Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Większe miasta w kraju piwem i currywurstem płynącym też nie są pod tym względem gorsze. :D W Hannoverze widziałem nowe BMW F30 w sedanie, gdzieś w Berlinie śmigają sobie nowymi C-Klasami. Najbliższy przykład mam zaraz pod domem w jednej ze szkół w mojej wioseczce. Golf VII GTD 184KM na elkę. :D

Edytowane przez CyborgDE
Link to post
Share on other sites

A Portugalia to kosmos. Będąc tam na miesięcznych praktykach widziałem eLki w postaci Audi A7.

 

Również byłem w Portugalii miesiąc i trzeba przyznać - w byle mieścinie z 30 tysiącami mieszkańców w ciągu godzinnego spaceru po mieście można spotkać 15 najnowszych BMW, kilkanaście Porshe i lambo. Bardzo ładne ulice i drogi. Za to cała reszta bieda aż piszczy, wg mnie. 

Link to post
Share on other sites

 

Już lepiej nie będę się nawet chwalił za ile :P

o 200 za dużo pewnie:D

 

 

Sony WM2

http://i.imgur.com/qAf4Iwm.jpg

Jeśli ktoś lubi zbierać starocia tego typu jak ja to polecam zamiast przepłacać pierw rozejrzeć się na wszelkich organizowanych w okolicy bazarkach/jarmarkach i innych zlotach miłośników handlu/wymiany gdzie ludzie pozbywają i wymieniają od medali począwszy po zabytkowe gramofony kończąc 

sporo miłośników zbieractwa wszelakiego chętnie się wymienia a i są zwariowani historycy dla których znaczki waszego dziadka które zbierają kurz mogą być wartę coś co dla was będzie rarytasem a ile ciekawych osób można poznać przy okazji w Polsce np takiego IrytującegoHistoryka można spotkać na takich imprezkach a to bardzo fajny człowiek

ogólnie polecam bo znaleźć można takie perełki jak np. solar walkman f107 który wędrował z rąk do rąk jako zwykły szmelc

jak będę u znajomego to postaram się cyknąć parę znalezisk w tym przedwojenny gramofon szafkowy piękny drewniany ze zdobieniami

który został wymieniony za dwa poniemieckie bagnety :D

Edytowane przez Magdalenka
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Już lepiej nie będę się nawet chwalił za ile

Szacuneczek, lubie te sprzęty, gdzieś mam starego soniarza bez radia (bieda edyszyn) i panasa z tunerem, powinien być na chodzie. :)

 

 

 

Jeśli ktoś lubi zbierać starocia tego typu

Widzę po różnych postach, że masz szerokie i ciekawe zainteresowania, to rzadkość dzisiaj, fajnie poczytać osobę która interesuje się czymś więcej niż fony i yt. ;)

Link to post
Share on other sites

o 200 za dużo pewnie:D

 

z 300 :P

Szacuneczek, lubie te sprzęty, gdzieś mam starego soniarza bez radia (bieda edyszyn) i panasa z tunerem, powinien być na chodzie.

 

Ja mam jeszcze Kenwood'a CP-S710 ale bez tej stacji pod baterię i nie nadaję się na przenośne grajątko :D

Lubię sprzęt tamtych lat, ma coś w sobie :)

 

 

panasa z tunerem,

Ten z XBS? :P  

Edytowane przez Andrew
Link to post
Share on other sites

Ma przede wszystkim dźwięk, co tu dużo mówić i to "coś" jak zauważyłeś co sprawia, że jak odpalam starą Elizabetkę na Altusach to gęba się sama śmieje, to samo tyczy się japońców z lat 90', miałem ich z pierdylion w swoim żywocie, w sumie to bardziej mój ojciec, maniak na tym punkcie. ;)

Coś kupił, potrzymał rok i następny, z chęci zmiany, nie z winy sprzętu, każdy miał swoje brzmienie i prawdziwą końcówkę mocy. :)

 

 

 

Ten z XBS?

Tak, aczkolwiek tuner analogowy, ale bardzo czuły i precyzyjny.

Edytowane przez gtr76
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ostatnio na Grouponie 2 bilety do Multikina (padło na Obcego) i opcję kolacyjną w klimatach libańskich:
http://wstaw.org/m/2017/05/15/grp_png_300x300_q85.jpg
 
A teraz z ciekawości horrorek na pieca:
http://wstaw.org/m/2017/05/15/Inner_png_300x300_q85.jpg

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...