Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@@kokosnh, Mam już 3 takie, według mnie sprawdza się genialnie. Jeśli chodzi o czujkę to ma bardzo szeroki zakres i łapie z dosyć sporej odległości. Czujnik światła też super, przy delikatnym oświetleniu z lampki biurkowej lampka się nie zapala. Dopiero przy całkowitej ciemności gdy wykryje ruch włącza się na chwilkę. Fajna sprawa jeśli chodzisz w nocy do łazienki i nie musisz zapalać światła. Wystarczająco oświetla, ale też nie oślepia. Jakościowo bardzo fajnie wykonane. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
To może spróbuj steam linka.

Steam Link jest super ale sprawdza się tylko gdy nie masz kompa w tym samym pomieszczeniu co TV :P bo tak to można faktycznie podpiąć TV pod PC i po sprawie. 

Steam Link ma swoje wady, ale jako alternatywa dla konsoli idealna, bo wykorzystując Peceta traktujesz go jak konsolę, w dodatku lepszą. 

Jedynie brak niektórych gier będzie minusem, ale uważam, że to jest idealne rozwiązanie. Nie mam w planach zakupu konsoli i to raczej nigdy się nie zmieni, ale padzik + steam link :D super sprawa.

Edytowane przez Andrew
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Do tego stopnia zżyłem się z PS i jego kontrolerem, że gdy próbowałem pograć na kompie za pomocą pada od XOS, dałem sobie spokój po 15 minutach.

 

Trochę dziwi a zarazem zastanawia mnie, że ludzie mają problemy z przeskokiem z jednego pada na drugi :co:

Nigdy nie miałem z tym żadnych problemów, właściwie, to jest mi wszystko jedno na którym padzie grywam. Jedyna (dla mnie) odczuwalna różnica to ciężar padów a tutaj zdecydowanie lepiej wypada pad od PS4. Obecnie gram na " ciężkiej krowie" elite i pod tym względem jest on mało komfortowy.


 

 

Nie mam w planach zakupu konsoli i to raczej nigdy się nie zmieni,

 

Też tak kiedyś mówiłem i co? Wylądowałem z dwiema konsolami i bez PC :rotfl: 

Link to post
Share on other sites

 

 

Obecnie przy PC do gier trzyma mnie głównie spora biblioteka.

 

Gdyby to można było jakość przenieść na xboxa, to byłbym bardzo szczęśliwy a tak, to ostatnio wtopiłem kilkadziesiąt PLNów w Skyrim special edition (mam go na trzech platformach PC) na PS4 i okazał się mało grywalny :(

 
 
 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...