Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pokład parowy przyszedł:

image.thumb.png.eb1f74f4ee8cbb5f8f884c330d02bdd2.png

Mimo obejrzenia dość wielu recenzji czy unboxingów i tak po otworzeniu pudelka pomyślałem sobie "ale bydlę". Na szczęście całkiem wygodne. To teraz życie zweryfikuje czy ten kawałek hypowanego plastiku faktycznie pozwoli mi wcisnąć w moje życie te półtorej godzinki w tygodniu gierkowania, które na dużej konsoli było dość trudne do zrealizowania.

Spoiler

image.thumb.png.2492b9de00025971140d6c9f38c0f438.png

 

Edytowane przez Cepheus119
  • Lubię to 4
  • Dzięki 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, MiK napisał:

Mała ustawiona na 2 w 6 stopniowej skali mocy. 

Coś kręcisz MIK, nawet taka mała lodówka ustawiona na min połknie sama te 10kWh/m-c. No ale dobra nie zaglądajmy sobie w rachunki. ;) 

 

9 minut temu, worm napisał:

@up - wystarczy po prostu zjadać na bieżąco, nie chomikować :D

Ehhh jeszcze mi tutaj przyprowadźcie Gretę, niech mi powie, że jestem zagładą dla naszej planety bo chce się raz na jakiś czas napić zimnego piwa. :D

 

A propo, właśnie paczuszka doszła, czas zmienić oliwę w moim DIESLU.(DPF dawno wycięty).

8UOnMM7.png

 

Wyprzedzając pytania, stary olej oczywiście spalę w piecu.... ;)

 

Ps. Dobra z DPF to żartowałem ale z piecem to nic nie mogę obiecać bo widziałem co z tym robi mój mechanik.

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Gryphus napisał:

@kokosnhjak przyjdzie to sprawdzę i na priv się odezwę czy dobrą dostałem, ok?

Nowa wersja trochę łatwiej się przegrzewa, bo ma kontroler od 980 pro, tylko działający na PCIe 3.0 :D
Z tego co słyszałem, głównym problemem jest właśnie przegrzewanie, jeśli chodzi o wydajność. 
krótkie testy syntetyczne wychodzą nawet lepiej, ale dłuższy zapis poza bufor pSLC jest gorszy.   

https://www.tomshardware.com/news/samsung-is-swapping-ssd-parts-too 
https://arstechnica.com/gadgets/2021/08/samsung-seemingly-caught-swapping-components-in-its-970-evo-plus-ssds/

https://www.techspot.com/news/90998-samsung-swapping-parts-their-970-evo-plus-ssds.html 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.10.2022 o 18:41, Gryphus napisał:

W jednym temacie dotyczącym zakupu dysku, natknąłem się na poradę, który dysk opłaca się zakupić w chwili obecnej oraz aktualnej promocji, zdecydowałem się zakupić takie, oto dyski (nośniki).

Podziękowania dla: 

@kokosnh - za wskazanie dysku wartego zakupu.

@wrobel_krk - za informację o promocji.

+ kabelek

Obraz

Obraz

 

Cieszymy się Twoim szczęściem. Trochę kasy wydajesz ostatnio.

 

Ja sprawiłem sobie

 

Obraz

  • Lubię to 2
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...