więc jako (chyba) znawca, możesz podrzucić coś

Raczej bym siebie nie klasyfikował jako znawcy :D

 

Jak czas to problem to możesz po prostu zrobić metodą 10 rzeczy które lubie i 10 rzeczy których nie lubię w laptopie, dość informatywny zbiór informacji w pigułce :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, dadulek napisał:

W końcu po 11 latach czas zmienić pieca :facepalm:

Muszę zrobić w końcu to samo tylko nie mogę coś się zabrać za to i nie wiem czy dam radę w przypadku wszystkich nowości ogarnąć to do kupy bo ten pierdylion lat temu ostatni raz składałem jakiegokolwiek pieca.

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, joker5513 napisał:

Ostatnie zakupy:

 

Creative Sound Blaster AE5 Plus - z Integrą nie ma co porównywać. Na poczet przyszłych wymian płyty głównej, nie będzie trzeba patrzeć na jakość zintegrowanego dźwięku

Widzę nie tylko mnie wku....ła intega 

Link to post
Share on other sites
Teraz, kazadan666 napisał:

Wiem to z własnego doświadczenia, nawet wątek był założony :)

Dlatego ja kupiłem takie coś zewnętrznego na USB bo w slot PCI czy PCI-E jest droższe, a to pyk w USB i jazda, nawet w Win 10/11 nie trzeba instalowac nic bo samo sie  pobierze i wgra w sensie drivery.

 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 27.01.2023 o 18:46, ALF napisał:

Muszę zrobić w końcu to samo tylko nie mogę coś się zabrać za to i nie wiem czy dam radę w przypadku wszystkich nowości ogarnąć to do kupy bo ten pierdylion lat temu ostatni raz składałem jakiegokolwiek pieca.

W sumie to nic się nie zmieniło :)

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 23.01.2023 o 22:04, Krzysko napisał:

Samsung Galaxy M52 5G dla żony. 

 

Z zamówieniem cyrk, z 3 oddziałów dzwonili, że mają z ekspozycji - oczywiście nie chcę takiego. Z 4 oddziału dzwonili, że mają nowy nie z ekspozycji ale rozpakowany, dopiero chyba na piątym sklepie znalazł się jakiś nie odpakowany (albo olali procedurę poinformowania klienta i wysłali co mieli).

 

 

Neonet anulował zamówienie mimo iż telefon ciągle wisiał na stronie jako nowy z możliwością zamówienia z wysyłką. Dziś dopiero napisali na stronie, że dostępny z odbiorem osobistym w wybranym salonie ponieważ może być z ekspozycji... Trzeba było zamówić na Allegro w kolorze białym.

Link to post
Share on other sites

Mój ekspres się zbuntował i postanowił robić kawę do pojemnika na fusy
Zgłosiłem na gwarancję, ale jak każdy prawdziwy Polak zacząłem sprawdzać jakie diagnozy stawia internet i ktoś podpowiedział, że może oring na tłoku zaparzacza. Więc kupiłem, wymieniłem i działa jak nowy. Stary faktycznie był zbyt luźny i mimo, że czyszczę co tydzień, to nie zauważyłem. Przy okazji kupiłem drugi na zapas i jakiś dynks do czyszczenia, żeby do darmowej przesyłki dobić0ac4d7b9ff2f5166b30e8a1da4b9ebed.jpg

A w weekendy montowałem lustro i oczywiście uwalilem róg
Lustro nienaprawialne, bo z tyłu ledy i uchwyty na haki, więc może ręcznie ktoś się podejmie. Ale już się nastawiłem na zakup nowego. Więc będę miał dwa razy droższe niż chciałem f38cf790b64bf4ad17fa41eb43be3952.jpg

  • Lubię to 5
  • Haha 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...